Waldemar Złotek nowym "biało-czarnym" zawodnikiem!
Nowy zarząd klubu sfinalizował już pierwszą umowę transferową w bieżącym okienku transferowym. W nadchodzącym wielkimi krokami sezonie barwy jasielskiego klubu reprezentował będzie 22-letni napastnik Waldemar Złotek.
Urodzony w Strzyżowie piłkarz występował ostatnio w IV-ligowej drużynie beniaminka Wisłok Wiśniowa, która po roku gry spadła ponownie do Klasy Okręgowej. W meczach mistrzowskich Waldemar Złotek zdobył dla swojego zespołu w sumie 11 bramek, będąc najskuteczniejszym zawodnikiem klubu. Oprócz gry w Wisłoku Wiśniowa, którego jest wychowankiem zaliczył również 3-letni epizod w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Mielcu (juniorzy), gdzie uczył się piłkarskiego rzemiosła oraz w Resovii Rzeszów, występującej wówczas w III lidze podkarpackiej.
Naszego nowego piłkarza serdecznie witamy w JKS "Gamrat" Czarni 1910 Jasło, życząc jednocześnie, aby występy w biało-czarnych barwach były pasmem sportowych sukcesów.
Czarni Jasło
