VIII kolejka Ligi Halowej Sokoła
45

Drużyna Inst. Wod. Kan. J. Krzyżak po raz trzeci nie zgłosiła się na mecz i została definitywnie wykluczona z rozgrywek, a spotkania z jej udziałem anulowane (zgodnie z Regulaminem Ligi).
Trzy ostatnie kolejki rundy „każdy z każdym” odbędą się po przerwie świąteczno - noworocznej: 9, 23 i 30 stycznia 2009 roku.
W związku z tym, że teraz do rozegrania będzie po pięć spotkań w każdej rundzie, mogą ulec zmianie godziny rozpoczęcia niektórych meczy. Poinformujemy o tym w dodatkowym komunikacie oraz zainteresowane drużyny.
Lider- Solgam 5-2
Karczma- Krzyżak 5-0 vo
Guardi- e6 1-0
Jafar- Temida 1-5
Pektowin- Żmigród 2-6
Toskania- Sokoł 4-1
Karczma- Krzyżak 5-0 vo
Guardi- e6 1-0
Jafar- Temida 1-5
Pektowin- Żmigród 2-6
Toskania- Sokoł 4-1
Tabela po ośmiu kolejkach:
| Drużyna | M. | Pkt | Bramki |
| 1) Toskania 2) Karczma u Edwarda 3) Guardi 4) Temida 5) Sokół 6) Lider 7) e6 8) Żmigród 9) Pektowin 10) Jafar 11) Solgam | 7 7 7 7 8 7 7 7 7 8 8 | 21 18 18 13 13 12 7 6 6 2 1 | 25-11 25-10 18-17 24-16 30-33 17-12 20-16 24-26 18-30 12-25 16-33 |
Krótka fotorelacja z ligi halowej oraz przypomnienie wszystkich wyników spotkań można znaleźć na stronie: www.e6-sport.pl (strona jeszcze w budowie, ale w najbliższym czasie powinna normalnie funkcjonować).
Co prawda liga halowa ma przerwę w rozgrywkach, ale w okresie świąteczno- noworocznym nie zabraknie okazji do grania w zawodach halowych w piłkę nożną.
Najbliższe turnieje to:
- 28 XII 2008 - MELA CUP,
- 3-4 I 2009 - Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR, oba te turnieje rozegrane zostaną w hali MOSiR i będą miały formułę otwartą,
- 17-18 I 2009 – II Puchar Noworoczny z MPM ( plus 30), zawody w hali Gimnazjum nr 1 dla zawodników, którzy ukończyli 30 lat życia.
Kazimierz Bobula
