Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie.
Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl.
Korzystając ze strony akceptujesz
Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Mam nadzieje że nie było na meczu z Sanokiem żadnego z przyszłych członków tego elitarnego klubu bo oprócz dobrego wyniku to o grze trzeba jak najszybciej zapomnieć.Sanok wchodził w naszych jak w masło i tylko dzięki b. dobrej postawie obu naszych bramkarzy i jednocześnie rozregulowanych celownikach przeciwnika nie skończyło się b. wysoką porażką.
• kibic - zamknij [...] ***!!! ( kibic zmien sobie nick masz tyle wpolnego z kibicem co ja z Ksiedzem ) Ciekawe na jakim ty jestes poziomie cwaniaczku za kompa ??? I wiesz co moze sie ladnie przedstawisz co ? a nie jako incignito !!!
O poziomie Zarządu najlepiej świadczy ostatnie zdanie z zaproszenia. Kto to zdanie stworzył i o jakie Państwa chodzi ??? :lol::lol::lol: Może o USA w ramach offsetu i państwa UE w ramach dopłat do rolnictwa . ;);)
Witam ,jestem przedstawicielem spółki handlowej zajmującej sie Holdingiem działającej na terenie Jasła.Zobowiązałem sie dołączyć do Klubu wplacając składke w w/w kwocie,gdyż interesuje mnie przyszłość i rozwój ukochanego klubu.Jeśli chcemy mieć pocieche w dalszych latach i mamy być dumni ze sportu w Jasle musimy pomóc wszyscy!!!
inwestycji w klub było juz sporo a rezultatów jakoś nie widać za bardzo więc ile można inwestować??? studnia bez dna!!! a może tak już czas dojść samym do czegoś a nie tylko [...] bo tak jest wygodniej...
Klub to Stowarzyszenie i dokumenty podlegają weryfikacji , dla zainteresowanych sponsorów ,którzy reprezentują poważne propozycje Zarząd na 100% udostępni Liczby.Oczywiście jeżeli firmy biznes jest zainteresowany wizerunkiem sportowego sponsora na pewno warto się zainteresować.
Proponuję wyłączyć możliwość komentarzy w tym wątku bo zaraz się tu zjawią "myślący po jasielsku" i zaczną narzekać.
Pozdrowienia dla wszystkich sympatyków i sponsorów naszego kochanego Klubu.
Lepiej byscie zaczeli cos dzialac ludziska w tym kierunku a nie tylko narzekacie przed klawiatura !!!! Cwaniaczki za grosz !!!! Pozdro dla zarzadu Szacunek za dzialanie w tym ukochanym naszym klubie !!!
Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy.
Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem.
Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z
regulaminem.