Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W Dębowcu sołtysi biegali z jajem

17

W minioną niedzielę na stadionie w Dębowcu odbył się turniej piłki nożnej oraz spartakiada sołectw. Na boisku zmierzyły się drużyny z 10 wsi należących do gminy. W obydwu przypadkach puchar i pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Zarzecza, jednocześnie współorganizator tegorocznej imprezy.


<Zapraszamy do fotorelacji>


- Co roku organizujemy w innej miejscowości tak, aby każda mogła się wykazać przy współorganizacji – mówi Zbigniew Staniszewski, wójt gminy Dębowiec.

W ramach spartakiady przeprowadzono różne konkurencje sprawnościowe. Sołtysi i radni m.in. pili napoje z butelki ze smoczkiem, biegali z jajkiem na łyżeczce i rzucali gumiakiem. - Chodziło przede wszystkim o to, żeby dobrze się bawić przy tych konkurencjach. Ale głównym celem spartakiady jest integracja naszego społeczeństwa. Mnie interesuje to, aby mieszkańcy się integrowali nawet w pracy przy organizacji imprezy – wyjaśnia Staniszewski.

Zwycięzca czyli zespół z Zarzecza oprócz pucharu i dyplomu otrzymał także nagrodę dodatkową - 800 zł. Drużyna z Woli Cieklińskiej za zajęcie drugiego miejsca dostała nagrodę w wysokości 600 zł, a zdobywca miejsca trzeciego, czyli reprezentacja Woli Dębowieckiej otrzymała 400 zł.


Organizatorzy przygotowali także mnóstwo innych atrakcji, m.in. pokazy judo, taekwondo, jazdę konną i jazdę na quadach. Na zakończenie spartakiady wystąpiła gwiazda wieczoru – zespół C’est la vie.


Katarzyna Pacwa-Wilk
k.pacwa@jaslo4u.pl

Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
0
@ mądry człowiek
dnia 03.08.2010, 21:54 · Zgłoś
było wyśmienicie! więcej takich festynów!
Odpowiedz
0
@ lila
dnia 03.08.2010, 20:54 · Zgłoś
Do czak- to co ci się w zespole nie podobało, przecież fajnie grali
Odpowiedz
0
@ czak
dnia 03.08.2010, 16:34 · Zgłoś
zespół był do [...]y!
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 03.08.2010, 16:00 · Zgłoś
Do RED pewno nie znasz naszego Wójta i tak pleciesz właśnie zbliżają się wybory i zobaczysz jaki osiągnie wynik w pierwszej turze wyborów wygra ale możesz spróbować no ale brak odwagi co????? tylko tu w ukryciu udajesz że masz coś do powiedzenia powodzenia.
Odpowiedz
0
@ do RED:
dnia 03.08.2010, 14:33 · Zgłoś
Po czym oceniasz wójta po wyglądzie? Naprawde wysoki poziom inteligencji.
Odpowiedz
0
@ do -RED
dnia 03.08.2010, 13:38 · Zgłoś
ZGADZAM SIĘ WSZYSCY WÓJTOWIE TO KŁAMCY , ALE JAK TO MÓWI WÓJT GM.SKOŁYSZYN """OBIECANIE NIC NIE KOSZTUJE""" BYLE POD SIEBIE , ZRESZTĄ WEŹCIE TO POD UWAGĘ ŻE SAMA NAZWA SAMORZĄDY MÓWI SAMA ZA SIEBIE !!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ BLACK
dnia 03.08.2010, 13:30 · Zgłoś
RED, z główką coś nie tak chyba. Wójt z Dębowca otrzymuje najlepsze wyniki w sondażach w śród wójtów całego powiatu i nie tylko.
Odpowiedz
0
@ luki
dnia 03.08.2010, 11:46 · Zgłoś
Organizatorzy przygotowali także mnóstwo innych atrakcji, m.in. pokazy judo, taekwondo, jazdę konną i jazdę na quadach. Na zakończenie spartakiady wystąpiła gwiazda wieczoru – zespół C’est la vie. jakie quady i jakie judo???nic takiego nie bylo!!!kto pisze takie [...]...
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 03.08.2010, 10:06 · Zgłoś
no to teraz wiem kto wygra w następnych wyborach! Na chodnikach zęby można powybijać ale za to jakie festyny są!
Odpowiedz
0
@ RED
dnia 03.08.2010, 08:43 · Zgłoś
Chłopy w srednim wieku zeby ż jajkami na łyzkach biegali albo napoje pili przez [...], to zawody dla dzieci z przedszkola, ten wójt nie ma pomysłu na jakieś prawdziwe konkurencje sportowe, ale nie dziwi mnie to jaki wojt takie i zawody ale mam nadzieje że to są ostatnie zawody a za rok inny wojt zorganizuje coś lepszego, temu wójtowi należy już podziękować, dosyć już nakłamał wyborców, dziwi mnie jako mieszkańca Debowca, że mogli zagłosować na niego a tu tyle madrych i kulturalnych ludzi a przedewszystkich prawdomónych i nie obłudnych taki jak on.Na zdjęciu ta jego mina czoło zmarszczone pewnie obmyśla jakby tu okłamac ludzi znów, ale mam nadzieję ze ludzie poznali sie na nim. gdzie te odnowy miejscowosci co uchwalali na sesjach wszystko pod publiczke a prawdy zero. Zycze mu ażeby dał na mszę do saletynów i pomodlili sie o jego zdrowie bo wyborcy na to sie już nie nabiora na jego miny i gesty wielkiego klamcy.
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 02.08.2010, 22:03 · Zgłoś
Zespół zajefajny, świetnie grali i bawili ludzi:)
Odpowiedz
0
@ snd
dnia 02.08.2010, 22:02 · Zgłoś
Zespół zajefajny, świetnie grali i bawili ludzi:)
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 02.08.2010, 21:55 · Zgłoś
nie było quadów anie koni do [...]!
Odpowiedz
0
@ MadMike95
dnia 02.08.2010, 20:57 · Zgłoś
Zarzecze rządzi :D:D
Odpowiedz
0
@ ;]
dnia 02.08.2010, 16:15 · Zgłoś
festynn był udanyy ale zespół takii troche o
Odpowiedz
0
@ After
dnia 02.08.2010, 15:43 · Zgłoś
Bronekkkkk:D:D a Ty znowu w tych jajkach siedzisz hehe:) Pozdrawiam:)
Odpowiedz
0
@ kazek
dnia 02.08.2010, 14:06 · Zgłoś
a gdzie Zychu z Łezyn on nawet Fergusona pociagnie :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.