Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

VI Mistrzostwa Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle

20
W dniu 16.03.2010r. w Zespole Szkół Technicznych w Jaśle odbyły się VI Mistrzostwa Szkoły w podnoszeniu sztangi leżąc wg formuły Wilks’a. W zawodach wzięło udział  13 zawodników. Tuż przed zawodami odbyło się oficjalne ważenie przez higienistkę szkolną.





Wyniki VI Mistrzostw Szkoły:


I m. - Adrian Dubiel – klasa 2 Te /waga ciała 74 kg/ ciężar sztangi 135 kg  /97,1055 pkt./

II m. - Michał Szetlak – klasa 2 Em /74 kg/ ciężar sztangi  120 kg /86,316 pkt./.

III m. - Krzysztof Wojnarowicz – klasa 4 Te /70 kg/ ciężar sztangi 115 kg /86,181 pkt./. 



Organizowane zawody przez nauczycieli wychowania fizycznego z roku na rok cieszą  się coraz większym zainteresowaniem uczniów. Na zakończenie mistrzostw, które przebiegały w miłej i sportowej atmosferze Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle mgr Grzegorz Zięba wręczył najlepszym zawodnikom dyplomy i puchary.  

Łukasz Książkiewicz


Reklama

Komentarze: 20

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Ichigo
dnia 10.04.2010, 10:21 · Zgłoś
Przepraszam :)mój błąd.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 09.04.2010, 22:54 · Zgłoś
no właśnie takie [...], po pierwsze to już jest Zespół Szkół Technicznych, po drugie zamiast napinać się i udawać cwaniaka przez kable to radze podjeść pod "naszą szkołę", a to że pewnie wypowiadał się ktoś z 1,2 LO to swoją drogą ;)
Odpowiedz
1
@ dtfg
dnia 09.04.2010, 19:52 · Zgłoś
Ichigo popieram:)A i oni sa z technikum nie z zawodowki:)
Odpowiedz
0
@ Ichigo
dnia 08.04.2010, 21:21 · Zgłoś
Jeśli chcesz oczywiście, możemy podyskutować :) Człowieku każdy ma swoje pasje i upodobania. Twoją jest czytanie słownika po nocach aby dopracować swoje słownictwo, ich pasją jest trening i udoskonalania swojego ciała. Odżywki to nic złego myślę, że żaden z tych chłopaków nie brał sterydów. Nie każdy może być tak inteligentny jak ty :P ale nie możesz oceniać ich po jakichś [...] stereotypach. Może chodzą do zawodówki ale nie jesteś w stanie określić czy się nie starają. Ja doceniam ich pracę i nie mówię do kogoś: "[...] od pługa oderwane" nawet tej osoby nie znając...
Czekam na szybką odpowiedz :D
Odpowiedz
-1
@ Kazimiesz
dnia 08.04.2010, 01:39 · Zgłoś
"koksów" - odrzywki , [...] , anaboliki i inne suplemenciki. [...] od puga oderwane.
przyjdz pod technikum i mi to powiedz? kozak to bys byl jakbys sie pottrafił bronić słowami.
Odpowiedz
0
@ Ichigo
dnia 06.04.2010, 16:50 · Zgłoś
Do Kazimierza- Mówisz do nich że nie mają mózgu a ty sam nie potrafisz napisać mózg "ó"...
Pozdrowienia dla koksów
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 05.04.2010, 22:34 · Zgłoś
do kazimiesz cwany jesteś na jaslo4u. Przyjdź pod technikum i im tak powiedz [...].
Odpowiedz
-2
@ Kazimiesz
dnia 01.04.2010, 13:40 · Zgłoś
Centymetrami w łapie nie nadrobicie ubytkuw na mugzu!
Odpowiedz
0
@ uczeń
dnia 01.04.2010, 12:16 · Zgłoś
Zespół Szkół Technicznych GÓRĄ :> do takiej szkoły to warto chodzić :):)
Odpowiedz
0
@ uczen
dnia 01.04.2010, 11:08 · Zgłoś
w tym zawodach udział brał nawet jeden [...] . Nie wiedziałem że są tacy w naszej szkole...Co lepsze.. poszedł na zawody a nie podniósł nic a nic.

Na zdjęciu nr maksymalnie po lewej
Odpowiedz
-1
@ zs1
dnia 01.04.2010, 07:36 · Zgłoś
czorny rulez ;d
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 01.04.2010, 00:30 · Zgłoś
pakery :D tylko w *** troche mało :*
Odpowiedz
0
@ ale łapa:P
dnia 31.03.2010, 23:22 · Zgłoś
hheehehe koledze w niebieskiej koszulce mułek sie nie miesci w rekawku heeheheh pozdro:P
Odpowiedz
0
@ uczeń
dnia 31.03.2010, 22:38 · Zgłoś
każdy wie że największe "koksy" w Jaśle są pod stacją. Pozdro dla chłopaków :)
Odpowiedz
0
@ Swiety
dnia 31.03.2010, 18:36 · Zgłoś
heh za rok widzę tylko 1 faworyta...
Odpowiedz
0
@ ghj
dnia 31.03.2010, 14:32 · Zgłoś
Krzysztof gratulacje :)
Odpowiedz
0
@ Mis
dnia 31.03.2010, 14:12 · Zgłoś
Gratulacje dla zwyciezcow, ladne wyniki. Oby wiecej takich imprez.

To tylko dla uczniow sa zawody tak ?
Odpowiedz
0
@ dsa
dnia 31.03.2010, 13:33 · Zgłoś
a knapek przez tydzien na jugorcie i nie pokazał klasy;p
Odpowiedz
0
@ No Brawo
dnia 31.03.2010, 13:31 · Zgłoś
Niech sie dzieje coś w tych szkołach, nawet puchary maja ELEGNCKO
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 31.03.2010, 13:17 · Zgłoś
a Gołota czemu nie ma Twojego zdjęcia jak podnosisz;D na nk jest;D heheheheee... troche za mało masz siły w prawej rece;P;P pozdro;D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.