Turniej Tenisa Ziemnego w ramach Dni Jasła 2011
W sobotę i niedzielę 11 – 12 czerwca na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle odbył się Turniej Tenisa Ziemnego zorganizowanego w ramach Dni Jasła 2011. Do turnieju zgłosiło się siedemnastu zawodników.
Zwycięzcą turnieju został Tomasz Piórek, drugie miejsce zajął Tomasz Dziedziczki, a na trzecim miejscu uplasował się Paweł Latoszek.
Zwycięzcą turnieju pocieszenia został Bartosz Czerwiński.
Najmłodszym zawodnikiem był dziesięcioletni Szymon Budziak, który wygrał w pierwszej rundzie z dorosłym zawodnikiem po zaciętym trzy setowym pojedynku.
Zwycięska trójka otrzymała pamiątkowe statuetki, medale oraz dyplomy.
Cały turniej stał na wysokim poziomie i odbywał się w sympatycznej atmosferze.
MOSiR Jasło
