Wigilia judoków
5
W poniedziałek tj. 22.12.2009r. w kawiarni MOSIR odbyła się Wigilia dla zawodników sekcji Judo. W miłej i świątecznej atmosferze członkowie naszej sekcji spotkali się po raz ostatni w 2008 roku. Spotkaniu towarzyszyło wiele wspomnień i miłych akcentów. Blisko 60 osób, które brało w nim udział składało sobie życzenia świąteczne oraz „połamało” się opłatkiem. Wśród zaproszonych i obecnych gości byli panowie: Jan Betlej (prezes UKS MOSiR Jasło), Tadeusz Baniak (dyrektor MOSiR), Marek Dyląg (sekretarz klubu UKS MOSiR Jasło) oraz wychowanek naszego klubu dwukrotny mistrz Polski Bartłomiej Garbacik (obecnie trenujący w klubie Wisła Kraków).






Inicjatorami spotkania byli trenerzy judo Michał i Przemysław Czarneccy oraz rodzice dzieci trenujących w naszym klubie za co im serdecznie dziękujemy. Przypomnijmy tylko że rok 2008 był bardzo udany dla jasielskich judoków, wywalczyli oni ponad 100 medali na turniejach krajowych oraz międzynarodowych.
Do najważniejszych osiągnięć roku 2008 możemy zaliczyć udział oraz medale wywalczone podczas Rankingowego Światowego Turnieju Judo w Stanach Zjednoczonych, medale w tych zawodach zdobyli: Bartłomiej Garbacik, złoty medal w kategorii wagowej do 50 kilogramów, Agnieszka Jamróg, srebrny medal w wadze do 48 kilogramów oraz Klaudia Kudłaty srebrny w kategorii wagowej do 52 kilogramów.
Kolejny sukcesy miały miejsce w maju w turnieju w Graz (Austria) gdzie Aleksandra Dubiel zdobyła srebrny medal a Wiktoria Sajdak brązowy w swoich kategoriach wagowych. Bartłomiej Garbacik i Agnieszka Jamróg po raz kolejny udowodnili, iż należą do ścisłej czołówki judoków w naszym kraju, Bartek wywalczył swój drugi tytuł Mistrza Polski a Agnieszka zajęła 5 miejsce w tych zawodach. Do tego jak dodamy naszych finalistów Ogólnopolskiej Olimpiady, młodzież w kategorii wiekowej juniorów i juniorek młodszych tj. Kamila Garbacika i Sarę Kowalczyk pokazuje, że młodzi judocy przepracowali bardzo dobrze ten kończący się rok.
UKS MOSIR JASŁO






Inicjatorami spotkania byli trenerzy judo Michał i Przemysław Czarneccy oraz rodzice dzieci trenujących w naszym klubie za co im serdecznie dziękujemy. Przypomnijmy tylko że rok 2008 był bardzo udany dla jasielskich judoków, wywalczyli oni ponad 100 medali na turniejach krajowych oraz międzynarodowych.
Do najważniejszych osiągnięć roku 2008 możemy zaliczyć udział oraz medale wywalczone podczas Rankingowego Światowego Turnieju Judo w Stanach Zjednoczonych, medale w tych zawodach zdobyli: Bartłomiej Garbacik, złoty medal w kategorii wagowej do 50 kilogramów, Agnieszka Jamróg, srebrny medal w wadze do 48 kilogramów oraz Klaudia Kudłaty srebrny w kategorii wagowej do 52 kilogramów.
Kolejny sukcesy miały miejsce w maju w turnieju w Graz (Austria) gdzie Aleksandra Dubiel zdobyła srebrny medal a Wiktoria Sajdak brązowy w swoich kategoriach wagowych. Bartłomiej Garbacik i Agnieszka Jamróg po raz kolejny udowodnili, iż należą do ścisłej czołówki judoków w naszym kraju, Bartek wywalczył swój drugi tytuł Mistrza Polski a Agnieszka zajęła 5 miejsce w tych zawodach. Do tego jak dodamy naszych finalistów Ogólnopolskiej Olimpiady, młodzież w kategorii wiekowej juniorów i juniorek młodszych tj. Kamila Garbacika i Sarę Kowalczyk pokazuje, że młodzi judocy przepracowali bardzo dobrze ten kończący się rok.
Zarząd sekcji judo Uczniowskiego Klubu Sportowego MOSiR Jasło składa serdeczne życzenia młodym sportowcom, ich trenerom i rodzicom zdrowych spokojnych oraz ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.
UKS MOSIR JASŁO
