Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Uwaga, uwaga! Cyrk Zalewskiego zaprasza!

41

Cyrk Zalewski zaprasza na największe widowisko cyrkowe w Polsce!!!
Już 12 lipca odwiedzimy Jasło,  godz. 17:00. Na ul.Sikorskiego-MOSIR zobaczycie artystów z Niemiec,Czech,Brazylii, Francji oraz Polski.

W roku 2013 Cyrk Zalewski rozpoczął już drugie 20-lecie swojego istnienia nawiązując do 8 pokoleniowej tradycji tej wspaniałej rodziny cyrkowej i dlatego przygotował nowy wspaniały program zapowiadający moc wrażeń.

Zapewniamy atrakcje zapierające wdech w piersiach:Akrobatyka napowietrzna Patryk Kaiser z Czech,Tatiana Shevchenko nowa artystka w naszym przedstawieniu,która wykonuje ewolucje z ciekawym rekwizytem sześcianem. Kamil Zalewski pokaz dużej iluzji ,dużo śmiechu zapewni występ Clown Charlie Rigettii z Czech.

Zwierzęta w roli artystów cyrkowych: Adriana Spindler z Niemiec zaprezentuje swoje dwa ukochane lwy morskie,pokaz słoni afrykańskich Gino Spindler z Niemiec,Kamil Zalewski pokaże umiejętności swoich wielbłądów i koni maści Palomino,

Po raz pierwszy w Polsce prezentujemy występ Grupy DIORIO rodem z Brazylii - trzech motocyklistów wykonujących ewolucje na motorach wewnątrz wielkiej metalowej kuli.

Już wkrótce zapraszamy naszych czytelników na udział w konkursie przygotowanym przez portal www.Jaslo4u.pl oraz Cyrk Zalewski. Do wygrania będą zaproszenia na widowisko cyrkowe dla osoby dorosłej i dziecka. 

Na te i na inne atrakcje zapraszają artyści Cyrku Zalewski.

 

