W sobotę otwarcie lodowiska!
51
W dniu 2 stycznia 2010 roku rozpocznie swoją działalność nowe sztuczne lodowisko.
Informujemy, że od tego roku zmienione zostały zasady korzystania z lodowiska. Oto kilka istotnych informacji z wprowadzonego w związku z tym nowym regulaminem lodowiska. Zasadnicza zmiana polega na tym, że odchodzimy od dotychczas funkcjonujących seansów i lodowisko czynne będzie w sposób ciągły z wyłączeniem dwóch lub trzech przerw na przygotowanie tafli lodowej w zależności od potrzeb np. opadów śniegu itp.

Lodowisko czynne będzie we wszystkie dni tygodnia w następujących godzinach:
1. Od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do godz.20.00
2. Sobota niedziela - od godz 12.00 do godz,20.00.
Cennik biletów na lodowisko:
1. Bilet wstępu dla dorosłych - 6.00 zł
2. Bilet wstępu dla młodzieży szkolnej - 4zł
3. Bilet na wypożyczenie łyżew - 4 zł za godzinę
4. Ostrzenie łyżew na rowek - 7.00 zł
5. Bilet wstępu dla grup zorganizowanych /szkół/ 2 zł
W dni nauki szkolnej w godz. od 8.00 do 14.00 w dalszym ciągu będzie możliwość rezerwacji lodowiska dla szkół na zajęcia wychowania fizycznego na 1,5 godzinne seanse.To ograniczenie czasowe wynika z konieczności zapewnienia łyżew dla korzystających.
Wypożyczanie łyżew odbywać się będzie tak jak dotychczas tj. po pozostawieniu dokumentu ze zdjęciem np. legitymacji szkolnej /ze względu na obowiązujące przepisy prawne kategorycznie nie będą przyjmowane dowody osobiste i paszporty/. Wypożyczanie łyżew odbywać się będzie wg stawki godzinowej. Przy wypożyczeniu pobierana będzie opłata za jedną godzinę, a w przypadku przekroczenia przez korzystającego tego czasu dopłaci on za przekroczony czas wg cennika np. za 30 minut 2 zł, 15 minut 1zł.
Aby wyjść z obrębu lodowiska w trakcie korzystania z zamiarem powrócenia na nie w ramach zakupionego biletu należy pracownikowi obsługi pozostawić dokument ze zdjęciem.
Wyrażamy nadzieje, że nowe lodowisko oraz zmienione z inicjatywy korzystających zasady jego udostępniania sprawią miłośnikom jazdy na łyżwach wiele radości i satysfakcji.
Roman Stygar
Informujemy, że od tego roku zmienione zostały zasady korzystania z lodowiska. Oto kilka istotnych informacji z wprowadzonego w związku z tym nowym regulaminem lodowiska. Zasadnicza zmiana polega na tym, że odchodzimy od dotychczas funkcjonujących seansów i lodowisko czynne będzie w sposób ciągły z wyłączeniem dwóch lub trzech przerw na przygotowanie tafli lodowej w zależności od potrzeb np. opadów śniegu itp.

Lodowisko czynne będzie we wszystkie dni tygodnia w następujących godzinach:
1. Od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do godz.20.00
2. Sobota niedziela - od godz 12.00 do godz,20.00.
Cennik biletów na lodowisko:
1. Bilet wstępu dla dorosłych - 6.00 zł
2. Bilet wstępu dla młodzieży szkolnej - 4zł
3. Bilet na wypożyczenie łyżew - 4 zł za godzinę
4. Ostrzenie łyżew na rowek - 7.00 zł
5. Bilet wstępu dla grup zorganizowanych /szkół/ 2 zł
W dni nauki szkolnej w godz. od 8.00 do 14.00 w dalszym ciągu będzie możliwość rezerwacji lodowiska dla szkół na zajęcia wychowania fizycznego na 1,5 godzinne seanse.To ograniczenie czasowe wynika z konieczności zapewnienia łyżew dla korzystających.
Wypożyczanie łyżew odbywać się będzie tak jak dotychczas tj. po pozostawieniu dokumentu ze zdjęciem np. legitymacji szkolnej /ze względu na obowiązujące przepisy prawne kategorycznie nie będą przyjmowane dowody osobiste i paszporty/. Wypożyczanie łyżew odbywać się będzie wg stawki godzinowej. Przy wypożyczeniu pobierana będzie opłata za jedną godzinę, a w przypadku przekroczenia przez korzystającego tego czasu dopłaci on za przekroczony czas wg cennika np. za 30 minut 2 zł, 15 minut 1zł.
Aby wyjść z obrębu lodowiska w trakcie korzystania z zamiarem powrócenia na nie w ramach zakupionego biletu należy pracownikowi obsługi pozostawić dokument ze zdjęciem.
Wyrażamy nadzieje, że nowe lodowisko oraz zmienione z inicjatywy korzystających zasady jego udostępniania sprawią miłośnikom jazdy na łyżwach wiele radości i satysfakcji.
Korzystając z okazji w imieniu Dyrekcji i pracowników naszego ośrodka przesyłamy mieszkańcom i sympatykom naszego ośrodka serdeczne życzenia noworoczne.
Roman Stygar
