VI Turniej Piłki Siatkówkowej o Puchar Wójta Gminy Tarnowiec
W dniu 8 lutego 2014 r. po raz szósty odbył się Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Tarnowiec, którego organizatorami byli Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu i Zespół Szkół Publicznych w Tarnowcu. W turnieju wzięło udział 5 zespołów –KMS Volley Tarnowiec, Orły Zawadyji pod egidą Marka Zawadowicza, drużyna Państwowej Straży Pożarnej z Jasła, Nowy Glinik, Komenda Powiatowa Policji z Jasła. Docelowo miało uczestniczyć sześć zespołów, ale w ostatniej chwili wycofała się jedna drużyna.

Zespoły podzielone zostały na dwie grupy, w których mecze rozegrano w systemie każdy z każdym. Eliminacje wyłoniły półfinalistów i finalistów. Mecze rozgrywano do dwóch wygranych setów.

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

ROZGRYWKI GRUPOWE
1. Orły Zawadyji – KMS Tarnowiec 1 : 2
2. KPP Jasło – Nowy Glinik 2: 0
3. KPP Jasło –PSP Jasło 0 : 2
4. Nowy Glinik - PSP Jasło 0 : 2

Mecze półfinałowe
KMS Tarnowiec - KPP Jasło 2-1
Orły Zawadyji - PSP Jasło 0-2
Mecz o III miejsce
Orły Zawadyji – KPP Jasło 2 : 0
Mecz finałowy
PSP Jasło – KMS Tarnowiec 2 : 0

Najlepszy zawodnik – Piotr Wojdyła (PSP Jasło)
Specjalne wyróżnienie – Marek Zawadowicz (Orły)

Sędziowie - Mariusz Gadzina (sędzia Plus ligi ze Strzyżowa)
Grzegorz Janusz (sędzia Orlen ligi z Jasła)

Sędzia techniczny – Łukasz Książkiewicz
Spiker turnieju – Tomasz Janusz
Opieka medyczna - lek. med. Adrian Młotek
Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Wójt Gminy Tarnowiec - Pan Jan Czubik oraz dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Tarnowcu - Pani Urszula Boratyn.

Fundatorem nagród był współorganizator turnieju - Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu oraz Bank Spółdzielczy Biecz oddział w Tarnowcu.

Komplet strojów sportowych dla najlepszego siatkarza ufundował Jerzy Chomiszczak, właściciel firmy Mayor.
Osobami odpowiedzialnymi za organizacje turnieju byli pan Jacek Barzyk, nauczyciel wychowania fizycznego w ZSP w Tarnowcu oraz Bartłomiej Smyka, dyrektor GOK w Tarnowcu.

UG Tarnowiec
