UKS Spin zaprasza na treningi tenisa stołowego
6
Prezes klubu: wszystkich, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności w tej dyscyplinie zachęcamy do dołączenia do klubu.
Uczniowski Klub Sportowy Spin powstał w maju ubiegłego roku, z inicjatywy osób, których celem był rozwój tenisa stołowego w Jaśle. Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej Numer 10, która jest także siedzibą klubu - Pani dyrektor Barbara Szczepańska umożliwiła nam korzystanie z sali sportowej. - powiedział Sławomir Goleń, prezes klubu.



Klub jest zarejestrowany w Podkarpackim Związku Tenisa Stołowego. - Obecnie mamy około trzydziestu członków. Nasi zawodnicy grają w rozgrywkach ligowych. Jedna z drużyn toczy obecnie boje o IV ligę, druga zaś awansowała do V. W tej chwili mamy dziewięć stołów, więc jest na czym grać. Cały czas dokupujemy też nowy sprzęt, aby zawodnicy mogli się rozwijać. - mówił prezes.
Sławomir Goleń zachęca wszystkich z Jasła i okolic do dołączenia do Klubu. - Jeśli ktoś jest zainteresowany rozwijaniem swoich umiejętności w tenisie stołowym, będzie u nas bardzo mile widziany - zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli.
Najlepiej skontaktować się z nami odwiedzając nas podczas treningów. Odbywają się one w poniedziałki, środy i piątki od 16.00 do 20.00, na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 10 przy ulicy Lwowskiej 36 w Jaśle. Do 17.30 trenują dzieci, później zaś młodzież i dorośli - zapraszał prezes.
Kamil Sokołowski
sokolowski@jaslo4u.pl
Uczniowski Klub Sportowy Spin powstał w maju ubiegłego roku, z inicjatywy osób, których celem był rozwój tenisa stołowego w Jaśle. Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej Numer 10, która jest także siedzibą klubu - Pani dyrektor Barbara Szczepańska umożliwiła nam korzystanie z sali sportowej. - powiedział Sławomir Goleń, prezes klubu.
Klub jest zarejestrowany w Podkarpackim Związku Tenisa Stołowego. - Obecnie mamy około trzydziestu członków. Nasi zawodnicy grają w rozgrywkach ligowych. Jedna z drużyn toczy obecnie boje o IV ligę, druga zaś awansowała do V. W tej chwili mamy dziewięć stołów, więc jest na czym grać. Cały czas dokupujemy też nowy sprzęt, aby zawodnicy mogli się rozwijać. - mówił prezes.
Sławomir Goleń zachęca wszystkich z Jasła i okolic do dołączenia do Klubu. - Jeśli ktoś jest zainteresowany rozwijaniem swoich umiejętności w tenisie stołowym, będzie u nas bardzo mile widziany - zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli.
Najlepiej skontaktować się z nami odwiedzając nas podczas treningów. Odbywają się one w poniedziałki, środy i piątki od 16.00 do 20.00, na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 10 przy ulicy Lwowskiej 36 w Jaśle. Do 17.30 trenują dzieci, później zaś młodzież i dorośli - zapraszał prezes.
Kamil Sokołowski
sokolowski@jaslo4u.pl
