Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Uwaga! Rusza Jasielska Liga Sokoła!

22
Towarzystwo Sportowe SOKÓŁ w Jaśle zaprasza do wspólnej zabawy podczas II edycji „JASIELSKIEJ LIGI SOKOŁA” (olee…). W rozgrywkach mogą brać udział reprezentacje firm, stowarzyszeń, osiedli i innych grup mniej lub bardziej formalnych z terenu Jasła i okolic.


Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 2.10.2009 r. w kawiarence na MOSiR o godz. 18:00.

Podczas spotkania organizatorzy przedstawią: regulamin ligi, zmiany przepisów w stosunku do I edycji, formę zgłaszania drużyn i opłaty wpisowego. Deklaracje chęci udziału w JASIELSKIEJ LIDZE SOKOŁA oraz wszelkie pytania prosimy kierować tylko drogą elektroniczną na adres e-mail: ligasokola@o2.pl. Wpisowe od drużyny zawierać będzie następujące koszty:

   1. Organizacyjne
   2. Wynajęcia sali
   3. Ubezpieczenia
   4. Opieki medycznej
   5. Opłaty sędziowskie
   6. Nagrywanie meczów i produkcja płytek DVD

Wysokość wpisowego i system rozgrywek uzależnione są od liczby zgłoszonych zespołów.


TS SOKÓŁ

Reklama

Komentarze: 22

Dodaj komentarz Widok:
0
@ hiphip
dnia 20.10.2011, 21:57 · Zgłoś
no i teraz rewanż bój sie Karczmo oby kolega grał z 3 grał i w tym roku...
Odpowiedz
0
@ one
dnia 14.10.2009, 14:12 · Zgłoś
a jest jakas stronka tej ligii?
Odpowiedz
0
@ do Dzona
dnia 04.10.2009, 02:43 · Zgłoś
Dżon przestań się [...], to jest amatorska liga ale grają w niej zawodowcy. Więc nie bądź taki dorosły tylko profesjonalnie odmłodniej.;)
Odpowiedz
0
@ dżonie...
dnia 04.10.2009, 00:18 · Zgłoś
... i o to chodzi. Amatorska , ale jak cieszy :)
Odpowiedz
0
@ Dżon
dnia 03.10.2009, 10:54 · Zgłoś
Przestańcie się tak [...]. Większość z Was to dorośli ludzie a zachowujecie się jak małolaty. To jest tylko AMATORSKA liga, nic więcej...
Odpowiedz
0
@ dzik
dnia 02.10.2009, 11:00 · Zgłoś
siata faka
Odpowiedz
0
@ Ancykrys
dnia 01.10.2009, 13:19 · Zgłoś
Olee sie nudne robi:D moze cos nowego?:D
Odpowiedz
0
@ puziol
dnia 25.09.2009, 14:34 · Zgłoś
do "--------- " ...swego czasu karczma wprowadzila "nowa" konkurencje :)) na tzw rybki ;)
Odpowiedz
0
@ puziol
dnia 25.09.2009, 14:31 · Zgłoś
hehe, widac ze "oolleeee" kojarzy sie juz tylko z jednym sportem w jasle;))
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 24.09.2009, 21:50 · Zgłoś
Ale KARCZMA robi transfery 8))
Odpowiedz
0
@ mahlinho
dnia 24.09.2009, 21:22 · Zgłoś
o jaaaa...fory im daje zawsze:)żeby nie płakali że tylko im kostki puchną;)
Odpowiedz
0
@ ---------
dnia 24.09.2009, 21:15 · Zgłoś
ale ja nie rozumiem co to oleee !!! powie mi ktoś co to za liga???
Odpowiedz
0
@ ponti
dnia 24.09.2009, 13:50 · Zgłoś
No to jedziemy !!! Karczma!!!
Odpowiedz
0
@ Olleeee
dnia 23.09.2009, 20:45 · Zgłoś
znowu see jakiś chłop wiązadła pozrywaa jak Oleeee!!!!! chyci hahahah Cyrkii xD :)
Odpowiedz
0
@ Jaco
dnia 23.09.2009, 18:27 · Zgłoś
Mahlos znowu najlepszy w siateczkach...(zbieranych)plum... plum... :)
Odpowiedz
0
@ klasyfikacja
dnia 23.09.2009, 18:12 · Zgłoś
Pewnie by trzeba było klasyfikacje olleee zrobić.
Odpowiedz
0
@ Rychu
dnia 23.09.2009, 16:34 · Zgłoś
jakbys wiedzial co to olee to bys wiedzial jaki sport ;/ ;/ heh
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 23.09.2009, 16:27 · Zgłoś
PIłki nożnej Halowej :)
Odpowiedz
0
@ do: "ale liga czego?
dnia 23.09.2009, 14:49 · Zgłoś
noo... liga sokoła i to do tego amatorska ;)
Odpowiedz
0
@ ale liga czego?
dnia 23.09.2009, 13:28 · Zgłoś
piłki nożnej szachów brydża siatkówki koszykówki taekwondo czy jeszcze czegos innego?
Odpowiedz
0
@ oleeee
dnia 23.09.2009, 13:17 · Zgłoś
no to się zacznie chłopaki kremować kostki bo siateczki bolą
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 23.09.2009, 11:05 · Zgłoś
oleee:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.