Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W Młodzieżowym Domu Kultury trwa turniej tenisa stołowego

1
Młodzież walczy o Puchar Dyrektora Oddziału Banku PKO SA w Jaśle. Wczoraj rozegrano pojedynki w kategorii szkół podstawowych, dziś walczyli gimnazjaliści. Jutro zaś  zmierzą się uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

W dotychczasowych rozgrywkach wzięło udział łącznie ponad 35 zawodników.  W kategorii szkół podstawowych zwyciężył Kamil Czajka, przed Przemysławem Zabawą  i Gabrielą Jasiczek.




- Chłopcy i dziewczęta grają  wspólnie, ze względu na stosunkowo niewielką  ilość zgłoszeń tenisistek
– powiedziała instruktor sportu z MDK, Agata Szczurek.

Wśród gimnazjalistów najlepszy był  Norbert Gomułka, drugie miejsce zajął Adrian Kruczak, trzecie zaś  Szymon Czerkiewicz.

Jutro, oprócz turnieju dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się również rozdanie nagród, wśród których znajdą się między innymi okolicznościowe monety wydane z okazji igrzysk olimpijskich w Vancouver. 






(ks)
Reklama

Komentarze: 1

Dodaj komentarz Widok:
0
@ zakochany
dnia 25.02.2010, 11:19 · Zgłoś
Piękna ta Pani Agata:*
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.