UKS MOSIR JASŁO Mistrzem Podkarpacia 11-latków
13
W dniu 24.05.2007 w Rudniku n/Sanem rozegrany został Finał Województwa Podkarpackiego w turnieju piłki nożnej im. Marka Wielgusa o Puchar TP.
Znakomicie w tym turnieju spisali się młodzi piłkarze z UKS-u Mosir Jasło zdobywając I miejsce i jednocześnie awans do półfinału Mistrzostw Polski 11-latków.
W grach eliminacyjnych podopieczni Roberta Podkulskiego pokonali kolejno:
SP Sieniawa 2:1 (Sury, Świątkowski)
UKS Krościenko 6:0 (Świątkowski 2, Szopa 2, Sury, Jamuła)
SP Kolbuszowa 9:1 (Kowalski 3, Górka 3, Czech, Jamuła, Sury)
W półfinale turnieju nasza drużyna pokonała SP 9 Dębica 3:0 po bramkach Jamuły,Świątkowskiego i Górki.
W wielkim finale naszym rywalem była drużyna SMS Mielec. Po pasjonującym i trzymającym w napięciu meczu padł wynik remisowy 1:1.Na drodze do zwycięstwa piłkarzom z Jasła stanął świetnie dysponowany bramkarz z Mielca, który świetnie interweniował przez całe spotkanie. O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne które celnie wykonali: Świątkowski, Górka, Jamuła, a jedną wspaniałą interwencją popisał się Damian Niemczyński i wygraliśmy 3:2.
Znakomicie w tym turnieju spisali się młodzi piłkarze z UKS-u Mosir Jasło zdobywając I miejsce i jednocześnie awans do półfinału Mistrzostw Polski 11-latków.
W grach eliminacyjnych podopieczni Roberta Podkulskiego pokonali kolejno:
SP Sieniawa 2:1 (Sury, Świątkowski)
UKS Krościenko 6:0 (Świątkowski 2, Szopa 2, Sury, Jamuła)
SP Kolbuszowa 9:1 (Kowalski 3, Górka 3, Czech, Jamuła, Sury)
W półfinale turnieju nasza drużyna pokonała SP 9 Dębica 3:0 po bramkach Jamuły,Świątkowskiego i Górki.
W wielkim finale naszym rywalem była drużyna SMS Mielec. Po pasjonującym i trzymającym w napięciu meczu padł wynik remisowy 1:1.Na drodze do zwycięstwa piłkarzom z Jasła stanął świetnie dysponowany bramkarz z Mielca, który świetnie interweniował przez całe spotkanie. O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne które celnie wykonali: Świątkowski, Górka, Jamuła, a jedną wspaniałą interwencją popisał się Damian Niemczyński i wygraliśmy 3:2.
Drużyna UKS MOSIR Jasło wystąpiła w składzie:
Niemczyński, Świątkowski, Jamuła, Pham Van, Szopa, Górka, Kowalski, Wietecha, Sury, Czech.
Trener zespołu: ROBERT PODKULSKI.
Ponadto FILIP ŚWIATKOWSKI został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.
W zespole tym występują również: Szetlak, Stukus, Juszczyk, Mocek, Kutyna, Jaworski.
Niemczyński, Świątkowski, Jamuła, Pham Van, Szopa, Górka, Kowalski, Wietecha, Sury, Czech.
Trener zespołu: ROBERT PODKULSKI.
Ponadto FILIP ŚWIATKOWSKI został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.
W zespole tym występują również: Szetlak, Stukus, Juszczyk, Mocek, Kutyna, Jaworski.

