VII Międzynarodowy Turniej PRAHA 2009'
7
W dniach 12-16.08.2009 reprezentacje młodziczek i kadetek UKS "MOSiR" Jasło wezmą udział w VII Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej PRAHA 2009\'. Nasze dziewczęta wyjeżdżają na turniej wspólnie z SSKS SPARTA Sambor.
Turniej rozegrany zostanie na hali Slavi Praha - EDEN. W turnieju oprócz UKS "MOSiR" Jasło zagrają zespoły: KHT Nírsuli Nyíregyháza (Węgry), SG Prešov (Słowacja), S.C. 1983 Mutterstadt (Niemcy), ZŠ Mlýnská Stropkov (Słowacja), SSKS SPARTA Sambor (Ukraina), ZŠ Vladivostocká (Czechy), PVK Olymp Praha (Czechy), Ekogymnázium Praha (Czechy).
M. Bajorek
Turniej rozegrany zostanie na hali Slavi Praha - EDEN. W turnieju oprócz UKS "MOSiR" Jasło zagrają zespoły: KHT Nírsuli Nyíregyháza (Węgry), SG Prešov (Słowacja), S.C. 1983 Mutterstadt (Niemcy), ZŠ Mlýnská Stropkov (Słowacja), SSKS SPARTA Sambor (Ukraina), ZŠ Vladivostocká (Czechy), PVK Olymp Praha (Czechy), Ekogymnázium Praha (Czechy).
M. Bajorek
