Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

W sobotę otwarcie lodowiska!

51
W dniu 2 stycznia 2010 roku rozpocznie swoją działalność nowe sztuczne lodowisko.

Informujemy, że od tego roku zmienione zostały zasady korzystania z lodowiska. Oto kilka istotnych informacji z wprowadzonego w związku z tym nowym regulaminem  lodowiska. Zasadnicza zmiana polega na tym, że odchodzimy od dotychczas funkcjonujących  seansów i lodowisko czynne będzie w sposób ciągły z wyłączeniem dwóch lub trzech przerw na przygotowanie tafli lodowej w zależności od potrzeb np. opadów śniegu itp.



Lodowisko czynne będzie we wszystkie dni tygodnia w następujących godzinach:
1. Od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do godz.20.00        
2. Sobota niedziela - od godz 12.00 do godz,20.00.

Cennik biletów na lodowisko:
1. Bilet wstępu dla dorosłych - 6.00 zł
2. Bilet wstępu dla młodzieży szkolnej - 4zł
3. Bilet na wypożyczenie łyżew - 4 zł za godzinę
4. Ostrzenie łyżew na rowek - 7.00 zł
5. Bilet wstępu dla grup zorganizowanych /szkół/ 2 zł    
 
W dni nauki szkolnej w godz. od 8.00 do 14.00 w dalszym ciągu będzie możliwość rezerwacji lodowiska dla szkół na zajęcia wychowania fizycznego na 1,5 godzinne seanse.To ograniczenie czasowe wynika z konieczności zapewnienia łyżew dla korzystających.  

Wypożyczanie łyżew odbywać się będzie tak jak dotychczas tj. po pozostawieniu dokumentu ze zdjęciem np. legitymacji szkolnej /ze względu na obowiązujące przepisy prawne kategorycznie nie będą przyjmowane dowody osobiste i paszporty/. Wypożyczanie łyżew odbywać się będzie wg stawki godzinowej. Przy wypożyczeniu pobierana będzie opłata za jedną godzinę, a w przypadku przekroczenia przez korzystającego tego czasu dopłaci on za przekroczony czas  wg cennika np. za 30 minut 2 zł, 15 minut 1zł.
   
Aby wyjść z obrębu lodowiska w trakcie korzystania z zamiarem powrócenia na nie w ramach zakupionego biletu należy pracownikowi obsługi pozostawić dokument ze zdjęciem.
 
Wyrażamy nadzieje, że nowe lodowisko oraz zmienione z inicjatywy korzystających zasady jego udostępniania sprawią miłośnikom jazdy na łyżwach wiele radości i satysfakcji.

Korzystając z okazji w imieniu Dyrekcji i pracowników naszego ośrodka przesyłamy mieszkańcom i sympatykom naszego ośrodka serdeczne życzenia noworoczne.  
           
