VII Mistrzostwa ZST w wyciskaniu sztangi leżąc
W dniu 24.03.2011r. w Zespole Szkół Technicznych w Jaśle odbyły się VII Mistrzostwa Szkoły w podnoszeniu sztangi leżąc wg formuły Wilks’a. W zawodach wzięło udział 8 zawodników. Tuż przed zawodami wszyscy zawodnicy zostali zważeni i zostało im zmierzone ciśnienie tętnicze krwi.
Zwycięzcą VII Mistrzostw Szkoły został Tomasz Stoś /waga ciała 61 kg/, który wycisnął ciężar 120 kg /100,824 pkt. wg formuły Wilks’a/.
Miejsce drugie zajął Damian Wojtunik /69 kg/ uzyskując w zawodach 120 kg /90,936 pkt./.
Na najniższym miejscu podium uplasował się Dawid Szymański /112 kg/, który uzyskał rezultat 150 kg /87,795 pkt./.
Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego.
Puchary i dyplomy wręczył dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle mgr Grzegorz Zięba.
Zawody zgromadziły liczne grono kibiców, przebiegały w miłej i sportowej atmosferze.
Łukasz Książkiewicz
