Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

UKS Spin zaprasza na treningi tenisa stołowego

6
Prezes klubu: wszystkich, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności w tej dyscyplinie zachęcamy do dołączenia do klubu.

Uczniowski Klub Sportowy Spin powstał w maju ubiegłego roku, z inicjatywy osób, których celem był rozwój tenisa stołowego w Jaśle. Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej Numer 10, która jest także siedzibą klubu - Pani dyrektor Barbara Szczepańska umożliwiła nam korzystanie z sali sportowej. - powiedział Sławomir Goleń, prezes klubu.




Klub jest zarejestrowany w Podkarpackim Związku Tenisa Stołowego. - Obecnie mamy około trzydziestu członków. Nasi zawodnicy grają w rozgrywkach ligowych. Jedna z drużyn toczy obecnie boje o IV ligę, druga zaś awansowała do V. W tej chwili mamy dziewięć stołów, więc jest na czym grać. Cały czas dokupujemy też nowy sprzęt, aby zawodnicy mogli się rozwijać. - mówił prezes.

Sławomir Goleń zachęca wszystkich z Jasła i okolic do dołączenia do Klubu. - Jeśli ktoś jest zainteresowany rozwijaniem swoich umiejętności w tenisie stołowym, będzie u nas bardzo mile widziany - zarówno dzieci, młodzież  jak i dorośli.

Najlepiej skontaktować się z nami odwiedzając nas podczas treningów. Odbywają się one w poniedziałki, środy i piątki od 16.00 do 20.00, na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 10 przy ulicy Lwowskiej 36 w Jaśle. Do 17.30 trenują dzieci, później zaś młodzież i dorośli
- zapraszał prezes.

Kamil Sokołowski
sokolowski@jaslo4u.pl

Reklama

Komentarze: 6

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Sdad
dnia 16.06.2013, 21:40 · Zgłoś
Ilę się za to płaci i jeżeli mam 14 lat to zaliczam się do młodzieży?
Odpowiedz
2
@ Kamil S[...]
dnia 13.07.2011, 16:38 · Zgłoś
Nikogo tam nie było , co to ma być ??
Odpowiedz
0
@ uoi
dnia 02.02.2011, 19:14 · Zgłoś
dziś wo gule nikogo tam nie łydo do [...]
Odpowiedz
3
@ xxx
dnia 02.02.2011, 15:08 · Zgłoś
chodzę i jest super
Odpowiedz
2
@ pejdza
dnia 27.02.2013, 15:32 · Zgłoś
a płaci sie cos ??
Odpowiedz
4
@ xxl
dnia 02.02.2011, 15:08 · Zgłoś
chodzę i jest super zapraszam wszystkich
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.