Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Waldemar Złotek nowym "biało-czarnym" zawodnikiem!

10

Nowy zarząd klubu sfinalizował już pierwszą umowę transferową w bieżącym okienku transferowym. W nadchodzącym wielkimi krokami sezonie barwy jasielskiego klubu reprezentował będzie 22-letni napastnik Waldemar Złotek.

Urodzony w Strzyżowie piłkarz występował ostatnio w IV-ligowej drużynie beniaminka Wisłok Wiśniowa, która po roku gry spadła ponownie do Klasy Okręgowej. W meczach mistrzowskich Waldemar Złotek zdobył dla swojego zespołu w sumie 11 bramek, będąc najskuteczniejszym zawodnikiem klubu. Oprócz gry w Wisłoku Wiśniowa, którego jest wychowankiem zaliczył również 3-letni epizod w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Mielcu (juniorzy), gdzie uczył się piłkarskiego rzemiosła oraz w Resovii Rzeszów, występującej wówczas w III lidze podkarpackiej.

Naszego nowego piłkarza serdecznie witamy w JKS "Gamrat" Czarni 1910 Jasło, życząc jednocześnie, aby występy w biało-czarnych barwach były  pasmem sportowych sukcesów.


Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Y
dnia 25.07.2010, 08:56 · Zgłoś
Państwo z Zarządu nie odpuscić [...] i podać personalia obsmrowacza.
Odpowiedz
0
@ Polish Fan
dnia 23.07.2010, 10:40 · Zgłoś
Optymista - Ty to mozesz co najwyzej ziemniaki z procy sadzic u babci w ogrodku :) Wielki pilkarzyku napisz swoje osiagniecia karierowiczu za piataka :)
Odpowiedz
0
@ do kazimierza
dnia 22.07.2010, 12:20 · Zgłoś
Krzysiak [...] !
Odpowiedz
0
@ Stefan
dnia 22.07.2010, 07:48 · Zgłoś
Majewski niech ucieka do Lubli,Frysztaka lub Wiśniowej bo już nie pogra w 1 druzynie.A wekendy do listopada ma z głowy bo soboty z 1 na ławie,a niedzielę w 2 gra.Z resztą nie tylko on bo trzeba zrobić miejsca dla nowych zawodników.
Odpowiedz
0
@ Kazimiesz
dnia 21.07.2010, 10:13 · Zgłoś
A o zdolnym Tomku Paluchu to juz nie napiszecie... :/ Rasowy pomocnik , rwie prawą stroną w dwójce!
Odpowiedz
0
@ optymista
dnia 21.07.2010, 09:45 · Zgłoś
Do Polish Fana, jak ja grałem w piłkę to tyś na poziomki z drabiną chodził ''fachowcu piłkarski''.Po co płacić obcym skoro wszyscy dobrze wiedzą,że czarni nie mają żadnych szans na awans do trzeciej ligi a wydawanie pieniędzy na transfery to wyrzucanie ich w błoto.
Odpowiedz
0
@ Polish Fan
dnia 20.07.2010, 18:13 · Zgłoś
Ta najlepiej to zrobic cala kadre z juniorow powyzej napisal zapewne jakis nie dowartosciowany mloziezowiez ktorego Danilo nie widzial w kadzre 1 zespolu i teraz placze na necie Ludzie malo mlodych gra w Czarnych Jaselko nieda sie aby wszyscy grali i tak ich sporo bylo Zuraw Skala Bragiel Kukowski juz nie bede wymienial innych ale chyba z 10 u gralo w zeszlym sezonie czy to przewinelo sie przez 1 sklad Ludzie opamietajcie inni tez sa potrzebni po ta sa transfery i zawodnicy przechodza z klubow do klubow Nie da rady grac samymi wychowankami a szczegolnie mlodymi a co do kasy to tak bylo zawsze i bedzie zapewne nadal we wszystkich klubach w Polsce ze starszym sie wiecej placi niz mlodszym ale to temnat rzeka i dlugo by o tym pisac Pozdro Mlodzi nie poddawajcie sie tylko walczcie o swoje kiedys wam sie to wszystko zwroci z nawiazka !!!
Odpowiedz
0
@ lok
dnia 20.07.2010, 16:16 · Zgłoś
gdyby nasi juniorzy zarabiali tyle co asiory z Wisniowej czy Kolbuszowej .....latali by w powietrzu jak sokoly...
Odpowiedz
0
@ pesymista
dnia 20.07.2010, 13:17 · Zgłoś
Dali by sobie radę ale oni grają za garść orzechów.W Jaśle jest tylko trochę mniej kasy niż w Targowiskach i na coś trzeba ją wydać.Dla naszych jest miejsce w dwójce gdzie gra się dla przyjemności.
Odpowiedz
0
@ optymista
dnia 20.07.2010, 07:58 · Zgłoś
Przepraszam ale czy nie ma u nas juniorów,którzy na pewno dali by sobie rade w tej buraczance.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.