Wieści z I Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Tarnowiec
13
Wysoki poziom sędziowania, dobre przygotowanie zawodów i perspektywy na przyszłość – tak oceniają dzisiejszy turniej gracze i organizatorzy.
Udział w turnieju wzięło sześć drużyn: dwie z Tarnowca, po jednej z Trzcinicy, Czeluśnicy i Sobniowa oraz drużyna „nauczycielska”.

W przerwie między meczami podpytaliśmy organizatorów i zawodników o przebieg zawodów. Walka sportowa jest zacięta, a atmosfera turnieju – bardzo dobra. – powiedział nam Jacek Barzyk, nauczyciel wychowania fizycznego z Tarnowca i współorganizator przedsięwzięcia. Gracze potwierdzają te słowa, dodając iż poziom zawodów był w miarę wyrównany. Siatkarze zwracali też uwagę na bardzo wysoki poziom sędziowania, gwarantujący zawodnikom komfort i możliwość skupienia się na grze.
Zdaniem organizatorów przebieg imprezy wskazuje, iż należy spodziewać się jej kontynuacji w kolejnych latach.
(Ks)
Udział w turnieju wzięło sześć drużyn: dwie z Tarnowca, po jednej z Trzcinicy, Czeluśnicy i Sobniowa oraz drużyna „nauczycielska”.

W przerwie między meczami podpytaliśmy organizatorów i zawodników o przebieg zawodów. Walka sportowa jest zacięta, a atmosfera turnieju – bardzo dobra. – powiedział nam Jacek Barzyk, nauczyciel wychowania fizycznego z Tarnowca i współorganizator przedsięwzięcia. Gracze potwierdzają te słowa, dodając iż poziom zawodów był w miarę wyrównany. Siatkarze zwracali też uwagę na bardzo wysoki poziom sędziowania, gwarantujący zawodnikom komfort i możliwość skupienia się na grze.
Zdaniem organizatorów przebieg imprezy wskazuje, iż należy spodziewać się jej kontynuacji w kolejnych latach.
(Ks)
