Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Uroki Jasielszczyzny w nowym teledysku Mateusza Mijala - zobacz teaser produkcji!

54

Na oficjalnym kanale Mateusza Mijala w serwisie YouTube ukazał się teaser wideoklipu do najnowszej piosenki artysty pt. "Zabijasz mnie". Zdjęcia do teledysku realizowane były na terenie ziemi jasielskiej. 

Pełna wersja klipu, której oficjalna premiera odbędzie się już w przyszłym tygodniu zawierać będzie ujęcia zarejestrowane w różnych miejscach Jasielszczyzny m.in. na płycie rynku w Jaśle, w miejscowym Ogródku Jordanowskim, Jasielskim Domu Kultury oraz na drogach naszego powiatu. W teledysku znajdą się również kadry przedstawiające ziemię jasielską z lotu ptaka.

Utwór "Zabijasz mnie" to kolejna solowa propozycja byłego współpracownika Ich Troje oraz ex-wokalisty zespołów Skangur i Chłopacy. Pierwsza publiczna jego emisja miała miejsce 11 lutego tego roku na antenie Radia Eska. Piosenkę wysłuchać można m.in. na profilu artysty w serwisie YouTube. Muzykę napisał do niej sam Mateusz, za tekst odpowiada współpracujący z jaślaninem od dłuższego czasu Liber.

A oto wspomniany teaser klipu "Zabijasz mnie":


