Strona główna

Węgierki najlepsze

11
Napisany dnia: 17.10.2018, 10:42 , Tagi: Brak

Węgierska drużyna z Nyíregyházy zdobyła puchar Burmistrza Miasta Jasła w zorganizowanym w miniony weekend Międzynarodowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt. Dziewczyny w meczu finałowym pokonały polski zespół UKS GÓRAL Muszyna. Na trzecim miejscu uplasowały się zawodniczki z Serbii - OK KI 0230 Kikinda C, które zwyciężyły ze Słowaczkami ze Stropkova B.

Zawody, których udział wzięło 21 zespołów z pięciu państw, zorganizowano w celu uczczenia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W rywalizacji uczestniczyły dziewczęta urodzone po 1 stycznia 2005 (zespół „trójki”): OK KI 0230 Kikinda (Serbia) - 3 zespoły; Justitia SC Budapeszt (Wegry) - 3 zespoły; Viadukt SE Biatorbágy (Wegry) - 3 zespoły; NYÍRSULI Nyíregyháza (Wegry) - 3 zespoły; ZŠ MlýnskáStropkov (Słowacja) - 3 zespoły; CK SPARTA Sambor (Ukraina) - 1 zespół; UKS GÓRAL Muszyna - 1 zespół; UKS DWÓJKA Krynica - 1 zespół; oraz UKS „MOSiR” Jasło – 3 zespoły.

Dla wszystkich zespołów przygotowano puchary, dyplomy i upominki. Organizatorem turnieju był UKS „MOSiR” Jasło, a sponsorami: Miasto Jasło, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, hotel SEPIA oraz hotel „u Schabińskiej”.

Tabela finałowa:

1. NYÍRSULI Nyíregyháza A (Węgry)

2. UKS GÓRAL Muszyna (Polska)

3. OK KI 0230 Kikinda C (Serbia)

4. ZŠ MLYNSKÁ Stropkov B (Słowacja)

5. CK SPARTA Sambor (Ukraina)

6. UKS "MOSiR" Jasło A (Polska)

7. NYÍRSULI Nyíregyháza B (Węgry)

8. UKS "MOSiR" Jasło B (Polska)

9. OK KI 0230 Kikinda A (Serbia)

10. UKS DWÓJKA Krynica (Polska)

11. ZŠ MLYNSKÁ Stropkov C (Słowacja)

12. OK KI 0230 Kikinda B (Serbia)

13. ZŠ MLYNSKÁ Stropkov A (Słowacja)

14. UKS "MOSiR" Jasło C (Polska)

15. Justitia S.C. Budapeszt A (Węgry)

16. NYÍRSULI Nyíregyháza C (Węgry)

17. Viadukt SE Biatorbágy A (Węgry)

18. Viadukt SE Biatorbágy B (Węgry)

19. Justitia S.C. Budapeszt C (Węgry)

20. Viadukt SE Biatorbágy C (Węgry)

21. Justitia S.C. Budapeszt B (Węgry)

Organizatorzy

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Rex
dnia 17.10.2018, 12:02
Ocena
komentarza:
7
Poziom siatkówki dziewcząt z Jasła tragedia, odeszli trenerzy, nie ma zdolnej młodzieży,seniorki w najniższej z możliwych lig. Jasło miastem sportu wg.burmistrza Pabiana. Wstyd że tak nisko Jasło upadło w grach zespołowych. Piłka nożna słabo,siatkówka umiera,koszykówki już nie ma, podobnie piłki ręcznej. A kiedyś byliśmy znani z solidnego sportu.
@ k
dnia 17.10.2018, 17:05
Ocena
komentarza:
6
Seniorek zostały wycofane z 3 ligi kobiet.wsyd
@ czarny
dnia 17.10.2018, 18:20
Ocena
komentarza:
8
Glosujcie dalej na Pabiana to niedlugo wogole nie bedzie istnial zespolowy sport w Jasle.
@ Mami
dnia 17.10.2018, 18:38
Ocena
komentarza:
2
Trudno się nie zgodzić. Obecny burmistrz stawia na pierwszym miejscu judo i karate niestety zupełnie inaczej jak to się dzieje w Krośnie i w Sanoku
@ łoMatko
dnia 17.10.2018, 21:20
Ocena
komentarza:
-2
Zobacz jakie w Jaśle jest finansowanie judo i karate o którym piszesz w porównaniu do środków jakie otrzymują gry zespołowe. Te sporty w Jaśle nie otrzymują ani 1/5 tego co sporty drużynowe więc nie wypisuj takich głupot. Sporty walki nie narzekają na każdym kroku tylko działają. A środki jakie otrzymują jak widać przekładają się na wyniki i promocję miasta. Nie wiem czemu cię aż tak to boli. Lepiej dla Ciebie by było jakby judo i karate się same zamknęły?? pytanie tylko czy środki jakie otrzymują zadowoliłyby sporty drużynowe i z dnia na dzień te dyscypliny zaczęły by odnosić sukcesy. Pieniądze to nie wszystko, liczy się także pasja i zaangażowanie. Zobacz ostatnie sukcesy Legii Wa-wa, która odpadła z eliminacji ligi mistrzów mając o wiele większy budżet od swojego rywala. Pieniądze w sporcie nie załatwią wszystkiego i pieniądze nie rywalizują na boisku czy macie tylko zawodnicy. Przestańcie już dmuchać ten balonik jak to judo i karate mają cudownie w tym mieście a sporty drużynowe nie. Porównajcie kwoty dotacji do wyników, odległości jakie pokonują judo czy karatecy, żeby pojechać na zawody itd. Nie ma aż tak źle jak opisujesz, trzeba pracować nie narzekać.
@ rodzic
dnia 18.10.2018, 07:49
Ocena
komentarza:
0
Super impreza !!!
Brawo dla organizatorów i Burmistrza !!!
Szkoda tylko, że tak mało kibiców przyszło na salę.
@ D_7
dnia 18.10.2018, 09:00
Ocena
komentarza:
-1
Dziewczyny z jasła maja potencjal ale nie umieja go dobrze wykorzystac, widac sa ambitne ale trzeba ciagle pracowac a sukcesy przyjda z czasem
@ Magik
dnia 18.10.2018, 09:41
Ocena
komentarza:
1
Jeśli to prawda że seniorki siatkarek zostały wycofane z 3 ligii to jest skandal . Gdzie maja honor działacze , którzy do tego doprowadzili, co na to Burmistrz wspierający żeńska siatkówkę bo wody w usta nabrał ?
@ ufo
dnia 21.10.2018, 12:24
Ocena
komentarza:
0
ty magik wiesz co to honor? A działaczy to możesz tak jak majstra Kobuszewskiego.
@ @lid
dnia 18.10.2018, 18:07
Ocena
komentarza:
0
Organizacja turnieju nagrody boiska zadowolenie przyjezdnych zawodniczek na wysokim poziomie w sumie rywalizacja była zacięta z 5 państw a to nie lada wyzwanie więc wielkie podziękowania powinny pod tym adresem trafić do organizatorów jak i obecnego Burmistrza Jasła że takie wydarzenie mogło się odbyć to jest promocja siatkówki wśród młodzieży niestety mało kibiców. Chcecie żeby klub siatkówki UKS MOSiR Jasło rozwijał się więc przychodźcie na mecze ligowe młodziczek kadetek, w turnieju wzięły udział rocznikowo młode zawodniczki zajęły miejsca w pierwszej 10-tce rywalizowały z zespołami które mają szersze zaplecze i większe dofinansowanie na rozwój siatkówki. Jasielska siatkówka powoli wypracuje swoje miejsce w pierwszej trójce ale posyłajcie swoje dzieci na siatkówkę!!! Promujcie ten sport a nie tylko co się komuś nie udało a Trening czyni mistrza!!!
@ @balson
dnia 18.10.2018, 18:14
Ocena
komentarza:
1
Ludzie dajcie szansę młodym zawodniczkom które z turnieju na turniej są coraz lepsze i pną się do góry. Ci co komentują że poziom tragedia to chyba nie widzieli wszystkich meczy na tym turnieju albo oceniają jednego seta. Trzeba realnie popatrzeć na całokształt a tutaj małymi krokami szykuje się batalia siatkarski...
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Plaga komarów w mieście. Będą opryski

