Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Turniej Tenisa Ziemnego Dzieci i Młodzieży w ramach w ramach Dnia Dziecka

4
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle zaprasza na Turniej Tenisa Ziemnego Dzieci i Młodzieży w ramach w ramach Dnia Dziecka w dniu 4.06.2010

Rozgrywany  będzie w kategoriach:


Dziewczęta
10 lat i młodsze    rocznik 2000
11 – 14 lat        rocznik 1999 – 1996
15 – 16 lat        rocznik 1995 – 1991

Chłopcy
10 lat i młodsi        rocznik 2000
11 – 14 lat        rocznik 1999 – 1996
15 – 19 lat        rocznik 1995 – 1991

Rozpoczęcie turnieju odbędzie się 4 czerwca /piątek/ o godz. 915 na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i boisku wielofunkcyjnym.

Zapisy w dniu zawodów od godz. 8.30  do 9.00.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają okolicznościowe medale.

Zdobywcy  I, II, III miejsca nagrodzeni zostaną pucharami i dyplomami.

W przypadku niesprzyjającej pogody turniej rozegrany zostanie w sobotę 5 czerwca 2010


MOSiR JASŁO
Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
0
@ BJ
dnia 02.06.2010, 12:46 · Zgłoś
Do Maluch chciałbyś rywalizować z maluszkami z I klasy, stawiaj sobie trochę wyższe cele, walcz ze starszymi od siebie wygrasz satysfakcja większa, pokonasz maluszka który gra dwa miesiące no cóż ... odpowiedz sam sobie
Odpowiedz
0
@ maluch
dnia 01.06.2010, 10:08 · Zgłoś
chodze do 4 klasy, jak mam rywalizować z gimnazjalistom z 1 klasy :( to niesprawiedliwe
Odpowiedz
0
@ Wiktor
dnia 31.05.2010, 18:00 · Zgłoś
ide na ten turniej.ostatnio mialem I i III miejsce :)
Odpowiedz
0
@ miloplonx
dnia 29.05.2010, 09:41 · Zgłoś
ale bedzie zabawa
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.