Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

ULKS Technik Trzcinica w Finale Lekkoatletycznej II Ligii Juniorów

16
W dniu 23.05.2009 r. w Bielsku Białej zawodnicy ULKS Technik  Trzcinica uczestniczyli w Finale Lekkoatletycznej II Ligii Juniorów grupy D. W Indywidualnej rywalizacji czołowe miejsca zajmowali:

Pierwsze miejsca:
Natalia Wolska w skoku w dal, Barbara Hajnosz na 400m ppł, Amanda Zięba w rzucie dyskiem, Wioleta Brągiel w biegu sprinterskim na dystansie 200m.  

Drugie miejsca zajmowali: Bartosz Gorczyca w biegu na 2km z przeszkodami, Damian Leszczyński  400m ppł , w biegu sztafetowym 4x100m kobiet.

Trzecie miejsca zajmowali: Arkadiusz Michalik w rzucie młotem, Monika Jarek w pchnięciu kulą, Tomasz Grzywacz w kuli i dysku, Beata Chmura w trójskoku.










W zawodach uczestniczyły kluby z województw: podkarpackiego, małopolskiego i śląskiego, a w doborowej stawce 14 klubów ULKS Technik Trzcinica zajął V miejsce.

Klasyfikacja końcowa:
I m-ce Wawel Kraków   5525 pkt.
IIm-ce MKS MOSM Bytom 5470 pkt.
IIIm-ce CKS Budowlani Częstochowa 5447 pkt
IVm-ce UKS MOS Opole 51113 pkt
Vm-ce ULKS Technik  Trzcinica  4978 pkt


Ryszard Stawarski
Reklama

Komentarze: 16

Dodaj komentarz Widok:
0
@ znawca
dnia 05.06.2009, 08:25 · Zgłoś
Czy zniesmaczony słyszał kiedykolwiek o śląsku opolskim?
Odpowiedz
0
@ sprinter
dnia 04.06.2009, 07:23 · Zgłoś
do kacperka
grupy w II lidze la sa numerowane terytorialnie, a nie według wartosci zespołów.
Odpowiedz
0
@ fan
dnia 31.05.2009, 21:59 · Zgłoś
no gratulacje Basiu 1 miejsca WYMIATASZ :D
Odpowiedz
0
@ zawodnik
dnia 30.05.2009, 20:51 · Zgłoś
Co by nie było najważniejszy jest udział i to że my ten nasz chociaż mały sport kochamy!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ kacperek
dnia 30.05.2009, 12:15 · Zgłoś
no tak;D trzcinica w II lidze (najnizszej) i to w IV grupie (na V):D brawo brawo oby tak dalej <lol>
Odpowiedz
0
@ wierny kibic;p
dnia 29.05.2009, 22:23 · Zgłoś
Nie chce obrazić nikogo z Trzcinicy tym co teraz powiem...5 m-ce jest super..!! Popatrzcie sobie jaki jest Kraków, Bytom, Częstochowa, Opole, a tu nagle TRZCINICA!! Jesteście naj, naj, naj!!!]
Życzę kolejnych sukcesów!!!!!B)
Odpowiedz
0
@ była zawodniczka
dnia 29.05.2009, 19:44 · Zgłoś
ULKS to nie uczniowski lekkoatletyczny,lecz ludowy klub sportowy.
Odpowiedz
0
@ ......
dnia 28.05.2009, 22:01 · Zgłoś
też trenowałem w tym klubie a jak jako szkoła zajęliśmy 2 miejsce w Polsce o cicho był:( ale dobrze wiedzieć ze po latach mamy tam swoich następców i godnie reprezentują nasz klub.
Odpowiedz
-1
@ Kulomiot
dnia 28.05.2009, 20:35 · Zgłoś
Pozdrawiam Trenerów i cala kadre Brawo Tez kiedys trenowalem w Tym Klubie Łukasz Bal
Odpowiedz
0
@ x
dnia 28.05.2009, 20:32 · Zgłoś
ULKS - Uczniowski Lekkoatletyczny Klub Sportowy ;)
Odpowiedz
0
@ patrio
dnia 28.05.2009, 18:49 · Zgłoś
ciekawe czemu sa zdjecia ze stadionu resovii i jeszcze jakiegos innego stadionu a zawody byly w Bielsku Białej???
Odpowiedz
0
@ aaaaaaa
dnia 28.05.2009, 18:13 · Zgłoś
brawooo !!! < a te Panie ze sztafety bezimienne ??? .
Odpowiedz
0
@ Ulks :)
dnia 28.05.2009, 17:06 · Zgłoś
Brawo!! B)
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 28.05.2009, 16:26 · Zgłoś
Co to za skrót ULKS ?
Odpowiedz
0
@ zniesmaczony
dnia 28.05.2009, 10:47 · Zgłoś
autor chyba ma lekkie problemy z geografią, skoro występowała drużyna z Opola to chyba brak w jego wypowiedzi woj. : Opolskiego
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 28.05.2009, 10:36 · Zgłoś
Gratulacje dla młodzieży, trenerow i dyrekcji!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.