Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wielkie derby! 1/2 Pucharu Polski

35
Dzisiaj (13.05) o godzinie 16.30 na stadionie przy ulicy Śniadeckich 15 odbędzie się półfinałowe spotkanie o Puchar Polski w okręgu krośnieńskim. Rywalem Czarnych będzie odwieczny rywal - drużyna Karpaty Krosno.


Takie mecze elektryzują każdego kibica w Jaśle, Krośnie i nie tylko. Kilkakrotnie przekładany na różne terminy, w końcu dojdzie do skutku. Prestiżowe spotkanie określane mianem derbów. O czym mowa? W środę długo wyczekiwany półfinał Pucharu Polski na szczeblu okręgu krośnieńskiego, w którym Czarni Jasło na własnym stadionie podejmą rywala zza miedzy, trzecioligowe Karpaty Krosno.

O tym pojedynku mówiło się od dawna, pary 1/2 PP były bowiem już znane pod koniec października ubiegłego roku. W poprzedniej edycji PP obie drużyny również spotkały się na tym samym etapie rozgrywek, a wówczas o rozstrzygnięciu musiał zadecydować konkurs rzutów karnych, po którym awans do finału świętowali jaślanie. Karpaty Krosno występują na co dzień w III lidze lubelsko-podkarpackiej, zajmując w tabeli ligowej aktualnie 8 miejsce. W poprzedniej kolejce, poprzedzającej mecz pucharowy pewnie wygrali w Boguchwale z tamtejszym Izolatorem 2:0.

Nasi rywale nie najlepiej radzą sobie jednak w meczach poza własnym obiektem. Było to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo, do tej pory zanotowali jedynie 5 remisów. Czarni jak na razie od trzech spotkań nie zaznali goryczy porażki (2 remisy, 1 zwycięstwo), a każdy jasielski sympatyk wierzy w kontynuację dobrej serii po pucharowej potyczce. W tym spotkaniu z przyczyn zdrowotnych nie będą mogli niestety wystąpić: Artur Żuraw (kontuzja szczęki) oraz Damian Tłuściak, który podczas ostatniego meczu ligowego ze Strumykiem złamał rękę.

Trenerzy obu ekip na pewno nie potrzebują dodatkowo mobilizować swoich zawodników. Który zespół sprawi niespodziankę swoim kibicom w postaci wygranego spotkania i awansuje do finału, przekonamy się w najbliższą środę.

Czarni (przypuszczalny skład): Cyran - Krajewski, Dziobek, Bernacki, Sypień, Grzesiak, Gazda, Očipka, Halz, Munia, Dedo.

Komunikat dla kibiców drużyny przyjezdnej:

Zasady wstępu na obiekt przy ul. Śniadeckich 15 zorganizowanych grup kibiców drużyny przyjezdnej znajdują się w dziale "Kibice".

Drugą półfinałową parę tworzą Sokół Pobiedno oraz Bieszczady Ustrzyki Dolne. Zwycięzcy obu spotkań zmierzą się w finale PP.

Finał rozegrany zostanie tydzień później, 20 maja.

Zapraszamy wszystkich kibiców naszego zespołu do przybycia na stadion, aby głośno i kulturalnie dopingować naszych zawodników.