Roman Stygar
Reklama

Komentarze: 51

Dodaj komentarz Widok:
0
@ hmmm
dnia 20.01.2010, 20:28 · Zgłoś
lodowisko trochę małe ale fajnie sie jeździ czasami zdarzają się dziury ale wmiare często czyszcza je
Odpowiedz
0
@ Aga
dnia 15.01.2010, 18:44 · Zgłoś
Lodowisko małe, ale fajne, jak dla mnie to za te 4 zł. za łyżwy to na cały dzień powinno być ale cóż ;d
Odpowiedz
0
@ Bolec
dnia 12.01.2010, 13:32 · Zgłoś
Pffff tak właśnie nasi w Polsce robią... bezsensu 20 m na 30 m to se mozna ...... :]
Odpowiedz
0
@ Merior
dnia 11.01.2010, 22:29 · Zgłoś
Podzielam zdanie 'Mama'. Ci którzy uważają że lód jest śliski, mają rację ;D Ale przecież lód jest śliski z natury i właśnie taki być powinien. Może rzeczywiście lodowisko jest mniejsze, ale stan lodu o niebo lepszy, dla przykładu jest równe i bez dziur -.-
Mogło być większe ale cóż, cieszmy się z tego co mamy :)
Odpowiedz
0
@ qqqq
dnia 05.01.2010, 18:05 · Zgłoś
Lodowisko To Jedno wielki [...] Najlepszy do jezioro i do wody a nie lodowisko Pozdrawiam Morsów
Odpowiedz
0
@ Do colo
dnia 04.01.2010, 21:03 · Zgłoś
To samo można powiedzieć o tobie -jaki prezes taki klub.
Odpowiedz
0
@ colo
dnia 03.01.2010, 20:48 · Zgłoś
Jaki pan, taki kram. Małe, krzywe, zaniedbane. Tylko kolor inny, nie czerwone > tylko szare.
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 03.01.2010, 13:07 · Zgłoś
Wczoraj jechałem przez Boguchwałę.Takie "coś" stoi tam pod szkołą.
Odpowiedz
0
@ Mama
dnia 02.01.2010, 21:45 · Zgłoś
Połowa , to połowa! Nie ma czegoś takiego , jak większa połowa, chyba, że któregoś radnego głowa he, he, he
Odpowiedz
0
@ Mama
dnia 02.01.2010, 21:37 · Zgłoś
Frustraty jasielskie! Podsłuchiwałam wywiady na lodowisku, i obserwowałam ludzi, którzy ich udzielali. Ci, którzy widać, że umią jeździć udzielali różnych opinii ale generalnie chwalili to, że jest. Ci, którzy potykali się o własne nogi zwalali wszystko na krzywy lód, małe lodowisko i że jest ślisko. Z takim podejściem do sprawy nie da się polemizować. Przykre, ale prawdziwe
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 02.01.2010, 20:34 · Zgłoś
o większą połowę mówisz...
Odpowiedz
0
@ mela
dnia 02.01.2010, 19:57 · Zgłoś
dzisiaj byłam i wywnioskowałam, że lodowisko jest denne! tafla nie równa i cała zasnieżona, o większą połowę mniejsze od starego! masakra!
Odpowiedz
0
@ Optymista
dnia 02.01.2010, 15:56 · Zgłoś
Hmm Nie Narzekajcie :)) Płacicie 4 złote i jeździcie ile chcecie Tafla Jest Niezła i Można Pojeździć :) Dzisiaj Byłem i Ide Znowu za chwile :) ale Najlepszym rozwiązaniem jest kupić własne łyżwy po pójdziecie 10 razy i wychodzi wam 80 złotych za wejście i łyżwy więc lepiej zaoszczędzić :)
Odpowiedz
0
@ Oko
dnia 02.01.2010, 14:20 · Zgłoś
To nic ze warunki seansow lepsze ,skoro na takiej powierzchni bedzie rzeka ludzi...
nie bedzie jak pojezdzic...
Odpowiedz
0
@ Sylwia
dnia 02.01.2010, 14:11 · Zgłoś
Byłam na lodowisku, jeździłam. Jast super.Takie mniejsze, ale fajne, kameralne i można za 4 zł jeździć cały dzień.Tak nigdzie nia ma.
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 02.01.2010, 12:11 · Zgłoś
i to ma być lodowisko???Byłam tam, popatrzyłam i zobaczyłam [...]... To chyba jakiś żart... A ceny... I kto wpadł na pomysł że w weekendy otwarte od 12??? Powinno być co najmniej od 10.Już się bardziej opłaca do Krosna jechać. Tam jest normalne lodowisko i normalne ceny.
Odpowiedz
0
@ :O
dnia 02.01.2010, 02:47 · Zgłoś
