Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Turniej w Piłce Siatkowej Seniorów o Puchar Starosty Jasielskiego

14
TURNIEJ W PIŁCE SIATKOWEJ SENIORÓW

O PUCHAR STAROSTY JASIELSKIEGO

14 czerwca 2009




1.    Miejsce:             Hala MOSiR ul. Sikorskiego 15, 38-200 Jasło


2.    Data:                  14 czerwca 2009


3.    Organizator:       Starostwo Powiatowe w Jaśle, MKS MOSiR Jasło, MOSiR  Jasło


4.    Kategoria:           Seniorzy


5.    Uczestnicy:          LKS „Czarni- DIVICOM” Oleszyce
                                 AZS KU  Uniwersytet Rzeszowski
                                 TSV MANSARD Sanok
                                 GOSiR Jedlicze
                                 MKS MOSiR Jasło


6.    Regulamin:         Regulamin POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ
                                 Mecze do 2-ch wygranych setów (trzeci set tie-break)



P R O G R A M:

                08 : 30

Przyjazd zespołów (Hala MOSiR Jasło)

08 : 45

Odprawa techniczna trenerów – kierowników zespołów

(kawiarnia MOSiR Jasło)

09 : 00  ÷ 16 : 30

Mecze (Hala MOSiR Jasło)

~ 11 : 00 +

Oficjalna ceremonia otwarcia turnieju

przez Starostę Jasielskiego

– przywitanie gości (Hala MOSiR Jasło)

~ 13 : 00 +

Ciepły poczęstunek

(kawiarnia MOSiR Jasło)

~ 16 : 45 +

Oficjalna ceremonia zakończenia turnieju

– wręczenie nagród dla zespołów,

wyróżnienia indywidualne zawodników

 – pożegnanie gości (Hala MOSiR Jasło)

~ 17 : 00

Odjazd zespołów



MOSiR Jasło
Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kolo
dnia 15.06.2009, 12:24 · Zgłoś
jakie wyniki??składy??kto wygrał??gdzie są w ogóle jakieś informacje??? jeśli chodzi o piłkarzy to każdą przegraną dokladnie opisują, a o siatkarzach nic...
Odpowiedz
0
@ Wujek JASIEK(probosz
dnia 14.06.2009, 23:51 · Zgłoś
Turniej fajny:) tylko obiadu nie dostałem;(
Odpowiedz
0
@ Stary siatkarz
dnia 14.06.2009, 21:19 · Zgłoś
Turniej piękny, w większości momentów na poziomie II ligi. Zespół jasielski może być rewelacją najbliższych rozgrywek. Chwała zawodnikom i ludzim, którzy próbują zmontować taką ekipę.
Odpowiedz
0
@ były ........
dnia 13.06.2009, 23:17 · Zgłoś
ale sie bronson oburzył <lol>pozdro Bronisław
Odpowiedz
0
@ bronx008
dnia 13.06.2009, 13:57 · Zgłoś
do Wiernego Kibica: Nazwisko "Dedo" nie odmienia się w zadnym przypadku na "Dedy" ;P :) to taka mała poprawka xD ;)
Odpowiedz
0
@ Izka
dnia 13.06.2009, 13:40 · Zgłoś
To fajnie..Będzie na co popatrzeć;)
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 13.06.2009, 12:16 · Zgłoś
Mocne drużyny przyjadą + częściowo nowy skład MOSiRu, zapowiada się ciekawe widowisko
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 12.06.2009, 23:59 · Zgłoś
kojarze ich:)moze wniosą coś ciekawego do gry:)
Odpowiedz
0
@ Antoni
dnia 12.06.2009, 22:20 · Zgłoś
2ch nowych chlopakow z Ropczyc, i 1 z drugiej Resovii.
Odpowiedz
0
@ Wierny kibic
dnia 12.06.2009, 21:50 · Zgłoś
Cześć Ciekawy. Nowi chłopcy to młody Patryk Łaba i być może Kuba Cynkiel i Krzysiek Wrzosek , którzy chcą grać w Jaśle. Fajni młodzi chłopcy, koledzy Bronka Dedy. Izka . Mam nadzieję, że pokażą się z dobrej strony.Gracz to trochę chyba przesadził, ale po to się gra, żeby wygrywać i awansować.Trzymajmy kciuki, pomagajmy chłopakom jak tylko potrafimy.
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 12.06.2009, 20:36 · Zgłoś
jacy nowi??może ktoś więcej coś napisac??...a odnośnie walki o 2 lige to watpie...trzeba miec bardzo, a to bardzo mocny sklad
Odpowiedz
0
@ Izka
dnia 12.06.2009, 11:48 · Zgłoś
Też jestem ciekawa co pokażą Ci nowi chłopcy..;)
Odpowiedz
0
@ Koleżanka
dnia 12.06.2009, 10:04 · Zgłoś
Takiej fajnej atmosfery to nigdy nie było. Zyczę chłopakom dużych sukcesów.
Odpowiedz
0
@ Gracz.
dnia 12.06.2009, 09:43 · Zgłoś
Nareszcie jakiś turniej!Mam nadzieje,że dróżyna z Jasła pokaże naprawdę na co ich stać pod wodzą nowych trenerów i będą się liczyć w walce o II lige.Mam nadzieje,że dobrze zaprezentują się "NOWE NABYTKI".Pozdrowienia dla wszystkich kolegów MKSu MOSiR Jasło,
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.