UKS Gimnazjum Dębowiec na III Międzynarodowym Memoriale Stanisława Elmera
10
W dniach 20,21.03.2010 na obiektach gorlickiego OSiR w ramach III Międzynarodowego Memoriału Stanisława Elmera rozegrany został turniej piłki siatkowej dziewcząt. W turnieju tym wzięły udział zawodniczki lokalnej drużyny UKS Gimnazjum Dębowiec w dwóch kategoriach rozgrywkowych młodziczek i kadetek. Turniej rozgrywany był na dwóch obiektach sportowych w sumie rywalizowało między sobą około 120 zawodniczek z 20 rozstawionych zespołów, między innymi drużyny z Węgier, Słowacji, Ukrainy oraz zespoły z województw: małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego.



Bardzo wysoki poziom w kategorii młodziczek zaprezentował zespół z Mysłowic, który wygrał całą rywalizację w tym roczniku.
Dobrze zagrał zespół UKS Gimnazjum Dębowiec mając w swoim składzie najmłodsze zawodniczki w kategorii kadetek przegrywając pechowo mecz o trzecie miejsce w piątym secie 15 : 13, z drużyną UKS Bobowa.
Daniel Myśliwiec



Bardzo wysoki poziom w kategorii młodziczek zaprezentował zespół z Mysłowic, który wygrał całą rywalizację w tym roczniku.
Dobrze zagrał zespół UKS Gimnazjum Dębowiec mając w swoim składzie najmłodsze zawodniczki w kategorii kadetek przegrywając pechowo mecz o trzecie miejsce w piątym secie 15 : 13, z drużyną UKS Bobowa.
Daniel Myśliwiec
