V Mistrzostwa Jury Krakowsko-Częstochowskiej w Oyama Karate
W Olkuszu odbyły się V Mistrzostwa Jury Krakowsko-Częstochowskiej w Oyama Karate. W turnieju wzięło udział blisko 300 zawodników z terenu całej południowej Polski. Podczas zawodów rozgrywano konkurencję kata(form) oraz kumite (walki).

Klub Jissen International Full Contact Team wystawił swoją reprezentację do udziału w konkurencji kumite. Klub Karate z Brzysk reprezentowała 4 zawodników, a byli to: Tomasz Kaleta i Arkadiusz Rachowicz, którzy wzięli udział w konkurencji semi knockdown juniorów oraz Jakub Furmanek i Patryk Siepietowski, którzy walczyli w kategorii light contact juniorów młodszych. Cała nasza reprezentacja spisała się bardzo dobrze. Najlepiej w turnieju wypadł Jakub Furmanek, który po zaciętych pojedynkach uplasował się na III miejscu wygrywając ze znacznie dłużej trenującymi przeciwnikami. Serdecznie gratulujemy!"
Kamil Karp
Klub Jissen
