Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

VIII Mistrzostwa Zespołu Szkół Technicznych w LA

10
Już po raz ósmy młodzież  z Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle w dniu 28.04.2010 na własnym obiekcie rywalizowała w zawodach lekkoatletycznych w następujących konkurencjach sportowych: bieg na dystansie 60 metrów, pchnięcie kulą – 6 KG oraz skok w dal.




W zawodach wzięło udział  24 zawodników i wszyscy z wielką pasją i zapałem zaangażowali się w walkę o zwycięstwo, a wyniki w poszczególnych konkurencjach przedstawiają się następująco:

1. Bieg na dystansie 60 metrów:

    I m.- Krzysztof Kowalczyk (2 Te) – 7,50s,

   II m.- Włodzimierz Bolek (1 Td) – 7,69s,

  III m.- Arkadiusz Starzec (2 Sa) – 7,84s.

2. Pchnięcie kulą 6KG:

    I m.- Kamil Woźniak (2 Te) – 10,46m,

   II m.- Marcin Gumienny (1 Ta) – 9,54m,

  III m.- Marcin Fryszkowski (4 Td) 9,34m.

3. Skok w dal:

    I m.- Arkadiusz Bienia (4 Te) – 5,37m,

   II m.- Krzysztof Kowalczyk (2 Te) – 5,36m,

  III m.- Szymon Świędrych (4 Tc) – 5,11m.





Zawody zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego : Grzegorz Lenar, Tomasz Dziobek, Tomasz Merkwa, Łukasz Książkiewicz.


Wszyscy zwycięzcy zostali odznaczeni pamiątkowymi medalami i dyplomami przez Dyrektora szkoły Pana Grzegorza Ziębę, a cała impreza przebiegała przy pięknej pogodzie z zachowaniem zasad fair play.

Tomasz Dziobek







Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Lekkoatleta
dnia 14.05.2010, 16:11 · Zgłoś
Bardzo ładnie panowie. Widac ze w waszej szkole się starają by młodzież mogła się wykazać co chwilke jakies imprezy sportowe..
Odpowiedz
0
@ x
dnia 09.05.2010, 22:04 · Zgłoś
to jest jedyneczka. obecnie zst (zespół szkół technicznych)
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 09.05.2010, 19:18 · Zgłoś
spylac tam jest [...] w Jaśle
Odpowiedz
0
@ miki
dnia 09.05.2010, 19:17 · Zgłoś
enoooooo cwaniaczki
Odpowiedz
0
@ .
dnia 09.05.2010, 19:17 · Zgłoś
no to cie myli wzrok, to są boiska zst
Odpowiedz
0
@ Abiturient
dnia 09.05.2010, 17:54 · Zgłoś
Pozdrowienia dla całej kadry nauczycielskiej - ciekawe tam spędziłem 5 lat.
Odpowiedz
0
@ XXX
dnia 09.05.2010, 16:09 · Zgłoś
TY JESTEŚ CAŁY JAK TECHNIKUM NR 2......
Odpowiedz
0
@ werter
dnia 09.05.2010, 16:03 · Zgłoś
fajne zawody! oby było takich więcej! FAJNE MEDALE:)
Odpowiedz
0
@ qqqq
dnia 09.05.2010, 16:01 · Zgłoś
chyba ci myla do to 1
Odpowiedz
0
@ Znawca
dnia 09.05.2010, 14:55 · Zgłoś
Jeżeli mnie wzrok nie myli to jest to Technikum nr. 2 w Jaśle
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.