ceny sa naprawde smieszne !
Odpowiedz
0
@ marcin
dnia 02.01.2010, 01:07 · Zgłoś
nie dość że mniejsze to i ceny wyższe no kompletna porazka
Odpowiedz
0
@ bystrykuba
dnia 02.01.2010, 01:06 · Zgłoś
HAHAHAHAHAHHA to chyba ma być żart. to ma być "LODOWISKO" ja bym to nazwał zamarzniętą kałużą,
Odpowiedz
0
@ Do pani z ZUS
dnia 02.01.2010, 00:13 · Zgłoś
To przecież Ty Zusino zdzierasz pieniądze, które nie wiadomo, gdzie idą. Ta Paniz ZUS do obsługi szaletów, pod warunkiem, że będzie wycierała klientom...
Odpowiedz
0
@ HWDW
dnia 01.01.2010, 20:18 · Zgłoś
ludzie podniesli o złotówke a wy sie tak rzucacie
Odpowiedz
0
@ Lol
dnia 01.01.2010, 18:42 · Zgłoś
No dajcie spokój ludzie dobrze że choć takie lodowisko mamy .... A ceny cenami przecież trzeba na tym zarobić :/
Odpowiedz
0
@ slkkls
dnia 01.01.2010, 17:03 · Zgłoś
no to własnie nie dajmy im odrobic tych strat to moze zaniżą ceny hehe
Odpowiedz
0
@ sylwia
dnia 01.01.2010, 16:23 · Zgłoś
haha wy tylko narzekacie a połowa z was co pisała te komentarze i tak pójdzie i sie wypłaci !
hehe
muszą odrobic przeciez straty no nie ! :)
Odpowiedz
0
@ Dan
dnia 01.01.2010, 16:20 · Zgłoś
Byłem dziś popatrzeć jak to wygląda i wnioski następujące: ze względu na to, że lodowisko rozłożone jest w miejscu starego widać różnicę wielkości, i niestety nie wygląda to imponująco. Cenami też jestem zaskoczony negatywnie
Odpowiedz
0
@ vcsddcs
dnia 01.01.2010, 14:58 · Zgłoś
Na lodowisku z Gorlicach ostrzenie łyżew na rowek kosztuje jakoś 2 lub 3 złote. (Ostrzyłam w zeszłym sezonie) a tu aż 7zł?!?!
Poza tym te 4 złote za wstęp to też kpina.
A jakby wybudowali wielką halę z krytym lodowiskiem to za wstęp zażyczyli by sobie pewnie 20zł...
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 01.01.2010, 13:34 · Zgłoś
0
@ Krosno
dnia 01.01.2010, 13:26 · Zgłoś
Ja zapraszam na Lodowisko do Krosna, ekstra atmosfera, i jest na czym pojezdzić ;D
Odpowiedz
0
@ Arrara
dnia 01.01.2010, 12:30 · Zgłoś
Pozdro nie powtarzaj się jak papuga.
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 01.01.2010, 12:14 · Zgłoś
PORAŻKA!!! ślizgawka zajmuje niecałą połowe starego lodowiska,a jak wiadomo ludzi w poprzednich latach było mnustwo ciężko było się pomieścić,a co będzie teraz???CENY????
Jak na taką małą ślizgawke to bardzo duże!!!
Talie lodowisko to mogliby poztawić na rynku lub na okrudku Jordanowskim ,a nie na mosirze,
DNO!!!!!i to ma być mosir z prawdziwego zdarzena???Kpiny!!!i tyle!!!
Odpowiedz
0
@ zal
dnia 01.01.2010, 12:02 · Zgłoś
. . . . . za tyle to ja se pojadę do Debicy , .... JAKI ŻAL :d
Odpowiedz
0
@ D.B ty wiesz kto :P
dnia 01.01.2010, 11:04 · Zgłoś
ślizgawka, ślizgawka, ślizgawka, tylko dlaczego za moje pieniądze :P
towarzyszu B. i dlaczego jesteś tak [...]: pierwsze krytykujesz pania burmistrz. potem jej liżesz stopy. Tak ale tacy jak ty mają to we krwi .. pozdrowienia od panii z ZUS
Odpowiedz
0
@ Banda-Wanda
dnia 01.01.2010, 10:53 · Zgłoś
Rolba . Masz racje. Niech te "[...] cenowe" odkupią to lodowisko i udostępniają za darmo ha,ha ,ha- [...]
Odpowiedz
0
@ Pozdro ;]
dnia 31.12.2009, 19:39 · Zgłoś
Hahaha 4zl dla dziecka Czy To nie za duzo??
Odpowiedz
0
@ Pozdro ;]
dnia 31.12.2009, 19:38 · Zgłoś
Hahaha 4zl dla dziecka Czy To nie za duzo??
Odpowiedz
0
@ Rolba
dnia 31.12.2009, 19:36 · Zgłoś
