VI miejsce Czarnych Jasło '96 w Resovia Winter Cup
W dniu 15 stycznia 2011r.odbył się turniej Resovia Winter Cup. W turnieju zorganizowanym przez Resovie Rzeszów drużyna Czarni Jasło rocznik 1996 zajęła 6 miejsce. Wynik mógłby być lepszy, niestety zabrakło trochę szczęścia do wyjścia z grupy i walkę o czołowe lokaty.Bardzo pechowo przegrany mecz z Sandecją Nowy Sącz(gol samobójczy na ok.20 sek. przed końcowym gwizdkiem)i remis ze Stalą Rzeszów przyczyniły się do zajęcia 3 miejsca w grupie. Należy również nadmienić iż przed wyjazdem do Kielnarowej odbyły się zaledwie 3 treningi .Jest to dopiero początek przygotowywań do nowego sezonu i forma na pewno będzie szła w górę.
Wyniki naszej drużyny:
Unia N.S. - Czarni Jasło 1:2 (Brożyna-2)
Czarni Jasło- Sandecja I 0-1 (sam.Wietecha)
Resovia II-Czarni Jasło 0-5(Brożyna-2,Juszczyk,Szopa,Wietecha)
Stal Rz. - Czarni Jasło 0-0
Grupa A Tabela
1. Sandecja N.S. 10 pkt. 11-1
2. Stal Rzeszów 7 pkt. 11-3
3. Czarni Jasło 7 pkt. 7-2
4. Unia Nowa Sarzyna 4 pkt. 5-6
5. Resovia II 0 pkt. 0-22
w meczach o miejsca 5-8,
Czarni - Igloopol D. 0:2,
Unia N.S. - Sandecja II N.S. 0:0
Unia N.S.- Igloopol D. 2:0,
Czarni - Sandecja II N.S. 2:0,(Brożyna.Świątkowski)
Czarni - Unia N.S. 2:1,
Igloopol D. - Sandecja II 1:0
Tabela 5-8
5. Igloopol Dębica 6 pkt. 3-2
6. Czarni Jasło 6 pkt. 4-3
7. Unia N. S. 4 pkt. 3-2
8. Sandecja II N.S. 1 pkt. 0-3
Tabela końcowa
1.Sandecja N.S.
2.Resovia
3. KS Lublin
4. Stal Rz.
5. Igloopol Dębica
6. Czarni Jasło
7. Unia N. S.
8. Sandecja II N.S.
9.ResoviaII
10.Kmita Zabierzów
kopernikus
czarnijaslo96.futbolowo.pl
