Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

VIII kolejka Ligi Halowej Sokoła

45


Drużyna Inst. Wod. Kan. J. Krzyżak po raz trzeci nie zgłosiła się na mecz i została definitywnie wykluczona z rozgrywek, a spotkania z jej udziałem anulowane (zgodnie z Regulaminem Ligi).
    
Trzy ostatnie kolejki rundy „każdy z każdym” odbędą się po przerwie świąteczno - noworocznej: 9, 23 i 30 stycznia 2009 roku.

W związku z tym, że teraz do rozegrania będzie po pięć spotkań w każdej rundzie, mogą ulec zmianie godziny rozpoczęcia niektórych meczy. Poinformujemy o tym w dodatkowym komunikacie oraz zainteresowane drużyny.

Lider- Solgam 5-2
Karczma- Krzyżak 5-0  vo
Guardi- e6 1-0
Jafar- Temida 1-5
Pektowin- Żmigród 2-6
Toskania- Sokoł 4-1


Tabela po ośmiu kolejkach:

               Drużyna

 M.

Pkt

Bramki

 

1) Toskania

2) Karczma u Edwarda

3) Guardi

4) Temida

5) Sokół

6) Lider

7) e6

8) Żmigród

9) Pektowin

10) Jafar

11) Solgam

 

  7

  7

  7

  7

  8

  7

  7

  7

  7

  8

  8

 

 21

 18

 18

 13

 13

 12

  7

  6

  6

  2

  1

 

 25-11

 25-10

 18-17

 24-16

 30-33

 17-12

 20-16

 24-26

 18-30

 12-25

 16-33


Krótka fotorelacja z ligi halowej oraz przypomnienie wszystkich wyników spotkań można znaleźć na stronie: www.e6-sport.pl (strona jeszcze w budowie, ale w najbliższym czasie powinna normalnie funkcjonować).
    
Co prawda liga halowa ma przerwę w rozgrywkach, ale w okresie świąteczno- noworocznym nie zabraknie okazji do grania w zawodach halowych w piłkę nożną.

Najbliższe turnieje to:


- 28 XII 2008 - MELA CUP,
- 3-4 I 2009 - Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR, oba te turnieje rozegrane zostaną w hali MOSiR i będą miały formułę otwartą,
- 17-18 I 2009 – II Puchar Noworoczny z MPM ( plus 30), zawody w hali Gimnazjum nr 1 dla zawodników, którzy ukończyli 30 lat życia.

