Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wioleta Dąbrowska na siódmym miejscu wśród młodziczek najszybciej biegających w Polsce

10

W dniu 12.06.2011r. na stadionie krakowskiego AWF-u odbył się finał centralny Samsung Athletic Cup. Województwo podkarpackie w biegu na 100m reprezentowała zawodniczka ULKS „Technik“ Trzcinica Wioleta Dąbrowska, która była jedną z 16 zawodniczek startujących w tej konkurencji z całego kraju.



Wiola na podstawie czasu uzyskanego z 7 maja z Rzeszowa (13.31) została rozstawiona w drugiej, słabszej serii, którą wygrała z bardzo dobrym czasem 12.65 i ostatecznie zajęła 6 miejsce w tych zawodach. Obecnie z czasem 12.65 Wioleta Dąbrowska znajduje się na siódmym miejscu wśród młodziczek najszybciej biegających w Polsce na dystansie 100m.

Na imprezie w Krakowie zgodnie z zapowiedziami organizatorów wystąpiło  wiele gwiazd lekkiej atletyki takich jak: Piotr Małachowski - mistrz Europy, wicemistrz olimpijski i wicemistrz świata w rzucie dyskiem, Tomasz Majewski – mistrz olimpijski w pchnięciu kulą oraz Francis Obikwelu wicemistrz olimpijski, rekordzista Europy w biegu na 100m. W finale biegu na 100m jak również w eliminacjach Francis Obikwelu uległ Polakowi Dariuszowi Kuciowi, którego trenerem był Jaślanin Piotr Bora.

T. Wojtas

Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Xxx
dnia 01.04.2024, 13:06 · Zgłoś
Wiola Kocham Cię ❤️
Odpowiedz
1
@ Xxx
dnia 18.02.2024, 13:03 · Zgłoś
Piękna dziewczyna ! Zycze dalszych sukcesów :*
Odpowiedz
2
@ Do: józek
dnia 21.06.2011, 17:12 · Zgłoś
"6 miejsce to jednak nie podium..."
A sam se tak pobiegaj zobaczymy, czy ty będziesz na podium.
Wiola jest...
fajna..
Odpowiedz
-2
@ józek
dnia 20.06.2011, 16:14 · Zgłoś
6 miejsce to jednak nie podium...
Odpowiedz
3
@ MAGDA
dnia 17.06.2011, 11:01 · Zgłoś
świetna dziewczyna i super zawodnik
powodzenia i sukcesów na zawodach
Odpowiedz
5
@ kibic
dnia 16.06.2011, 16:58 · Zgłoś
Gratulacje!!!
Odpowiedz
3
@ MAGDA
dnia 17.06.2011, 10:59 · Zgłoś
powodzenia na dalszych zawodach
świetna dziewczyna i super zawodnik
Odpowiedz
5
@ Radek
dnia 16.06.2011, 16:44 · Zgłoś
DObrze, dobrze Wiola- masz talent- nie zmarnuj go!
Odpowiedz
5
@ magda
dnia 16.06.2011, 14:01 · Zgłoś
gratulacje i powodzenia na kolejnych zawodach;)
Odpowiedz
6
@ zawodnik
dnia 16.06.2011, 13:17 · Zgłoś
brawo wiola nigdy się nie poddawaj
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.