Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Udana inauguracja jasielskich siatkarek

3

Od zwycięstwa rozpoczęły swoje III ligowe pojedynki siatkarki UKS „MOSiR” Jasło. Na parkiecie w Nowej Dębie zdecydowanie pokonały gospodynie 3:0 (25:18, 25:23, 25:10). Największą trudność w drugim secie sprawiło świecące mocno w oczy naszych dziewcząt słońce, które w dużym stopniu utrudniło im grę.

UKS „MOSiR” Jasło: Katarzyna Marcisz (kapitan), Justyna Stadnicka, Natalia Chrzanowska, Agnieszka Ćwięka, Alicja Rak, Oliwia Czechowicz, oraz Dorota Korczykowska i Katarzyna Mikuś.

Trener: Adam Pasterz

Dwóch porażek na turnieju w Krośnie doznały nasze kadetki. Bardzo pechowo przegrały z SST Lubcza Racławówka 0:2 (23:25, 24:26), oraz Karpatami MOSiR Krosno 1:2 (25:22, 17:25, 9:25).
UKS „MOSiR” Jasło: Sara Michalec, Marta Cichoń, Zuzanna Midura, Gabriela Macek, Karolina Mitoraj, Karolina Jurusik, Angelika Osiewalska (libero), libero, Monika Frydrych, Angelika Rakoczy, Daria Pawluś.

Trener: Leszek Wierzgacz

W niedzielę również młodziczki UKS „MOSiR” Jasło rozpoczęły swoje rozgrywki ligowe. Połowicznym sukcesem zakończyła się ich wyprawa do Krosna, gdzie przegrały z I zespołem Karpat oraz pokonały II zespół gospodyń.
Karpaty MOSiR I Krosno - UKS „MOSiR” Jasło 2:1 (22:25, 25:10, 15:10)
Karpaty MOSiR II Krosno- UKS „MOSiR” Jasło 0:2 (13:25,11:25)
UKS „MOSiR” Jasło: Zuzanna Midura, Gabriela Duda, Gabriela Macek, Anna Warchoł, Żaneta Wypasek, Gabriela Kusiak, Angelika Jodłowska, Judyta Jakubińska (libero).

Trener: Leszek Wierzgacz
 

Marek Bajorek

Reklama

Komentarze: 3

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ktos
dnia 15.10.2010, 11:06 · Zgłoś
zapraszamy na mecze kadetek 16.10.2010 [sobota] MOSiR godzina 10.00
Odpowiedz
0
@ do antidotum
dnia 12.10.2010, 21:10 · Zgłoś
no tak... ale obowiązkiem gospodarza jest zapewnienie jak najlepszych warunków... szczególnie w rozgrywkach seniorskich.......
Odpowiedz
0
@ antidotum
dnia 11.10.2010, 20:00 · Zgłoś
Gratulacje za zwycięstwo w III lidze dla dziewczyn.
Ale pisanie ,że w 2 secie świeciło naszym w oczy słońce jest śmieszne ,bo tamtym zawodniczkom świeciło w 1 i 3 secie.
Życzę zwycięstwa w następnym meczu.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.