Udany start judoków UKS ASW-JUDO JASŁO
5
W dniu 15 maja reprezentacja naszego klubu jako jedyna zaproszona przez Słowacki Związek Judo wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju w mieście Michalovce.
Nasza drużyna pod opieką Panów Wojciech Bezaka i Pawła Pliszyło została przyjęta w sposób bardzo gościnny.



Turniej zorganizowany przed Słowacką federacje judo przygotowany był perfekcyjnie a udział w zawodach wzięło ponad 400 zawodników z Niemiec, Czech, Austrii, Litwy, Ukrainy i Polski.
Nasi zawodnicy wywalczyli dwa srebrne, czwarte miejsce i dwa siódme.
Srebrne medale wywalczyli Kamil Paprocki w kategorii wagowej do 50 kilogramów oraz Dawid Szymkowski w kategorii wagowej do 55 kilogramów.
Czwarte miejsce wywalczył w kategorii wagowej do 66 kilogramów Maksymilian Bezak.
Natomiast na siódmych miejscach uplasowały się dziewczyny Anita Czarnecka oraz Marzena Ryś.


Nasz klub nawiązał w Słowacji wiele nowych kontaktów z klubami zagranicznymi i już niedługo wszystkie drużyny spotkają się w Jaśle na Międzynarodowych zawodach Judo, które odbędą się 29 maja w hali MOSiR w Jaśle
UKS ASW-JUDO JASŁO
Nasza drużyna pod opieką Panów Wojciech Bezaka i Pawła Pliszyło została przyjęta w sposób bardzo gościnny.
Turniej zorganizowany przed Słowacką federacje judo przygotowany był perfekcyjnie a udział w zawodach wzięło ponad 400 zawodników z Niemiec, Czech, Austrii, Litwy, Ukrainy i Polski.
Nasi zawodnicy wywalczyli dwa srebrne, czwarte miejsce i dwa siódme.
Srebrne medale wywalczyli Kamil Paprocki w kategorii wagowej do 50 kilogramów oraz Dawid Szymkowski w kategorii wagowej do 55 kilogramów.
Czwarte miejsce wywalczył w kategorii wagowej do 66 kilogramów Maksymilian Bezak.
Natomiast na siódmych miejscach uplasowały się dziewczyny Anita Czarnecka oraz Marzena Ryś.
Nasz klub nawiązał w Słowacji wiele nowych kontaktów z klubami zagranicznymi i już niedługo wszystkie drużyny spotkają się w Jaśle na Międzynarodowych zawodach Judo, które odbędą się 29 maja w hali MOSiR w Jaśle
UKS ASW-JUDO JASŁO
