W niedzielę pojedynek Czarnych z Sanovią Lesko
Jasielscy zawodnicy zapominają powoli o dotkliwej porażce w
Pucharze Polski, wracają bowiem na ligowe podwórko. W najbliższą
niedzielę odbędzie się zaległa XIX kolejka spotkań o mistrzostwo
Krośnieńskiej Klasy Okręgowej, w ramach której drużyna "Gamrat" Czarnych
Jasło wybiera się w Bieszczady, na mecz z Sanovią Lesko.
Gospodarze
zajmują bezpieczne miejsce w środkowej części ligowej tabeli, z 36
zdobytymi punktami na koncie. Nasi rywale kontynuują dobrą passę 7
spotkań mistrzowskich bez porażki, ale aktualne miejsce w ogólnej
klasyfikacji zawdzięczają głównie wyjazdowym spotkaniom. W meczach przed
własną publicznością wygrali zaledwie 3 razy, gorzej wypadają tylko
zagrożone spadkiem Górnik Strachocina i Kotwica Korczyna. Sanovia jest
także drużyną, która w tym sezonie piłkarskim straciła jak dotychczas
najwięcej bramek (nie licząc oczywiście wycofanego z rozgrywek Zamczyska
Odrzykoń). W odpowiedzi, "Gamrat" Czarni Jasło to najbardziej
bramkostrzelny zespół, w 26 potyczkach zdobył 113 goli, a więc w
najbliższym pojedynku w Lesku staną naprzeciw siebie najlepszy atak
"okręgówki" i najgorsza defensywa ligi.
Czarni (przypuszczalny skład):
Kwiek - Żuławski, Chrząszcz, Bernacki, Grzesiak, Dziobek, Warzocha,
Pokrywka, Brągiel, Szalony, Żuraw.
Zawody poprowadzą sędziowie:
Żurawski, Wierdak, Kuszaj
Prognoza pogody na niedzielę:
Temperatura: 23 °C,
Ciśnienie: 1013 hPa, Wiatr: 0 km/h, Deszcz: 0.1 mm
Dla przypomnienia, Zarząd LKS
Sanovia Lesko postanowił, że najbliższy mecz piłki na stadionie
miejskim w Lesku przy ul. Jana Pawła II rozegrany zostanie bez udziału
zorganizowanej grupy kibiców jasielskiego zespołu.
Czarni
Jasło