Reklama

Komentarze: 41

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Króliczyca Róża
dnia 11.08.2014, 15:49 · Zgłoś
A ile kosztuje bilet dla samego dziecka dziecka np..:11 lat ?
Odpowiedz
1
@ 1234
dnia 12.07.2013, 12:43 · Zgłoś
czy przed wystepem mozna kupic jeszcze bilet czy nie
Odpowiedz
0
@ viol
dnia 11.07.2013, 16:05 · Zgłoś
czy można kupić jeszcze bilet ?
Odpowiedz
0
@ ABC
dnia 11.07.2013, 18:04 · Zgłoś
Oczywiście, że tak. Kasy cyrku czynne w dniu występu od godziny 10:00.
Odpowiedz
2
@ bartek
dnia 06.07.2013, 07:29 · Zgłoś
To już nic nie może do miasta przyjechać ? Wy zawsze tak [...] na cyrki,wesołe miasteczka? jeśli chcecie siedzieć cały dzień przed TV to proszę bardzo , lepiej raz iść i odwiedzić cyrk na bardzo dobrym poziomie artystycznym. W programie będą motory w kuli,nie chcecie zobaczyć? aha , przecież widzieli niektórzy pewnie na you tube,no tak... polacy to skąpi i tyle , krytykują i wkurzają...
Odpowiedz
1
@ bartek
dnia 06.07.2013, 07:30 · Zgłoś
i wiele innych atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych,młodzieży
Odpowiedz
0
@ x
dnia 04.07.2013, 17:29 · Zgłoś
rozumiem podczas przedstawienia na arenie a poza areną-GDZIE???
Odpowiedz
1
@ ABC
dnia 07.07.2013, 21:43 · Zgłoś
Wiesz - słonia, konia, czy wielbłąda raczej ciężko schować do klatki. Jak jest ładna pogoda to są na wybiegach na świeżym powietrzu. Jak pada lub jest zimno są w stajniach cyrkowych. Taką objazdową stajnię tworzy namiot o długości kilkudziesięciu metrów i szerokości kilkunastu i oczywiście boksy.
Odpowiedz
0
@ x
dnia 04.07.2013, 17:27 · Zgłoś
to gdzie można te zwierzęta zobaczyć-gdzie są trzymane skoro nie ma klatek???
Odpowiedz
-1
@ x
dnia 04.07.2013, 11:27 · Zgłoś
a czy można wejść do środka pod klatki zobaczyć???
Odpowiedz
0
@ ABC
dnia 04.07.2013, 11:29 · Zgłoś
Nie, bo w Cyrku Zalewski nie ma ani jednej klatki ;) Też można się o tym przekonać - przestrzeń jest otwarta ;) Śmieszą mnie ludzie, którzy na każdym kroku błaźnią się swoją niewiedzą ;)
Odpowiedz
-1
@ sasza
dnia 04.07.2013, 13:29 · Zgłoś
oczywiście idziemy do tygrysa mówimy mu przeskocz przez obręcz a on to robi, śmiechu warte, wiadomo że właściciel nigdy nie powie prawdę tylko mów to co mu pasuje a [...] tego słuch a i tylko przyklaskuje, ten ABC to musi być pracownik tego cyrku
Odpowiedz
-1
@ ABC
dnia 07.07.2013, 21:43 · Zgłoś
W życiu nie pracowałem w żadnym cyrku.
Odpowiedz
-1
@ ABC
dnia 07.07.2013, 21:43 · Zgłoś
W życiu nie pracowałem w żadnym cyrku
Odpowiedz
-1
@ ABC
dnia 07.07.2013, 21:43 · Zgłoś
Nigdy nie pracowałem w żadnym cyrku
Odpowiedz
0
@ x
dnia 03.07.2013, 22:57 · Zgłoś
ciekawe czy będzie można wejść na przerwie-oczywiście płacąc za to pooglądać z małym dzieckiem zwierzęta-czasami w niektórych cyrkach na to zezwalają
Odpowiedz
1
@ ABC
dnia 04.07.2013, 07:57 · Zgłoś
Można przed programem - za darmo. Mijając cyrk spokojnie można na chwilę stanąć i zobaczyć zwierzęta. Są dla każdego dostępne. Wielbłądy można nawet pogłaskać, czy nakarmić liśćmi z drzewa.
Odpowiedz
5
@ dudu
dnia 03.07.2013, 18:23 · Zgłoś
dobrze ze w jasle sa jeszcze cyrki
Odpowiedz
2
@ ekolożka
dnia 03.07.2013, 14:35 · Zgłoś
Cyrki powinny być zakazane. Ostatnio zginęła w cyrku kobieta - akrobatka, osierociła dwoje dzieci. Zwierzęta są dręczone i wyrwane ze swego naturalnego środowiska. Miejscem życia dla dzikich kotów jest busz a nie ciasna przyczepa jeżdżąca po dziurawych polskich drogach.
Odpowiedz
4
@ ABC
dnia 03.07.2013, 15:48 · Zgłoś
Tylko się ośmieszasz swoimi wywodami. W jakim ty świecie żyjesz?! Cyrkowe zwierzęta (tak jak na farmie, w zoo, czy gdzieś indziej) rodzą się w niewoli. W życiu nie poradzą sobie na wolności - zginą od razu! Więc to nie są dzikie zwierzęta. Jak można w ogóle tak myśleć - totalna kompromitacja.

Ostatnio zginęła w cyrku kobieta - akrobatka, osierociła dwoje dzieci. - no, no... To dlatego nie powinno być w cyrku zwierząt, prawda? Dodajmy, że był to Cirque du Soleil i było to w Las Vegas - pierwszy taki wypadek w historii tego cyrku. Codziennie na drogach ginie więcej osób.
Odpowiedz
2
@ malami
dnia 03.07.2013, 16:34 · Zgłoś
drogi powinny być zamknięte- ostatnio był wypadek i...
Odpowiedz
1
@ Króliczyca Róża
dnia 11.08.2014, 15:36 · Zgłoś
Zwierzęta wcale nie są dręczone ! Oglądałaś zdjęcia na stronach cyrku, one tam mają prawie jak w ich naturalnym środowisku - foki mają basen, wielbłądy mają swoją plażę, a tygrysy prawie jak w dżungli. Nienawidzę takich osób, które mówią, że tamte zwierzęta są dręczone. GŁUPOTA !!!
Odpowiedz
-8
@ Max Szyderko
dnia 03.07.2013, 09:01 · Zgłoś
W cyrku męczą zwierzęta dla zabawy a wy w tym uczestniczycie kupując bilety.

Ty się bawisz - one cierpią.

