W Młodzieżowym Domu Kultury trwa turniej tenisa stołowego
1
Młodzież walczy o Puchar Dyrektora Oddziału Banku PKO SA w Jaśle. Wczoraj rozegrano pojedynki w kategorii szkół podstawowych, dziś walczyli gimnazjaliści. Jutro zaś zmierzą się uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.
W dotychczasowych rozgrywkach wzięło udział łącznie ponad 35 zawodników. W kategorii szkół podstawowych zwyciężył Kamil Czajka, przed Przemysławem Zabawą i Gabrielą Jasiczek.



- Chłopcy i dziewczęta grają wspólnie, ze względu na stosunkowo niewielką ilość zgłoszeń tenisistek – powiedziała instruktor sportu z MDK, Agata Szczurek.
Wśród gimnazjalistów najlepszy był Norbert Gomułka, drugie miejsce zajął Adrian Kruczak, trzecie zaś Szymon Czerkiewicz.
Jutro, oprócz turnieju dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się również rozdanie nagród, wśród których znajdą się między innymi okolicznościowe monety wydane z okazji igrzysk olimpijskich w Vancouver.




(ks)
W dotychczasowych rozgrywkach wzięło udział łącznie ponad 35 zawodników. W kategorii szkół podstawowych zwyciężył Kamil Czajka, przed Przemysławem Zabawą i Gabrielą Jasiczek.



- Chłopcy i dziewczęta grają wspólnie, ze względu na stosunkowo niewielką ilość zgłoszeń tenisistek – powiedziała instruktor sportu z MDK, Agata Szczurek.
Wśród gimnazjalistów najlepszy był Norbert Gomułka, drugie miejsce zajął Adrian Kruczak, trzecie zaś Szymon Czerkiewicz.
Jutro, oprócz turnieju dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się również rozdanie nagród, wśród których znajdą się między innymi okolicznościowe monety wydane z okazji igrzysk olimpijskich w Vancouver.




(ks)