  Pod koniec maja miały miejsce intensywne opady deszczu, które doprowadziły do licznych podtopień. Od tego momentu zaobserwowano zmasowany wylęg komarów. Mieszkańcy Jasła z niecierpliwością czekają na ich zwalczanie ze strony władz miasta. Jak się okazuje pierwsze opryski rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek. W sumie 30 ha terenów miejskich zostanie poddanych dezynsekcji.

 • Zebrano ponad 50 worków śmieci w lasach w Łaskach!

  Początkiem czerwca odbyło się wielkie sprzątanie lasów w Łaskach, w którym uczestniczyli m.in. leśniczy, podleśniczy oraz pracownicy firmy wykonującej usługi leśne na tym terenie. Wśród znalezionych śmieci były sprzęty AGD oraz niewiarygodnie duże ilości szkła.

 • Eksperci czekają – pomogą w napisaniu Twojego biznesplanu

   

  Tylko do 21 czerwca można zgłosić się do konkursu na najlepszy biznesplan z branży ICT. Wystarczy wypełnić krótki formularz. Ci, którzy przejdą do drugiego etapu będą przygotowywać swoje biznesplany już pod okiem ekspertów.

 • Radna Stasiowska w PUP

  Radna powiatowa Magdalena Stasiowska od niedawna pracuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaśle. Z referenta do spraw promocji w jasielskim magistracie została inspektorem Referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Kadr.

 • Jaślanie chcą pociągu do Krynicy

   

  Wyniki majowej ankiety są druzgocące. Niemal wszystkie osoby, które zdecydowały się ją wypełnić pozytywnie oceniły pomysł uruchomienia połączenia kolejowego z Jasła do Krynicy. Sygnał do decydentów został wysłany. Pozostaje czekać na pozytywne rozstrzygnięcia.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Droga dziurawa? Powiat ją zamyka

  Droga powiatowa relacji Tarnowiec-Czeluśnica będzie zamknięta. Jak twierdzi starosta jasielski intensywne opady deszczu, które wystąpiły od połowy maja przyczyniły się do znacznego pogorszenia stanu tej drogi.

 • Karpacka Troja w Epoce Brązu – impreza plenerowa pod tytułem Złoto Karpat - 15-16 czerwca

 • Czy koszmar mieszkańców z ul. Prusa kiedyś się skończy?

  Mieszkańcy ul. Prusa w Jaśle boją się każdego deszczu, którego skutkiem mogą być podtopienia. Od lat jaślanie czekają na rozwiązanie problemu, który wciąż spędza sen z ich powiek. Nie sądzili, że ostatnie majowe ulewy przyniosą tak dużą wodę, jakiej dotąd nie mieli w domach i na podwórkach.

 • Nowa odsłona sklepu KOMFORT w Krośnie. Wielkie Otwarcie!

   

  Metamorfozę wnętrza zacznij od podłogi! Wiosna i lato to doskonały czas, aby zapoznać się z najlepszą na rynku ofertą podłóg, dywanów i dekoracji. Przyjdź do sklepu Komfort w Krośnie, skorzystaj z rabatu 20% i odmień swoje wnętrze.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105