WE ARE THE CHAMPIONS!!!
Data 28 czerwca 2010 r. zostanie nam w pamięci na całe życie!!
W tym dniu drużyna JKS GAMRAT CZARNI 1910 JASŁO trampkarzy młodszych rocznik 1996 zdobyła Mistrzostwo Ligi Podkarpackiej!!!

Po zaciętej grze osłabiona drużyna TEAM-U '96 zdobyła upragniony JEDEN punkt , który gwarantował zwyciestwo w lidze!! Osłabiona dlatego , iż CZTERECH podstawowych zawodników uczestniczy w MISTRZOSTWACH POLSKI w Ustce. Pomimo osłabień spowodowanych wyjazdem czołowych zawodników i kontuzjami drużyna stanęła na wysokości zadania , osiągnęła cel jaki sobie założyła przed sezonem!!!
Remis ze STALĄ STALOWA WOLA 0-0 dał nam upragnione zwyciestwo w lidze!!!!!
AUTORAMI TEGO SUKCESU BYLI:
Arek Mocek,Kuba Pankiewicz,Michał Śliż, Damian Czech,Szymon Phan Vam, Rafał Kutyna,Bartosz Szopa, Kamil Wietecha, Patryk Jamuła, Arek Górka,Irek Brożyna,Mariusz Wal,Kamil Kowalski,Filip Świątkowski,Konrad Kmiecik,Eryk Bąk,Karol Juszczyk,Tomasz Ryznar.
Trener:Robert Podkulski
Kierownik Drużyny:Piotr Kowalski oraz NASI WSPANIALI KIBICE!!!
czarnijaslo96.futbolowo.pl
