Waldemar Piątek trenerem bramkarzy
17
Wraz z rozpoczęciem przygotowań do rundy wiosoenej w jasielskim klubie rozpoczął pracę Waldemar Piątek, który poprowadzi zajęcia z bramkarzami naszych zespołów, zarówno seniorskich jak i młodzieżowych. Samego zainteresowanego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, jednak może kilka słów o tym utalentowanym piłkarzu.Waldemar Piątek jest wychowankiem Wisłoki Dębica. W 2001 roku przeszedł do zespołu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, gdzie zwrócił na siebie uwagę wśród najlepszych polskich drużyn. Po dwóch latach przygody z KSZO, został zawodnikiem Lecha Poznań, z którym zdobył Puchar i Superpuchar Polski.
Bardzo dobre występy Waldemara Piątka w zespole "Kolejorza" zaowocowały powołaniem do reprezentacji Polski, w której ostatecznie nie zdołał zadebiutować. Wszystko za sprawą ciężkiej choroby, która niestety stanęła na drodze dobrze zapowiadającej się kariery tego zawodnika. W ostatnim czasie pełnił funkcję trenera bramkarzy w Sandecji Nowy Sącz oraz Wisłoki Dębica.
Czarni Jasło
