Turniej Tenisa Ziemnego dla Dorosłych za nami!
W dniach 3-4 lipca odbył się wakacyjny turniej w tenisie ziemnym dla dorosłych, organizowany przes MOSiR Jasło. W grupie "A" najlepszy okazał się Nykiel Andrzej. Zaraz za nim na podium uplasowali sie Krzysztog Wlezień i Bartosz Czerwiński. Tuż za podium znaleźli się Wojciech Szaro i Krzysztof Chudy. W turnieju Open zwyciężył Jaracz, przed Dziedzickim i Latoszkiem.
Podziękowania dla stowarzyszenia Miłośników Tenisa za udostępnienie kortu, co usprawniło organizację oraz dla sklepu tenisowego Novasport za ufundowanie piłek na mecze półfinałowe i finał.
Rewanże miejmy nadzieję za rok.
Ewelina Różycka