STOP cyrkowi !!!
Odpowiedz
4
@ ABC
dnia 03.07.2013, 09:08 · Zgłoś
Tak, tak... Nawet nie będę cię próbował przekonać, że wcale tak nie jest. O zwierzęta w cyrku się bardzo dba. Ale żyj sobie w swoim świecie i ze swoimi zabobonami.
Odpowiedz
-1
@ Skiba
dnia 03.07.2013, 11:53 · Zgłoś
Jasne, pałką i pejczem. [...] czy tylko udajesz ???
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 03.07.2013, 16:22 · Zgłoś
dba się akurat, tresuje się je używając batów, najchętniej to bym takiego bata użył na treserach, żeby już więcej nie wstali
Odpowiedz
-1
@ ABC
dnia 03.07.2013, 16:48 · Zgłoś
No, no. Oczywiście :)
Odpowiedz
0
@ ABC
dnia 03.07.2013, 20:15 · Zgłoś
http://uwaga.tvn.pl/294243,reportaze,walczymy_ze_stereotypami_postrzegania_cyrku,wideo_detal.html - jasno i konkretnie na temat zwierząt w cyrkach. Reportaż właśnie z Cyrku Zalewski.
Odpowiedz
-1
@ ABC
dnia 03.07.2013, 20:15 · Zgłoś
http://uwaga.tvn.pl/294243,reportaze,walczymy_ze_stereotypami_postrzegania_cyrku,wideo_detal.html - jasno i konkretnie na temat zwierząt w cyrkach. Reportaż właśnie z Cyrku Zalewski.
Odpowiedz
-3
@ rrrrrrrr
dnia 03.07.2013, 08:40 · Zgłoś
Osoba dorosłe 70 zł.

Rodzice + 2 dzieci =140 zł
Odpowiedz
1
@ ABC
dnia 03.07.2013, 09:09 · Zgłoś
rodzice + 2 dzieci - 120 złotych
Odpowiedz
-12
@ Sven
dnia 02.07.2013, 23:36 · Zgłoś
Znowu będą męczyć biedne zwierzątka żeby [...] był zadowolony, dla taniej rozrywki [...]
Odpowiedz
-1
@ ABC
dnia 03.07.2013, 07:57 · Zgłoś
Właśnie pokazałeś swoją piękną kulturę osobistą. Czy ja wiem, czy rozrywka dla plebsu, skoro są w organizacji ECA, którą zarządza księżna Monako - Stefania Grimaldi... Pod namiotem Zalewskiego gościła Hanka Bielicka, Maryla Rodowicz, Katarzyna Cichopek, Radosław Pazura, Piotr Pręgowski, Hubert Urbański, Marek Sierocki i wielu innych. Tylko się ośmieszyłeś bezmyślnością i brakiem wiedzy, pisząc ten post.
Odpowiedz
4
@ ABC
dnia 03.07.2013, 09:09 · Zgłoś
W ogóle jak można dzielić ludzi na lepszych i gorszych - wstyd!
Odpowiedz
-6
@ Sven
dnia 03.07.2013, 16:21 · Zgłoś
To nie ważne kto tam gościł, w cyrkach zwierzęta są męczone, żeby [...] która tam przyjdzie miała tanią rozrywkę, [...] się cieszy jak zwierzęta są męczone
Odpowiedz
2
@ ABC
dnia 03.07.2013, 16:50 · Zgłoś
Jeszcze raz powtórzę: W ogóle jak można dzielić ludzi na lepszych i gorszych - wstyd!

Powiedział ten co ogląda świat wg kiepskich, pamiętniki z wakacji i inne odmużdżające seriale, a w teatrze nie był od przedszkola. Nie no - kultura wyższa. :)
Odpowiedz
2
@ xxx ona
dnia 02.07.2013, 20:24 · Zgłoś
noo tylko ciekawe jaka cena za bilet mogli napisac nie kazdego stac zeby sobie pozwolic na takie cos choc przyznam z dzieciakami bym poszla zna ktos ceny biletow??
Odpowiedz
5
@ ABC
dnia 02.07.2013, 21:34 · Zgłoś
SEKTOR: Dorosły - 70 złotych + max 2 dzieci do lat 10 bezpłatnie, młodzież - 20 złotych, bilet rodzinny (2 dorosłych + 2 dzieci) - 120 złotych; LOŻA - Dorosły - 80 złotych, młodzież i dzieci - 30 złotych.
Odpowiedz
-2
@ Max Szyderko
dnia 03.07.2013, 09:03 · Zgłoś
i co im powiesz ? ze słoń tańczy bo mu wesoło czy tygrys skacze ze stołka na stołek bo to lubi ?
Odpowiedz
-1
@ ABC
dnia 03.07.2013, 15:55 · Zgłoś
w tym sezonie nie ma tygrysów w cyrku zalewski
Odpowiedz
8
@ tomekk
dnia 02.07.2013, 14:19 · Zgłoś
żeby tylko pogoda dopisała
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.