Turniej trampkarzy o puchar Prezesa OZPN Krosno
13 marca br. w hali Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbył się Turniej Trampkarzy „Piłkarska Zima 2016” w kategorii wiekowej 2000 i młodsi. W turnieju uczestniczyło blisko 90 zawodników z 8 klubów z terenu powiatu jasielskiego oraz 1 z krośnieńskiego.



Najlepszą ekipą okazała drużyna OKS „Sobniów” Jasło, która w finale pokonała LKS Skołyszyn 3-0 Trzecie miejsce przypadło drużynie „Koniczynka” Krosno a czwarte „Liwocz” Brzyska.
Najlepszym bramkarzem turnieju został Krystian Ziółkowski (OKS Sobniów) Najlepszym strzelcem Marcin Krajewski („Liwocz” Brzyska) a Najlepszym zawodnikiem Piotr Kaczor („Koniczynka” Krosno).


Runda grupowa rozgrywana była w dwóch grupach, w systemie każdy z każdym a po rozegraniu jej poszczególne drużyny uzyskały następująca liczbę punktów:
Grupa A
- „Koniczynka” Krosno, pkt. 8
- „Liwocz” Brzyska, pkt. 6
- „Czarni” Jasło, pkt. 5
- „Ostoja” Kołaczyce, pkt. 3
- „Standard” Święcany, pkt. 2
Grupa B
- „Sobniów” Jasło, 8 pkt
- LKS Skołyszyn, 8 pkt
- „Huragan” Zarzecze, 6 pkt
- „Orzeł” Bieździedza, 5 pkt
- „Dębowczanka” Dębowiec, 0 pkt ( nie przyjechała na turniej)
W półfinale zmierzyły się:
„Koniczynka” Krosno – LKS Skołyszyn 0-6
„Liwocz” Brzyska – „Sobniów” Jasło 0-4
W meczach finałowych padły następujące wyniki:
Mecz o miejsce 7 „Ostoja” Kołaczyce – „Orzeł” Bieździedza 2-0
Mecz o miejsce 5 „Czarni” Jasło – „Huragan” Zarzecze 0-0 (karne 2-3)
Mecz o miejsce 3 „Koniczynka” Krosno – „Liwocz” Brzyska 2-2 (karne 2-1)
Organizatorem turnieju był OZPN Krosno oraz OKS „Sobniów” Jasło a Patronat na turniejem objął Starosta Jasielski Pan Mariusz Sepioł.


Puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczyli: Starosta Jasielski Pan Mariusz Sepioł, Wiceprezes Podkarpackiego ZPN Jacek Adamski oraz organizatorzy Wojciech Stefanika i Krzysztof Buba, którzy dziękując wszystkim zawodnikom którzy uczestniczyli w zawodach, życzyli dalszych sukcesów sportowych.
OKS Sobniów
