Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Udane starty alpejczyków Szkolnego Klubu Narciarskiego przy ZSM nr 1 w Jaśle

2

8 i 9 marca bieżącego roku na trasach Stacji Narciarskiej Laworta Ski k. Ustrzyk Dolnych odbyły się kolejne zawody w ramach Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim 2021. Na podium stanęło dwóch zawodników Szkolnego Klubu Narciarskiego przy ZSM nr 1 w Jaśle.

Zawody Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim 2021 do udanych z pewnością zaliczą Adam Szopniewski, który uplasował się na 2. miejscu i Adam Jandura, który wywalczył 3. miejsce w swojej grupie.

Obecnie SKN w klasyfikacji generalnej zajmuje 4 miejsce. 

red.   

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
4
@ Miśka
dnia 16.03.2021, 19:12 · Zgłoś
Brawo młodzi sportowcy brawo!!!
Kolejnych sukcesów w następnych latach:-)
Odpowiedz
0
@ MKN
dnia 16.03.2021, 11:44 · Zgłoś
brawo Wy i brawo p.Tadek
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.