VIII Mistrzostwa Zespołu Szkół Technicznych w LA
10
Już po raz ósmy młodzież z Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle w dniu 28.04.2010 na własnym obiekcie rywalizowała w zawodach lekkoatletycznych w następujących konkurencjach sportowych: bieg na dystansie 60 metrów, pchnięcie kulą – 6 KG oraz skok w dal.



W zawodach wzięło udział 24 zawodników i wszyscy z wielką pasją i zapałem zaangażowali się w walkę o zwycięstwo, a wyniki w poszczególnych konkurencjach przedstawiają się następująco:
1. Bieg na dystansie 60 metrów:
I m.- Krzysztof Kowalczyk (2 Te) – 7,50s,
II m.- Włodzimierz Bolek (1 Td) – 7,69s,
III m.- Arkadiusz Starzec (2 Sa) – 7,84s.
2. Pchnięcie kulą 6KG:
I m.- Kamil Woźniak (2 Te) – 10,46m,
II m.- Marcin Gumienny (1 Ta) – 9,54m,
III m.- Marcin Fryszkowski (4 Td) 9,34m.
3. Skok w dal:
I m.- Arkadiusz Bienia (4 Te) – 5,37m,
II m.- Krzysztof Kowalczyk (2 Te) – 5,36m,
III m.- Szymon Świędrych (4 Tc) – 5,11m.




Zawody zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego : Grzegorz Lenar, Tomasz Dziobek, Tomasz Merkwa, Łukasz Książkiewicz.

Wszyscy zwycięzcy zostali odznaczeni pamiątkowymi medalami i dyplomami przez Dyrektora szkoły Pana Grzegorza Ziębę, a cała impreza przebiegała przy pięknej pogodzie z zachowaniem zasad fair play.
Tomasz Dziobek



W zawodach wzięło udział 24 zawodników i wszyscy z wielką pasją i zapałem zaangażowali się w walkę o zwycięstwo, a wyniki w poszczególnych konkurencjach przedstawiają się następująco:
1. Bieg na dystansie 60 metrów:
I m.- Krzysztof Kowalczyk (2 Te) – 7,50s,
II m.- Włodzimierz Bolek (1 Td) – 7,69s,
III m.- Arkadiusz Starzec (2 Sa) – 7,84s.
2. Pchnięcie kulą 6KG:
I m.- Kamil Woźniak (2 Te) – 10,46m,
II m.- Marcin Gumienny (1 Ta) – 9,54m,
III m.- Marcin Fryszkowski (4 Td) 9,34m.
3. Skok w dal:
I m.- Arkadiusz Bienia (4 Te) – 5,37m,
II m.- Krzysztof Kowalczyk (2 Te) – 5,36m,
III m.- Szymon Świędrych (4 Tc) – 5,11m.
Zawody zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego : Grzegorz Lenar, Tomasz Dziobek, Tomasz Merkwa, Łukasz Książkiewicz.
Wszyscy zwycięzcy zostali odznaczeni pamiątkowymi medalami i dyplomami przez Dyrektora szkoły Pana Grzegorza Ziębę, a cała impreza przebiegała przy pięknej pogodzie z zachowaniem zasad fair play.
Tomasz Dziobek
