Uwaga! Rusza Jasielska Liga Sokoła!
22
Towarzystwo Sportowe SOKÓŁ w Jaśle zaprasza do wspólnej zabawy podczas II edycji „JASIELSKIEJ LIGI SOKOŁA” (olee…). W rozgrywkach mogą brać udział reprezentacje firm, stowarzyszeń, osiedli i innych grup mniej lub bardziej formalnych z terenu Jasła i okolic.

Podczas spotkania organizatorzy przedstawią: regulamin ligi, zmiany przepisów w stosunku do I edycji, formę zgłaszania drużyn i opłaty wpisowego. Deklaracje chęci udziału w JASIELSKIEJ LIDZE SOKOŁA oraz wszelkie pytania prosimy kierować tylko drogą elektroniczną na adres e-mail: ligasokola@o2.pl. Wpisowe od drużyny zawierać będzie następujące koszty:
1. Organizacyjne
2. Wynajęcia sali
3. Ubezpieczenia
4. Opieki medycznej
5. Opłaty sędziowskie
6. Nagrywanie meczów i produkcja płytek DVD
Wysokość wpisowego i system rozgrywek uzależnione są od liczby zgłoszonych zespołów.
TS SOKÓŁ

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 2.10.2009 r. w kawiarence na MOSiR o godz. 18:00.
Podczas spotkania organizatorzy przedstawią: regulamin ligi, zmiany przepisów w stosunku do I edycji, formę zgłaszania drużyn i opłaty wpisowego. Deklaracje chęci udziału w JASIELSKIEJ LIDZE SOKOŁA oraz wszelkie pytania prosimy kierować tylko drogą elektroniczną na adres e-mail: ligasokola@o2.pl. Wpisowe od drużyny zawierać będzie następujące koszty:
1. Organizacyjne
2. Wynajęcia sali
3. Ubezpieczenia
4. Opieki medycznej
5. Opłaty sędziowskie
6. Nagrywanie meczów i produkcja płytek DVD
Wysokość wpisowego i system rozgrywek uzależnione są od liczby zgłoszonych zespołów.
TS SOKÓŁ
