Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

UKS "MOSiR" Jasło jedynym zespołem bez porażki w III lidze kobiet

6
 Nadal jedynym zespołem bez porażki w III lidze kobiet jest UKS "MOSiR" Jasło. W wyjazdowym meczu nasz zespół pokonał MKS STAL Nowa Dęba 3:1 (25:20, 25:13, 13:25, 25:14).

UKS "MOSiR" Jasło: Dorota Korczykowska, Katarzyna Poliwka, Katarzyna Stygar, Agata Szczurek, Justyna Stadnicka, Sylwia Borek, Oliwia Czechowicz (libero), oraz Kinga Zoła, Małgorzata Szustkiewicz.
TRENER:
Adam Pasterz.

W wyjazdowym "meczu na szczycie" juniorki UKS "MOSiR" Jasło pokonały dotychczasowego lidera MKS V LO I Rzeszów 3:1 (25:20, 19:25, 25:22, 25:19). Była to ósma z kolei wygrana naszych juniorek.

UKS "MOSiR" Jasło: Kinga Zoła, Katarzyna Poliwka, Małgorzata Szustkiewicz, Sylwia Borek, Justyna Stadnicka, Oliwia Czechowicz, Alicja Rak (libero), oraz Edyta Garbacik, Martyna Zając, Aleksandra Midura.
TRENER:
Adam Pasterz.


Marek Bajorek
Reklama

Komentarze: 6

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Kul
dnia 07.12.2008, 13:58 · Zgłoś
xxx przejdz sie na mecz ,jak ruszysz [...] to bedziesz wiedział kto grał,przecież grala Pani Madzia Michoń Szczytowicz i dziewczyny wygrywają mecz za meczem CHWALA IM są liderkami i oby tak dalej.Miałem racje że nadchodzą lepsze czasy dla siatkarek.
ten xxx widać , że nie nasz ale niech się ciagnie i zazdrości hehehe
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 03.12.2008, 01:50 · Zgłoś
hahaha pewnie najpierw sprzedają swoje zawodniczki a teraz wypożyczają hahaha parodia :D
Odpowiedz
0
@ do xxxx
dnia 30.11.2008, 22:12 · Zgłoś
od razu widać że typowy jaślanin:@
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 26.11.2008, 23:42 · Zgłoś
co sie stało ze prezesi nie wzmocnili sie dziewczynami z mielca ????? :D:D:D:D:D awans może będzie ale później spadek tez :D:D:D
Odpowiedz
0
@ Znajomy
dnia 24.11.2008, 17:40 · Zgłoś
moje słoneczka
:o
Odpowiedz
0
@ Antek
dnia 24.11.2008, 16:55 · Zgłoś
Brawo dziewczyny!!!
Tak dalej, a może będzie wreszcie II liga:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.