Jenny
Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 35

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jaaaa
dnia 13.05.2009, 21:11 · Zgłoś
tylko JKS xD
Odpowiedz
0
@ jasiel
dnia 13.05.2009, 21:03 · Zgłoś
Gdzie są teraz Ci którzy nie dowierzali, że nasza drużyna moze powalczyć i wygrać z Karpatami? Brawo chłopcy!!!
Odpowiedz
0
@ NP
dnia 13.05.2009, 20:11 · Zgłoś
Wygrana w derbach !Jak przed rokiem w karnych.
Odpowiedz
0
@ JKS na całe życie
dnia 13.05.2009, 20:02 · Zgłoś
Powiem krótko ! Dla takich chwil jak dzisiaj warto być KIBICEM !!
Odpowiedz
0
@ KROSNO
dnia 13.05.2009, 16:39 · Zgłoś
Jesteście w stanie zrobić jakąś relacje live z tego spotkania czy nie dacie rady?
Odpowiedz
0
@ ziom CZARNYCH JASŁO
dnia 13.05.2009, 14:58 · Zgłoś
CHŁOPAKI TO CO KARPATY ZROBILI Z NASZĄ DUMĄ JASŁA TZN.PIOSENKE NIEMOŻNA OMINĄC SZEROKO TRZEBA ZEMSCIC SIE NA TYCH ******** BIAŁO NIEBIESKICH
Odpowiedz
0
@ ANONIM
dnia 13.05.2009, 14:38 · Zgłoś
BYL BEDZIE JEST JASIELSKI JKS
Odpowiedz
0
@ xxxx_ona
dnia 13.05.2009, 14:29 · Zgłoś
JKS [!] oczywiscie ze wygra mecz [!] :DD B) :):)
Odpowiedz
0
@ sdad
dnia 13.05.2009, 14:07 · Zgłoś
idziemy wysmiać kapuscianke jak bedą robić [...] i cieszyc miske ze mają koszulke czarnych. Ave JKS ! !
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 13.05.2009, 13:55 · Zgłoś
bez napinki
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 13.05.2009, 13:49 · Zgłoś
Bieździedza trzyma z Jasłem im kibicują a nie żadnym Karpatą [...] Karpaty
Odpowiedz
0
@ kkkaa
dnia 13.05.2009, 13:48 · Zgłoś
ale z Was [...] :o
Odpowiedz
0
@ Kensy
dnia 13.05.2009, 11:08 · Zgłoś
Karpaty PANYYYYYY :p:p!!!!!!!!!!! zobaczycie jak się w piłkę gra i kibicuje swojej drużynie.....:);)
Odpowiedz
0
@ Derby?
dnia 13.05.2009, 08:12 · Zgłoś
Derby Czarni to chyba ze Spartą Osobnica:p:p:p:p
Odpowiedz
0
@ lolek
dnia 13.05.2009, 02:38 · Zgłoś
OOO przyjadą ......... z krosna,lol....moze wpadnę pohahać z nich troche..
Odpowiedz
0
@ Forewer
dnia 12.05.2009, 23:41 · Zgłoś
Chłopaki do boju bo ambicja wam każe aby grać na całego i pokonać najbardziej znienawidzonego rywala swego do boju JKS....o klubie ty mój...
Powodzenia skórokopy w jutrzejszym meczu:)
Odpowiedz
0
@ kibic_JKS
dnia 12.05.2009, 22:58 · Zgłoś
kirkut: powiem tylko jedno słowo - MEDIA :)
Odpowiedz
0
@ xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
dnia 12.05.2009, 22:06 · Zgłoś
musimy wygrac CZARNI JASLO!!!!!!!!:@
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 12.05.2009, 21:46 · Zgłoś
a którzy to do Bieździedzy przyjechali [...] zrobic?!
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 12.05.2009, 21:45 · Zgłoś
zapraszam w barwach niebieskichB)
Odpowiedz
0
@ do******!
dnia 12.05.2009, 21:32 · Zgłoś
Komunikat dla kibiców drużyny przyjezdnej:
Zasady wstępu na obiekt przy ul. Śniadeckich 15 zorganizowanych grup kibiców drużyny przyjezdnej znajdują się w dziale "Kibice".

jaslaki gdzie tu macie dział kibice?
haha do jutra
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 12.05.2009, 20:02 · Zgłoś
a co to Zychu narozrabiał?
Odpowiedz
0
@ kirkut
dnia 12.05.2009, 19:56 · Zgłoś
inteligencja z pod znaku dresu i lysej [...] czuwaj
Odpowiedz
0
@ jaaa
dnia 12.05.2009, 19:41 · Zgłoś
kto wygra ten mecz oczywiscie JKS ;D
Odpowiedz
0
@ asbadim
dnia 12.05.2009, 19:16 · Zgłoś
WSZYSCY DO MŁYNA ! JAAAAAAAAAZZDAAAAA!
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 12.05.2009, 18:54 · Zgłoś
zbiórka o godzinie 14.30 na rynku i wszyscy razem idziemy śpiewająć JJJJJJJJ KKKKKKKKK SSSSSSS!!!!!
Odpowiedz
0
@ r
dnia 12.05.2009, 18:08 · Zgłoś
To będzie blamaż stu lecia !
Odpowiedz
0
@ xxonaxx
dnia 12.05.2009, 17:44 · Zgłoś
wygramy ;]
Odpowiedz
0
@ xxonaxx
dnia 12.05.2009, 17:44 · Zgłoś
wygramy ;]
Odpowiedz
0
@ szczepan
dnia 12.05.2009, 17:40 · Zgłoś
tak sie bawi jks ................ kks krosnoB)
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 12.05.2009, 17:07 · Zgłoś
KOOORRBBAAA!!!!!!;)
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 12.05.2009, 16:56 · Zgłoś
obstawiam na wynik, 0 : 3 dla Karpat,jeśli będzie większy bilans bramkowy,to się za bardzo nie zdziwię........:o
Odpowiedz
0
@ mafija
dnia 12.05.2009, 16:53 · Zgłoś
wszyscy od strony huty !!!! i jak najgłośniej wspomagać naszych zawodników !! WSZYSCY W BARWACH !!!! B)
Odpowiedz
-1
@ aleksander wielki
dnia 12.05.2009, 16:39 · Zgłoś
HEEEEJ CZARNIIIIIII GOOOOOOOOLLLLLLL LALALALALALA ! TAK SIĘ BAWI TAK SIĘ BAWI JAAAAAAAASEEEEEEEŁŁKOOOOOOOOOO ! KTO WYGRA JUTRO MECZ ? OCZYWIŚCIE JKS !!!!!!
Odpowiedz
0
@ pro
dnia 12.05.2009, 14:49 · Zgłoś
pełna mobilizacjaB)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.