                                                                    
Kazimierz Bobula


Reklama

Komentarze: 45

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Ancykrys
dnia 15.01.2009, 16:43 · Zgłoś
skm? chyba nie wiesz ,ze toskania nie miala pelnego skladu i nikogo na zmiane? byles widziales mecz? Pozdr:)
Odpowiedz
0
@ skm
dnia 09.01.2009, 22:11 · Zgłoś
no i 9 stycznia toskania w [...] ze Żmigrodem...chłopaki ze Żmigrodu cos na fali ostatnio, mogą ograć każdego..PZDR:):)
Odpowiedz
0
@ typer
dnia 27.12.2008, 13:12 · Zgłoś
juz odpowiadam,to jest pilkarzopodobne stworzenie
Odpowiedz
0
@ Pytający
dnia 26.12.2008, 19:10 · Zgłoś
A kto to jest ten Tomek Dziedzicki? To jakiś piłkarz grający, czy coś?
Odpowiedz
0
@ TYPER
dnia 26.12.2008, 11:59 · Zgłoś
HAHA TOMEK DZIEDZICKI
Odpowiedz
0
@ lala
dnia 24.12.2008, 19:08 · Zgłoś
czytaj ze zrozumieniem!! jeszcze raz Ci napisze DUZYMI LITERAMI - "sa lepsze druzyny od Gamratu w tym (GAMRAT=TOSKANIA) przypadku Toskani" -- Wiem ze w toskani graja goscie z gamratu a Toskania to tylko nazwa druzyny. WEsolych Swiat :):)
Odpowiedz
0
@ DO LALA
dnia 24.12.2008, 13:27 · Zgłoś
masz oczy to użyj ich czasem!!!!!!!toskania to chłopaki z gamratu!!!!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 23.12.2008, 14:11 · Zgłoś
kiedy sa zapisy na mela cup
Odpowiedz
0
@ lala
dnia 23.12.2008, 10:49 · Zgłoś
sa lepsze druzyny od Gamratu w tym przypadku Toskani B)B)
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 21.12.2008, 13:15 · Zgłoś
0
@ Ancykrys
dnia 21.12.2008, 11:20 · Zgłoś
do [...]? Taki jestes pewny ze nie wygraja ligi? zobaczymy jeszcze:) Jak na razie sa pretendentem do 1 miejsca przynajmniej sklad Toskani, a jakby nie bylo ostatni mecz w lidze pokaze, ktora druzyna bedzie lepsza i tyle. Czy gamrat powstanie w przyszlym roku tez sie okaze? Nie wiem w jakim celu przekrzykujecie sie wzajemnie? Apropo "Mela Cup" - do kiedy zapisy? Rybki? oleee:D
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 19.12.2008, 09:34 · Zgłoś
co do drużyny gamratu to jeszcze jeden gra w ekipie LIDERA grał z gamratem na mosirze (2 miejsce) i z guardi (3 miejsce)pozdroB)B)
Odpowiedz
0
@ do [...]
dnia 19.12.2008, 07:26 · Zgłoś
i tak nie wygracie ligi, czy bedziecie miec 1,2 czy 3 druzyny;pp
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 18.12.2008, 22:08 · Zgłoś
Gamrat był i będzie heh jest 2 drużynach ale za rok już będzie Gamrat. wiec zobaczymy co powiesz wtedy pozdro
Odpowiedz
0
@ de
dnia 18.12.2008, 17:54 · Zgłoś
do :|
to są tylko nazwy popatrz na nazwiska zawodników i zobaczysz sam :D czy nie Gamrat:]
Odpowiedz
0
@ :|
dnia 18.12.2008, 14:55 · Zgłoś
Jak dla mnie to tam widac 'toskanie' i 'guardi' zadnego gamratu tam nie ma;)
Odpowiedz
0
@ do "de "
dnia 18.12.2008, 10:34 · Zgłoś
narazie pierwsze;);) mysle ze na koniec sie to zmieni a obroncy tytulu z poprzedniej ligi spreza sie w ostatnim meczu:D:D nawiasem mowiac powinien byc ciekawy meczB)
Odpowiedz
0
@ kibol
dnia 18.12.2008, 09:25 · Zgłoś
kolego w Toskani Myśliwiec Flis Smaagacki Piotrek i bracia Dziedzic a w Guardi Przepióra Olbrot Smagacki Paweł i Bychawski to nie grużyna GAMRATU cały skład to już 9ludzi a tak to Bychawski Łukasz i Smagacki Tomek to cała ekipa GAMRATU tylko 2 nie gra na lidze stary pozdro
Odpowiedz
0
@ do Chętny
dnia 18.12.2008, 07:17 · Zgłoś
wpisowe to 170zl a do kiedy to pasowaloby pytac na mosirze bo nie wiem czy jeszcze mozna sie zglaszac.
Odpowiedz
0
@ :>
dnia 17.12.2008, 23:02 · Zgłoś
gdzie niby ten gamrat? bo cos nie widze:)
Odpowiedz
0
@ Chętny
