Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

W sklepie w Samoklęskach doszło do kradzieży z włamaniem

22

Ze sklepu w Samoklęskach skradziono m.in. artykuły spożywcze, papierosy oraz sprzęt RTV. Policjanci prowadzą działania w celu ustenia jednego lub więcej sprawców tego przestępstwa. Za te czyn grozi im od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. pixabay.com

15 stycznia br. policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem w sklepie w Samoklęskach. Sprawca bądź sprawcy pokonali zabezpieczenia i po wejściu do sklepu ukradli z niego artykuły spożywcze, papierosy oraz sprzęt RTV.

Policjanci wykonali oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczyli ślady. Obecnie działania funkcjonariuszy skierowane są na ustalenie sprawców, którzy dopuścili się tego przestępstwa. Za kradzież z włamaniem grozi im od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Red.

Napisany dnia: 27.01.2023, 13:30
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Ada
dnia 27.01.2023, 13:53
Ocena
komentarza:
2
Idzi bieda
@ Paniera
dnia 27.01.2023, 14:18
Ocena
komentarza:
13
Ilona ma freszzzzz njusy z 15 stycznia
@ ixi
dnia 27.01.2023, 14:26
Ocena
komentarza:
16
Bieda jest skutkiem kolejnych rządów od PZPR do PiS. Bieda to SKUTEK.
@ Misiek
dnia 27.01.2023, 22:13
Ocena
komentarza:
12
Kiedyś Wołomin , teraz Samokleski
@ Hulio i Żanuaria
dnia 28.01.2023, 06:43
Ocena
komentarza:
10
Do ixi ...iZa PZPR to złodziejami byli nieroby i niebieskie ptaki , dla reszty było pracy pod dostatkiem, no i przyszli przedsiębiorcy , politycy hehe co leżeli na styropianie , też im się nie chciało pracować I dzięki głupim fizycznym , teraz mają ich za roboli jak przed 1939 rokiem .Poddanstwo wróciło , jedynie co to teraz batem nie biją.
@ Babka
dnia 28.01.2023, 07:00
Ocena
komentarza:
4
To znowu komuniści lub ci z LGBT ? Bo na pewno nie katolicy.
@ Oro
dnia 27.01.2023, 13:57
Ocena
komentarza:
14
O Samokleskach znowu głośno.
@ GTA
dnia 27.01.2023, 15:32
Ocena
komentarza:
5
Samoklęski Grand Theft Sklepperas
@ Stary Glina
dnia 27.01.2023, 15:36
Ocena
komentarza:
3
A co, nie pisałem, że tak będzie? Będzie jeszcze gorzej, będzie tak, że senior portfela na ulicy nie wyciągnie, żeby mu głowy nie urwali prawilniaki.
@ stupid-19
dnia 27.01.2023, 15:49
Ocena
komentarza:
7
Daj spokój Glino Stary i niw wygaduj farmazonów. Oni prawacy przebierańcy z Chazarskiego narodu od lewa do prawa wszystkie kanały na pilocie są ich własnością.
@ Samoklęski
dnia 27.01.2023, 16:02
Ocena
komentarza:
6
W tych Samoklęskach zawsze coś.
@ Nikifor
dnia 27.01.2023, 20:35
Ocena
komentarza:
10
Nazwa miejscowości nie wzięła się z przypadku.
@ youtube
dnia 27.01.2023, 16:16
Ocena
komentarza:
15
skradziono art spoz ludzie to chyba zart czyli chleb kielbase itp
@ łojtam
dnia 29.01.2023, 07:55
Ocena
komentarza:
2
i sprzęt rtv czyli monitoring hehehee
@ olo
dnia 27.01.2023, 17:13
Ocena
komentarza:
16
Skoro już kradną w największym zadupiu pisu gdzie i tak wszystkie nieroby żyją z zasiłków to znaczy że Polska jest w ogromnej ruinie.
@ grek
dnia 27.01.2023, 19:54
Ocena
komentarza:
13
policja ze Żmigrodu na pewno rozwiąże zagadkę życzę powodzenia
@ Fax
dnia 28.01.2023, 11:13
Ocena
komentarza:
5
Idzie bieda
@ taki jeden
dnia 28.01.2023, 11:20
Ocena
komentarza:
6
wóda i papierosy podrożały to teraz się zacznie
@ youtube
dnia 28.01.2023, 16:03
Ocena
komentarza:
1
jedzenie drogie piwo wodka tania
@ joszko
dnia 28.01.2023, 12:41
Ocena
komentarza:
-1
do ola: sam jestes nierob i [...] wolowa.
ino z tych zasilkow ludzie maja auta po
80tys.
@ olo
dnia 28.01.2023, 20:22
Ocena
komentarza:
-1
A który sklep ten przy krzyżówce czy ten drugi
@ CHŁOP
dnia 28.01.2023, 20:40
Ocena
komentarza:
4
[Komentarz nie na temat]
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • W kilku miejscach na terenie Jasła płonęły wiaty śmietnikowe

   

  We wtorkowy wieczór, około godz. 22 strażacy prowadzili działania gaśnicze w związku z trzema pożarami na terenie Jasła. Ogień strawił między innymi wiaty śmietnikowe i kontenery na odpady przy ul. Lenartowicza i ul. Chopina. Ogień, który wybuchł w bramie bloku przy ul. Jagiełły uszkodził elewację budynku oraz okna na pierwszym piętrze.

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

 • Park linowy w Jaśle wymaga kompleksowej modernizacji. MOSiR czeka na opinię dendrologiczną

   

  Po upływie dziesięciu lat od otwarcia, park linowy w Jaśle wymaga przeprowadzenia gruntownej modernizacji. O tym, jaki będzie jej zakres przesądzi wynik ekspertyzy dendrologicznej zleconej przez kierownictwo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

 • Zakład Gospodarki Komunalnej w Kołaczycach zatrudni inspektora ds. technicznych

 • Wójt Gminy Nowy Żmigród apeluje o ostrożność. W okolicy widziano wilki

  Wójt gminy Nowy Żmigród apeluje do mieszkańców o zachowanie ostrożności, bowiem w ostatnim czasie w Nienaszowie zaobserwowano przemieszczanie się watahy pięciu osobników wilków. - Zwracam szczególną uwagę, aby dla bezpieczeństwa nie wypuszczać psów poza własną posesję. Również należy zadbać o zwierzęta gospodarskie na własnych posesjach, w godzinach wieczornych i nocnych zamykać je w pomieszczeniach – zaznacza wójt Grzegorz Bara.

 • Soczewki progresywne - czy jest się czego bać?

   

  Decyzja o wyborze okularów progresywnych wiąże się z wieloma pytaniami. Klienci salonów optycznych obawiają się często ich zaawansowanej konstrukcji, a także zastanawiają nad tym, ile potrwa okres adaptacji. Czy zła sława soczewek progresywnych jest uzasadniona?

 • Hurtownia Ogrodnicza „Ogród” w nowej odsłonie. Większa powierzchnia to więcej asortymentu w atrakcyjnych cenach

   

  W Jaśle i okolicy nie ma chyba działkowca, który nie znałby Hurtowni Ogrodniczej „Ogród”. To także idealne miejsce dla każdego, kto marzy o pięknym ogrodzie. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657