Wiosenny Turniej Piłki Nożnej już wkrótce
Przypominamy, że na boisku „Orlik” w Jaśle odbędzie się Wiosenny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Jasła. Turniej organizowany jest odrębnie dla drużyn dziewcząt (28.04.) i chłopców (29.04.). Mogą w nim wziąć udział dzieci klas szóstych szkoły podstawowej (rocznik 1998 i 1999) oraz drugiej klasy gimnazjum (rocznik 1996 i 1997).

Do turnieju zgłosiło się pięć drużyn dziewcząt oraz osiem drużyn chłopców. Szczegółowy regulamin turnieju publikowany jest na oficjalnej stronie Urzędu Miasta w Jaśle www.jaslo.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać u animatora sportu pod nr tel. 886 548 302 lub 517 473 135.
Zapraszamy!
UM Jasło