dnia 17.12.2008, 20:28 · Zgłoś
Właśnie wie ktoś do kiedy są zapisy na Mela Cup i ile kosztuje wpisowe ?
Odpowiedz
0
@ de
dnia 17.12.2008, 19:26 · Zgłoś
1 miejsce Gamrat
3 miejsce Gamrat
.....
nic chyba nie trzeba komentować
Odpowiedz
0
@ Forum Sokoła
dnia 17.12.2008, 16:44 · Zgłoś
0
@ zaza
dnia 17.12.2008, 15:00 · Zgłoś
Co Ty piszesz. Kilka razy uratował Pektowin przed stratą kolejnych bramek.
Odpowiedz
0
@ wariot
dnia 17.12.2008, 14:29 · Zgłoś
dokladnie jest 30 min na to zeby strzelac i zagrac na ollee ;p to nie jest prawdziwa liga futsalowa wiec lajtowo mozna robic wszystko ;)
Odpowiedz
0
@ dfdffd
dnia 17.12.2008, 14:05 · Zgłoś
Pomimo dobrej postawy bramkarza? Sześć bramek puszczone, z czego dwie z jego winy. Bramkarz Pektowinu bardzo słaby w meczu ze Żmigrodem
Odpowiedz
0
@ zainteresowany
dnia 17.12.2008, 11:52 · Zgłoś
czy wie ktos moze jakie druzyny beda grac na MELA CUP 28.12.08r? podobno ma byc 12 zespolow
Odpowiedz
0
@ zaza
dnia 17.12.2008, 11:20 · Zgłoś
Pomimo bardzo dobrej postawy bramkarza Pektowinu, drużyna nie zdołała pokonać słabo spisującej się w lidze drużyny Żmigrodu.
Odpowiedz
0
@ puziol
dnia 17.12.2008, 09:53 · Zgłoś
Brino spokojnie;) mecz trwa 30 min wiec jest czas na bramki i na rybki:):) pozdrwaiam-olleeee
Odpowiedz
0
@ Brino
dnia 17.12.2008, 08:20 · Zgłoś
Jakoś mi się nie wydaje puziol, że będziesz się cieszył z rybek, kiedy przegrasz jakiś ważny mecz. Rybki są fajne, ale bramki jeszcze lepsze:p:D
Odpowiedz
0
@ organizacja
dnia 16.12.2008, 19:42 · Zgłoś
Witam - zaglądnijcie na stronę sokoła zaczyna wreszcie jakoś funkcjonować
www.sokol.jaslo.biz
uruchomione zostało też forum.
Zapraszamy
Odpowiedz
0
@ wariot
dnia 16.12.2008, 15:11 · Zgłoś
ale lepiej po meczu smakuje [...] z pektowinu niz [...] w karczmie ;p
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 16.12.2008, 10:56 · Zgłoś
trzeba zarybiać stawy:)B)
Odpowiedz
0
@ Roni9
dnia 15.12.2008, 22:46 · Zgłoś
zgadzam sie z puziolem heh :)
Odpowiedz
0
@ Brino
dnia 15.12.2008, 22:19 · Zgłoś
Ja osobiście wolę czyste konto:)Ale nie zawsze się udaje. Pozdro dla Jabby. Wracaj jak najszybciej do gry:):):)
Odpowiedz
0
@ puziol
dnia 15.12.2008, 21:35 · Zgłoś
nawet bramka tak nie cieszy jak "rybka" i [...] po meczu ... oczywiscie w Karczmie ;););)
Odpowiedz
0
@ Roni9
dnia 15.12.2008, 21:33 · Zgłoś
no w gre na ollee mozna by sie pobawic ;p wycofac bramki strzelone z krzyzakami!!!
Odpowiedz
0
@ tónel
dnia 15.12.2008, 20:47 · Zgłoś
tunel to ktos z karczmy:P w klasyfikacji 'rybek' liderzy to karczma i sokol:D
Odpowiedz
0
@ sifu
dnia 15.12.2008, 20:05 · Zgłoś
oleee!!
Odpowiedz
0
@ M
dnia 15.12.2008, 19:30 · Zgłoś
Pektowin zagrał bardzo słabo ale się nie dziwie mieli zgrupowanie na sp4 pewnie parę godzin wcześniej. ;D B)
Odpowiedz
0
@ Jaco N
dnia 15.12.2008, 18:01 · Zgłoś
niestety to nie ja ale zgadzam się z kolegą powinna być klasyfikacja siateczek... byłaby spora rywalizacja ollleeeeee :)
Odpowiedz
0
@ PROSTO z widowni
dnia 15.12.2008, 17:18 · Zgłoś
i bardzo dobrze ze wykluczyli krzyzakow, bo choc byli w piatek na hali to nie podjeli rywalizacji z Karczma, ...a tyle bylo chetnych druzyn :@:@
Odpowiedz
0
@ Ronaldo
dnia 15.12.2008, 15:49 · Zgłoś
Czyżby tunel to Jacek N?
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 15.12.2008, 14:29 · Zgłoś
a gdzie turniej o nazwie ,,Puchar Noworoczny'' i miał się odbyć w dniach 10-11 styczeń ?
Odpowiedz
0
@ TUNEL :))
dnia 15.12.2008, 11:21 · Zgłoś
a moze by tak wprowadzic klasyfikacje "rybek", oleeee hehehe
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.