Kolo, ojciec, Oo, XdXD, NP 1910! Słuchajcie! Podobno chcą sprzedać to lodowisko za pół ceny, bo jest do [...], i wtedy ustalicie sobie ceny np. wejście 10 groszy, wypożyczenie łyżew za darmo, ostrzenie za 2 grosze, ale na półokrągło ręcznie. Wstyd, że w Jaśle takie półgłowy żyją i mają dostęp do "komputra".Może Sylwester Im pomoże,wypiją dzisiaj wódy morze, i jutro będą źle się czuć, by na wszystko [...]. Będą męczyć się i [...], sił nie mając, aby zygać.Wyżej wymienieni! Walcie głową w mur, mówi do was [...]!
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 31.12.2009, 19:22 · Zgłoś
co 4 zł wam szkoda ?
powinno by to z ograniczeniem czasowym bo bd na tej 'ślizgawce' mało miejsca. albo wgl go nie bd .
mam nadzieję że bd chociaż dobrze przygotowane ;)
Odpowiedz
0
@ loginspl
dnia 31.12.2009, 16:38 · Zgłoś
no masakra ja jezdze do krosna tam 2.50 kosztuje...>>>i tam jest 60*30 a tu 30*20 ...>>> dobrze mrozą jest +10 +15 a lód jest dobry:)
Odpowiedz
0
@ markol
dnia 31.12.2009, 16:37 · Zgłoś
trochę śmieszne, że takie lodowisko a tak wysoka cena za godzinę, ostatnio przez przypadek byłem w Dębicy i za godzinę jest 5 zł i jest to lodowisko kryte:) no ale jak się nie ma co się lubi.........
Odpowiedz
0
@ jezdziec
dnia 31.12.2009, 15:39 · Zgłoś
10 złotych od wstepu i wypozyczenia lyzew na godzine na tym pseudo lodowisku ?? kpina !! gdybym chcial chodzic czesto to bym sie nie wyplacil ://
Odpowiedz
0
@ dddd
dnia 31.12.2009, 15:28 · Zgłoś
to jest parodia ....
Odpowiedz
0
@ NP1910
dnia 31.12.2009, 15:20 · Zgłoś
Przepraszam za pomyłkę w cenie biletu w Tarnowie.Pisałem pod wpływem nerów a tutaj macie link i poczytajcie jakie ceny obowiązuja na tego typu ślizgawkach http://tarnow.naszemiasto.pl/kontakty_adresy/lista/111.html
Odpowiedz
0
@ NP 1910
dnia 31.12.2009, 15:16 · Zgłoś
LLLLudzie walnijcie sie konkretnie w głowę.Ceny z kosmosu,takie samo lodowisko w Tarnowie gdzie na świetach przebywałem z dziecmi i ceny dla młodziezy 2 zł.[...] 3,50 .Dziękuje bardzo ale w tym kraju juz nic mnie nie zdziwi dopóki będą rzadzic nami takie wynalzaki jak obecnie.
Odpowiedz
0
@ XdXD
dnia 31.12.2009, 14:53 · Zgłoś
porażka z tym niby lodowiskiem;];]];;]
Odpowiedz
0
@ HWDW
dnia 31.12.2009, 14:32 · Zgłoś
nie jest najlepiej ale nie jest najgorzej nie narzekajcie ceny dobrze ze nie sa tak jak gdzie niegdzie koło 10
Odpowiedz
0
@ Oo
dnia 31.12.2009, 14:31 · Zgłoś
4 zł?! chyba ich podarło! :lol:
Odpowiedz
0
@ wanda
dnia 31.12.2009, 13:58 · Zgłoś
Zrobcie zdjecie jak jest naprowde bo to na fotografi to stare lodowisko drugie tyle wieksze od slynnej slizgawki...
Odpowiedz
0
@ Łyżwiarz
dnia 31.12.2009, 13:23 · Zgłoś
Z tymi cenami to trochę przesada. Zdecydowanie za drogo. Mam tylko nadzieję, że to na początku na odrobienie strat.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
0
@ Jaslanin
dnia 31.12.2009, 13:21 · Zgłoś
Wszytko pięknie tylko mam nadzieje ze lyzwy będą nowe bo stan tych co byly pozostawial wiele do zyczenia ...
Pozdrawiam!
Odpowiedz
0
@ ojciec
dnia 31.12.2009, 13:12 · Zgłoś
Oni chyba oszaleli 4 zł dla dzieci za ślizgawkę!Co z tego,że będzie można jeździć do woli jak nie będzie miejsca.Wyobrażacie sobie np.200 osób na tym niby lodowisku?A wieczorem chętnych będzie na pewno więcej.To co się w naszym mieście robi dla dzieci i młodzieży robi woła o pomstę!
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 31.12.2009, 12:48 · Zgłoś
wam sie calkiem w glowie po przewracalo
7zl na slizgawke a wielkosc lodowiska zaskakuje
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.