Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wioleta Dąbrowska najszybszą młodziczką na Podkarpaciu

17

W Mielcu w dniu 5 lutego 2011r. odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Młodzików. Jako jedyna klub ULKS „Technik” Trzcinica reprezentowała Wioleta Dąbrowska. Do brązowych medali zdobytych w Halowych Mistrzostwach Województwa Juniorów i Juniorów Młodszych nasza zawodniczką dołożyła złoty medal i jednocześnie została najszybszą młodziczką na Podkarpaciu.

Do  sobotniego finału na 60m Wiola weszła z pierwszym wynikiem i również w biegu finałowym nie dała się pokonać. Uzyskała wynik 8.30sek wyprzedzając przy tym drugą zawodniczkę o ponad 0.25sek. Obecnie z wynikiem 8.23sek zajmuje ona według statystyk Polskiego Związku Lekkiej Atletyki dziesiąte miejsce w Polsce wśród najszybszych młodziczek na dystansie 60m.

Wioleta Dąbrowska to podopieczna trenera Tomasza Wojtasa i jest uczennicą I klasy Gimnazjum Sportowego w Trzcinicy, do którego trafiła z Lisowa. Gimnazjum Sportowe przy Zespole Szkół w Trzcinicy to jedno z dwóch gimnazjów (drugie znajduje się w Rzeszowie) na Podkarpaciu, w których młodzież może rozwijać swe umiejętności z lekkiej atletyki.

Wychowankami Gimnazjum Sportowego w Trzcinicy są między innymi: Wioletta Brągiel – wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w biegach sprinterskich oraz reprezentantka kadry narodowej juniorów, Natalia Wolska – Halowa Mistrzyni Polski w skoku w dal, Piotr Dybaś – wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w biegach długich, Paweł Labut, który był medalistą Mistrzostw Polski w skoku wzwyż.

ULKS „Technik” Trzcinica

Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
0
@ olga
dnia 07.07.2011, 23:52 · Zgłoś
do ss mnie tez kochałes PF ;P zall
Odpowiedz
0
@ Ala
dnia 17.02.2011, 21:49 · Zgłoś
Małe gimnazjum,a jakie sukcesy!!!
Odpowiedz
0
@ aga
dnia 13.02.2011, 17:57 · Zgłoś
Gratuluję!!!! ;*
Odpowiedz
0
@ Przyjaciółka <3
dnia 10.02.2011, 20:49 · Zgłoś
Gratujacje Kochana ;*** <3
Odpowiedz
0
@ ............
dnia 10.02.2011, 20:17 · Zgłoś
słowa uznania dla Trenera Wojtasa!
Odpowiedz
0
@ .......
dnia 09.02.2011, 19:42 · Zgłoś
wiolka jesteś najlepsza! :)
Odpowiedz
0
@ ss
dnia 09.02.2011, 17:22 · Zgłoś
Kocham tą dziewczynę na 2 zdjęciu od prawej 2 :************ <3333333 Kocham Cię i zawsze bd Cię Kochał .
PI[...]A !
Odpowiedz
0
@ amag
dnia 09.02.2011, 15:24 · Zgłoś
co za dziewczyna! super!
Odpowiedz
0
@ biegacz
dnia 09.02.2011, 11:09 · Zgłoś
ciekawe czy wspomaganie miała :D
Odpowiedz
0
@ sisss:)
dnia 08.02.2011, 20:33 · Zgłoś
moja krew:P uznanie dla trenera Wojtasa! Trzcinica the best!
Odpowiedz
0
@ sis;;;;;
dnia 08.02.2011, 20:31 · Zgłoś
moja krew:) Trzcinica najlepsza!!!
Odpowiedz
0
@ Koles z Zembami z przodfu :D
dnia 08.02.2011, 19:49 · Zgłoś
Gratulacje ! Wolka
Odpowiedz
0
@ zak
dnia 08.02.2011, 17:44 · Zgłoś
Już w szkole podstawowej była najlepsza.Brawa dla Jej nauczyciela wf z Lisowa.
Odpowiedz
1
@ oonnaa
dnia 08.02.2011, 15:27 · Zgłoś
Gratulacje Wiolka! :D
Odpowiedz
1
@ kolezanka
dnia 08.02.2011, 14:11 · Zgłoś
Wioluś gratulacje ! ;***
Odpowiedz
0
@ lolek
dnia 08.02.2011, 11:31 · Zgłoś
fajne ABSy :)
Odpowiedz
1
@ <>
dnia 07.02.2011, 22:20 · Zgłoś
Gratulacje! rośnie kolejny talent :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.