Turnieje Halowe Piłki Nożnej "Zima 2009"
2
Powoli rozpoczynają się przygotowania grup młodzieżowych do rozgrywek wiosennych. W trakcie zimy nasze zespoły wezmą udział w 22 turniejach halowych, rozgrywanych na terenie południowej Polski. Juniorzy młodsi "b" jako pierwsi rozpoczęli udział w zawodach zimowych, które najpierw odbyły się w Tarnowie z okazji 80-lecia tarnowskiej Unii. Ostatnio wystąpili w IV Halowym Turnieju Piłki Nożnej im. Wiesława Spiegla w Nowym Sączu, gdzie również odbył się "Grand Prix - Dunajec 2008", na którym z dobrej strony zaprezentowali się trampkarze młodsi.Najchętniej obsadzanym turniejem przez nasze drużyny (6 roczników) jest Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej w Rzeszowie „Orły Cup". W stolicy Podkarpacia odbędzie się także III Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Andrzeja Standio, organizowany przez klub Stali dla roczników 96\' i 98\'. Do Rudy Śląskiej wyjadą zwycięzcy "Remes Cup", którzy wezmą udział w Pucharze Prezesa Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej "Nasz Dom". Na przełomie stycznia i lutego będzie miał miejsce cykl Halowych Turniejów Piłki Nożnej o Puchar Prezesa OZPN Krosno, rozgrywanych m.in w Krośnie, Jaśle, Jedliczu czy Lesku. W Halowym Turnieju Piłki Nożnej o "Czarną Jaskółkę" (Tarnów) powalczą natomiast juniorzy starsi i trampkarze młodsi.
Nie można zapomnieć o zawodach organizowanych przez nasz klub, czyli Międzynarodowy Turniej Halowy Piłki Nożnej "Czarni Winter Cup 2009". Okres zimowy zakończą: VI Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 1993\' w Jedliczu, oraz Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej "Gorlice 2009" dla najmłodszych.
Czarni Jasło