jh

Reklama

Komentarze: 54

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Jl
dnia 17.10.2015, 12:15 · Zgłoś
No kim???
Odpowiedz
4
@ ja
dnia 23.03.2014, 12:31 · Zgłoś
Kim jest dziewczyna z teledysku?
Odpowiedz
0
@ Junior xD
dnia 21.03.2014, 13:19 · Zgłoś
mateusz mijal zabijasz mnie jake miał auto ...? :)
Odpowiedz
2
@ jkgf
dnia 18.03.2014, 19:48 · Zgłoś
Ludzie śmieszni jesteście. zamiast wspierać człowieka który własnymi siłami próbuje coś osiągnąc nie odcina sie od jasła. Podniecaliście Szpakiem na rynku po edycji X-faktora wtedy Mateusz też spiewał i jak dla mnie dal wiekszego czadu. Komponuje sam.!!!. Zazdrośc was ogarnia i TYLE. MATEUSZ JEST DOBZE. TYM RAZEM MUSISZ BYC NA SZCZYCIE LIST W ROZGŁOSNIACH RADIOWYCH. LUDZIE KLIKAJCIE NA ESKA ITP.
Odpowiedz
0
@ inkognito
dnia 17.03.2014, 19:53 · Zgłoś
nie ma jak się lansować pożyczonymi autami hahaha
Odpowiedz
-2
@ villeager
dnia 18.03.2014, 18:50 · Zgłoś
Pewnie wzion w lizink [...] jeden.
Odpowiedz
2
@ xbmx
dnia 17.03.2014, 19:08 · Zgłoś
nie moja muzyka, nie moj styl, [...] rmf'em ale ciesze sie ze Mijal robi kariere i lubie widziec news'y w ktorych mowia ze odnosi sukcesy. A komentujacym z wrodzonym bolem [...] zycze wszystkiego najgorszego.
Odpowiedz
3
@ itaksieniedowiesz
dnia 17.03.2014, 14:10 · Zgłoś
Jak dla mnie nic nowego w jego wykonaniu. Zawsze na wstępie samochód i lala (której pozostaje wiele do życzenia). Tutaj dodatkowo totalne ksero z początku kawałka "I need a doctor" Dr Dre i Eminema, tylko czekać aż się rozwali tym GT. Hahahah taaa rozwali. To by Mijal musiał do końca życia odkładać na nowe. Sztuczne kopiowanie pseudo gwiazdeczek z USA. Tylko po co? Co przez to pokazuje. Oczywiście tylko jedno - swoją próżność. I mogliby do kręcenia przynajmniej te czerwone blachy zmienić. Muzyka to już szkoda komentować. Ani disco, ani polo, ani pop. Jakaś pseudo plastikowa kołysanka. Naładowana romantyzmem aż się [...] można. Kolejny feelopodobny podrzędny artysta. Myślę, że to co tworzy samo w sobie jest już dla niego obraźliwe i poniżające więc nic nie trzeba dodawać.
Odpowiedz
3
@ anonim
dnia 16.03.2014, 23:25 · Zgłoś
Uroki Jasielszczyzny : Brak pracy dla MLODYCH :) TAK BYM zatytułowal ten artykol
Odpowiedz
3
@ mili
dnia 16.03.2014, 22:45 · Zgłoś
jak się Wam podoba piękny krajobraz Warzyc ? &a -_-
Odpowiedz
-3
@ wwww
dnia 16.03.2014, 22:28 · Zgłoś
My słowianie trzcinicoki hahaha
Odpowiedz
-3
@ masiek
dnia 16.03.2014, 18:18 · Zgłoś
Kto promuje w ogóle?? Jak narazie kicz...Tego Pana to ja widze ale w kawalakch dancowych bo twarz ma dobra do teledyskow.
Odpowiedz
3
@ dragoness
dnia 16.03.2014, 18:00 · Zgłoś
Czy panu redaktorowi znane jest polskie słowo "zwiastun"? To proszę używać.
Odpowiedz
6
@ Człowienu
dnia 16.03.2014, 19:45 · Zgłoś
Znowu nieuzasadniony atak krytyki wynikający z zazdrości, że pan redaktor cos w życiu osiągnął- jest redaktorem, a nie tylko poucza wszystkich zza monitora.
Pragne również zauważyć, że redaktor jh (cokolwiek to oznacza, nie wiem...jakaś hip-hopowa ksywka, jakies zwierze, nie wiem [...] ryś, żbik, ocelot) tylko cytuje.
Jeśli Mijal uważa, że wypuszcza teaser to znaczy, że jest to teaser i nie ma sensu łapać niewinnego gościa za słowa.
Odpowiedz
2
@ dragoness
dnia 17.03.2014, 07:17 · Zgłoś
Fakt. W dzisiejszych czasach redaktorem może być każdy. Nawet ktoś, kto czystość ojczystego języka ma głęboko w (... ), sama się wycenzuruję. Skoro cytat, dlaczego nie w cudzysłowie?
Odpowiedz
-1
@ Człowienu
dnia 19.03.2014, 17:46 · Zgłoś
[...].Na jakimś podrzednym forum szukasz pani czystości języka polskiego i dbałości o detale gramatyki? Czy bóg odebrał pani rozum?
Dokładnie.Redaktorem moze być kazdy...Tak jak aktorem, piosenkarzem, nauczycielem... i [...] z tego?
Gościu napisał: "Na oficjalnym kanale Mateusza Mijala w serwisie YouTube ukazał się teaser wideoklipu do najnowszej piosenki artysty pt. "Zabijasz mnie". Zdjęcia do teledysku realizowane były na terenie ziemi jasielskiej. " i trzeba mieć coś z głową albo bardzo sie nudzic, żeby to drązyc i [...] na czynniki pierwsze.
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 16.03.2014, 17:57 · Zgłoś
