Turniej Żaków
3
W dniu 20 grudnia 2008 roku najmłodsi zawodnicy, z rocznika 2000 i młodsi, trenujący w Uczniowskim Klubie Sportowym SZÓSTKA Jasło wzięli udział w Pierwszym Ogólnopolskim Turnieju Żaków Bronowianka Cup w Krakowie. Był to pierwszy wyjazdowy turniej dla tych chłopców trenowanych przez Artura Tomaszewskiego. Szóstkę w Krakowie reprezentowali: Grzegorz Żytniak, Jakub Baran, Gabriel Gierlasiński, Norbert Sajdak, Michał Machowski, Karol Piątkowski Piotr Sury, Mateusz Cyntler, Szymon Pankiewicz, Paewł Ciuła, Kacper Dobosz, Krystian Wójcik.

Po dobrej grze chłopcy zdobyli 5 miejsce w Turnieju (zwyciężyła drużyna Igloopolu Dębica) remisując kolejno z Bronowiczanką 0-0, Tymbarkiem 1-1 (gola strzelił Machowski), Hutnikiem Kraków 1-1 (Piątkowski) i pokonując Jadwigę Kraków 1-0 (Sury). Po turnieju chłopcy mogli porozmawiać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z byłym reprezentantem Polski Radosławem Sobolewskim.
A już 4 stycznia najmłodsi zawodnicy Szóstki wyjeżdżają na mocno obsadzony turniej do Dębicy, gdzie dwa tygodnie wcześniej ich koledzy z rocznika 1998 zajęli ósme miejsce, ale co warto podkreślić: nie przegrali żadnego meczu. Lepszego miejsca i samych zwycięstw życzymy najmłodszym reprezentantom UKS Szóstka i ich trenerowi.
UKS "Szóstka"

Po dobrej grze chłopcy zdobyli 5 miejsce w Turnieju (zwyciężyła drużyna Igloopolu Dębica) remisując kolejno z Bronowiczanką 0-0, Tymbarkiem 1-1 (gola strzelił Machowski), Hutnikiem Kraków 1-1 (Piątkowski) i pokonując Jadwigę Kraków 1-0 (Sury). Po turnieju chłopcy mogli porozmawiać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z byłym reprezentantem Polski Radosławem Sobolewskim.
A już 4 stycznia najmłodsi zawodnicy Szóstki wyjeżdżają na mocno obsadzony turniej do Dębicy, gdzie dwa tygodnie wcześniej ich koledzy z rocznika 1998 zajęli ósme miejsce, ale co warto podkreślić: nie przegrali żadnego meczu. Lepszego miejsca i samych zwycięstw życzymy najmłodszym reprezentantom UKS Szóstka i ich trenerowi.
UKS "Szóstka"
