Turniej w Słowenii
19-21.02.2016 zawodniczki klub ASW JUDO JASŁO na zaproszenie słoweńskiego klubu Ravne nad Koroskem uczestniczyły w Międzynarodowym Turnieju Judo. Zawody odbywały się we wspaniałym kompleksie sportowym a poziom rywalizacji był bardzo wysoki.

W turnieju wzięły udział reprezentacje takich krajów jak: Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Austria,Ukraina, Rosja, Chorwacja, Serbia, Słowenia oraz nasz klub jako reprezentant Polski.

Podopieczne trenera Przemysława Czarneckiego zaprezentowały się z jak najlepszej strony zdobywając dwa złote i jeden srebrny medal. Na najwyższym stopniu podium stanęły Gabriela Jaracz oraz Natalia Nocula, które okazały się bezkonkurencyjne w swoich kategoriach wagowych.

Na najniższym stopniu podium stanęła Katarzyna Dubis. Szczęścia tym razem zabrakło Annie Jurusik, która przegrała walkę o brązowy medal i uplasowała się tuż za podium. Wyjazd na turniej był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Jasła.


UKS ASW JUDO JASŁO
www.judo-jaslo.pl