moje kochane Jaslo..
Odpowiedz
5
@ Srarzan-sren & AntySven
dnia 16.03.2014, 17:22 · Zgłoś
Jak dla mnie rewelacja. Fajny kawałek i teledysk moze byc super. Fajnie ze zdecydował sie na nakrecenie teledysku w Jasle i okolicach. Moze Jasło nie robi furrory ale i tak kocham to miasto.Tu sie urodziłem i tu umre.
Odpowiedz
5
@ dziewczyna z Jasła
dnia 16.03.2014, 15:58 · Zgłoś
negatywne opinie piszą same dna społeczne, ci którzy nic w życiu nie osiągneli i pewnie nie osiągną bo tak im żal [...] ściska że im na mózg odbija. żal mi Was - naprawde. zazdrościcie komuś komu sie w żtyciu udało coś zrobić, ale On nie siedział i [...] w stołek dubiąc przy tym w nosie tylko pracował na to więc przymnknijcie te swoje jadaczki i zastanówcie sie nad swoim życiem. Ps nie jestwm Jego znajomą, na forum rzedko sie udzielam ale jak widze jacy [...]ni jesteście to mnie trafia.
Odpowiedz
8
@ Człowienu
dnia 16.03.2014, 16:54 · Zgłoś
Dokładnie. Uważam tak samo.
Jeśli nie podoba wam się Szpak jesteście [...].
Jeśli nie podoba wam się Mijal jesteście zazdrośnikami.
Jeśli nie słuchacie Radia Eska jesteście niedouczonymi ignorantami.
Jeśli nie oglądacie z zainteresowaniem The Voice of Poland odbieram wam prawo do krytyki.
Jeśli nie oglądacie X Factor nie znacie się na kulturze popularnej.
Jeśli nie lubicie katowania 20 hitami w Radio Zet bo macie odruch [...] to znaczy że w ogole nie lubicie muzyki.
Jeśli wydaje się wam, że te wszystkie piosenki to kakofonia robiona zawsze na jedno kopyto gdzie oryginalność opiera się na podobieństwie to 100 takich samych hitów to oświadczam wam, że macie miód w uszach.
Zrozumcie łaki, że wszystko ma się wam podobać bezkrytycznie. Odrzućcie myslenie i zdajcie się na gust Eski ona wybierze za was.
W innym wypadku artyści i sajkofani okrzyczą was słowem kluczem - hater.
Słowem, które zbija wszystkie nieprzystępne opinie.
Zrozumcie, że jeśli mie tu piszecie, że nie podoba wam się Mateusz to ja wiem, że to zazdrość spowodowana brakiem pracy bo przecież skoro nie ma was w Tv to znaczy, że nic w zyciu nie robicie i [...] osiągnęliście.
Odpowiedz
2
@ złodzieje do paki
dnia 16.03.2014, 19:23 · Zgłoś
popieram dobry wpis kolego...
Odpowiedz
4
@ gosc
dnia 16.03.2014, 14:57 · Zgłoś
bardzo fajnie ze teledysk powstała na terenie jasła...wszyscy kręcą w warszawie lub poza granicami Polski ale po co?piosenka jest prze piękna,pełna emocji i to jest najważniejsze teledysk jest dodatkiem.
Odpowiedz
4
@ e ja tu żądze <3
dnia 16.03.2014, 14:30 · Zgłoś
do jj sam jesteś kompletne dno i kicha jak sie nie znasz i ci coś nie pasi to sie nieudzielaj dobrze bo mateusz mijal jest zapewne lepszy od ciebie [...] jeden
Odpowiedz
17
@ truski
dnia 16.03.2014, 14:24 · Zgłoś
A mnie się podoba. Chłopak jest stąd, dlatego teledysk pokazuje jego miejsce, w którym się wychował. Cieszy mnie to basz. Po drugie, robi to co kocha i za pewne nie interesują go wasze czułe opinie na jego temat. Coś robi, gdzieś zaszedł i ja to szanuje. Fajny z niego chlopak, ktoremu zazdrości pewnie połowa Jasła. Wstyd mi za was. A ty MAteusz trzymaj się i nie przejmuj tylko rób swoje i pokaż na co Cie stać.
Odpowiedz
-7
@ [...]
dnia 16.03.2014, 14:07 · Zgłoś
szczerze ? Słabe to...
Odpowiedz
9
@ moje ja
dnia 16.03.2014, 13:56 · Zgłoś
jednemu sie podoba drugiemu nie, ale wazne ze ktos to robi i ma satysfakcje,gratuluje,kazdy jest wolny czlowiekiem wiec moze robic co mu sie podoba
Odpowiedz
17
@ życzliwa
dnia 16.03.2014, 13:53 · Zgłoś
hehe,śmieszą mnie niektóre wpisy tych wszystkich [...] z Jasła,wam ludzie ta złość,zawiść i zazdrość nigdy nie przejdzie.Najlepiej tylko pisać ,jak to jest źle,niedobrze i do [...]
Żal mi Was sierotki!:)
Lepiej wstań człowieku,odejdź od tego monitora i zacznij żyć,bo całe życie będziesz tylko narzekał i [...] ci z niego zostanie.Pozdrawiam
Odpowiedz
-10
@ m
dnia 16.03.2014, 13:09 · Zgłoś
ju mi zwieracze poszly jak go widze:)
Odpowiedz
5
@ diabelek1
dnia 16.03.2014, 21:19 · Zgłoś
To sobie palcem pomóz
Odpowiedz
-11
@ boruta
dnia 16.03.2014, 12:20 · Zgłoś
Jaki ,,artysta'' taki teledysk
Odpowiedz
-16
@ jj
dnia 16.03.2014, 11:21 · Zgłoś
kompletne dno kicha
Odpowiedz
-7
@ jj
dnia 16.03.2014, 11:20 · Zgłoś
ale [...] !!!
Odpowiedz
10
@ jaś
dnia 16.03.2014, 11:00 · Zgłoś
teledysk przedstawia ucieczkę młodych z Jasła ???
Odpowiedz
26
@ ina
dnia 16.03.2014, 10:33 · Zgłoś
W Jaśle jest skupisko zawistnych, mściwych i bezwartościowych ludzi. Po prostu ZŁYCH
Odpowiedz
8
@ blues
dnia 16.03.2014, 14:39 · Zgłoś
ciagle narzekajacych...jak cos ktos robi to - zawisc... jak nie- to tez źle..dlatego..madrzy robią swoje :)
Odpowiedz
6
@ qaz
dnia 16.03.2014, 18:55 · Zgłoś
bo Ci normalni są zajęci własnym życiem albo wyjechali :)
Odpowiedz
0
@ Człowienu
dnia 16.03.2014, 21:36 · Zgłoś
Droga @ ina
Pozwól, że cie oświece. Głosy na tych czy innych forach to głosy marginesu. Wygłaszanie tak śmiałych tez na podstawie 50 wpisów na jakimś podrzędnym forum to retoryka gimnazjalisty- znak naszych czasów i umysłowa patologia, która tak radośnie reprezentujesz.
Czy programy śniadaniowe odebrały ci do końca rozum?
Odpowiedz
27
@ olo68
dnia 16.03.2014, 07:26 · Zgłoś
fajnie ze w ten sposob Mateusz promuje nasze Jasło,swietny pomysl..gratuluje!!
Odpowiedz
1
@ FAN
dnia 16.03.2014, 12:52 · Zgłoś
Promuje Jasło?,a co my tutaj mamy żeby ktoś raczył tutaj przyjechać i żeby się zachwycił Jasłem.Troje?.Nowy Styl,Pektowin,Gamrat,CO?.
Jesli chodzi o Mateusza Mijala,powodzenia życzę,ale co do promocji Jasła to juz widzę te tłumy,jak ustawiają się w kolejce do szmateksów,tylko to powstaje jak grzyby po deszczu.
Odpowiedz
1
@ diabelek1
dnia 16.03.2014, 21:07 · Zgłoś
Mateusz sie nie zachwyca tylko był wychowany w Jasle a po za tym nie dzieki temu miastu doszedł do tego co w tej chwili osiągnąl tylko ciężką praca i determinacji rodziców a teledysk jest spoko z reklamy i nie potrzebuje cukrowania bo ja go podziwiam za muzyke i tekst a za jakies tam [...]ncje w teledysku.. bo jeżeli cos lubie to słucham i nie plete idiotyzmów jak sie komus nie podoba niech nie zabiera głosu tylko sobie właczy disco polp ps. jak Ći żal sam sobie zamów laski i chodz po Jasle porób foty i wrzyc nz fc wtedy podebatujemy pozdrowionka Mateusz
Odpowiedz
1
@ Lord
dnia 17.03.2014, 08:01 · Zgłoś
Brawo Mateusz tak trzymaj ! " psy szczekają, karawana jedzie dalej "...
Odpowiedz
-24
@ 098
dnia 16.03.2014, 03:22 · Zgłoś
ale DNO :D
nic nowego.. pokazać dobrą d[...] (w tym wypadku nawet nie jest fajna) no i wypożyczony samochód (ten akurat spoko) bo czym innym przyciągnąć ludzi do oglądnięcia teledysku ?? Chyba nie głosem :)))
Odpowiedz
18
@ xx
dnia 16.03.2014, 08:45 · Zgłoś
przestań..ważne że jest coś i że chłopak się nie odcina od Jasła.. Czekamy na teledysk!
Odpowiedz
3
@ Tu
dnia 16.03.2014, 18:21 · Zgłoś
@098 = Klasyczny przykład na zaściankowy ból [...]y
Odpowiedz
0
@ żanka
dnia 18.03.2014, 12:29 · Zgłoś
akurat auto to prywatna wlasnosc Mateusza-zakupil niedawno :
Odpowiedz
17
@ gosc
dnia 16.03.2014, 01:42 · Zgłoś
do @ aka, zazdrościsz, bo ty nie masz pomysłu na życie, jesteś bezrobotna/bezrobotny, i nie masz grosza w obdartym portfelu..., trzeba się cieszyć ze Mijal, promuje Jasło i okolice...
Odpowiedz
2
@ blues
dnia 16.03.2014, 08:02 · Zgłoś
dokladnie!!!
Odpowiedz
-16
@ aka
dnia 15.03.2014, 23:58 · Zgłoś
beznadzieja. szału nie ma jak i pomysłu na teledysk
Odpowiedz
0
@ x
dnia 15.03.2014, 23:35 · Zgłoś
szkoda że nie cały
Odpowiedz
3
@ x
dnia 15.03.2014, 23:32 · Zgłoś
super teledysk
Odpowiedz
11
@ xx
dnia 16.03.2014, 08:43 · Zgłoś
"Uroki Jasielszczyzny" - Las Warzycki.
Odpowiedz
6
@ MorfeuSZ
dnia 16.03.2014, 10:26 · Zgłoś
no właśnie.. moim zdaniem zdecydowanie przeważają tam tereny z Warzyc. Jasła jest dużo mniej.. no ale niech będzie że Jasielszczyzna :P
Odpowiedz
11
@ marek
dnia 16.03.2014, 11:16 · Zgłoś
przecież to dopiero zwiastun. A teledysk nie był kręcony tylko tam. Był też m.in na Rynku w Jaśle, Karpackiej Troi.
Odpowiedz
6
@ .
dnia 16.03.2014, 17:08 · Zgłoś
No właśnie. Jasielszczyzna to region Jasła i okolic, a nie samo miasto Jasło, więc las w Warzycach też mieści się w obrębie Jasielszczyzny.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.