Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Wiosenny zlot food trucków w Jaśle. Jedz na wynos i wesprzyj gastronomię

11

Food trucki ruszyły w trasę i dzisiaj przyjadą do Jasła! Przez trzy dni będziemy przeżywać prawdziwy Rynek Smaków. Serwowane będą dania z całego świata od kuchni polskiej, po meksykańską, belgijską, amerykańską i wiele innych.

Dzisiaj w godzinach popołudniowych na jasielskim rynku pojawią się food trucki. Do niedzieli czekają na miłośników dobrego jedzenia. A będzie w czym wybierać. Kto już był i skosztował ich dań, wie, że warto tam wrócić. Od godziny 15.00 rozpocznie się wiosenny Rynek Smaków.

Dużym zainteresowaniem cieszą się burgery, ale nie zabraknie również frytek belgijskich, węgierskiego kurtosza i innych smakołyków. Warto pamiętać, że pandemia koronawirusa szczególnie uderzyła w branżę gastronomiczną. Do tej pory restauracje pozostają zamknięte, a jedyną alternatywą jest zamawianie dań na wynos. - Działamy zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa epidemiologicznego – zapewniają organizatorzy wydarzenia.

Food Trucki będą w Jaśle przez najbliższe trzy dni:

23 kwietnia (piątek) od 15.00-21.00

24. kwietnia (sobota) od 12.00-21.00

25. kwietnia (niedziela) od 12.00-20.00

id

Napisany dnia: 23.04.2021, 10:08
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ stary wyga
dnia 23.04.2021, 12:14
Ocena
komentarza:
-4
przyjadę zobaczę czy mnie emeryta będzie stać na skosztowanie chodź trzech dań
@ Natural Born Leader
dnia 23.04.2021, 13:28
Ocena
komentarza:
-3
Zawsze ci zostaje jakaś jasielska plebejska "restauracja" gotująca z odpadów spożywczych.
@ Natural Born Leader
dnia 23.04.2021, 15:13
Ocena
komentarza:
-4
Jednak po sprawdzeniu muszę napisać z bólem serca, że nie za specjalne - odradzam wszystkim smakoszom, a jak dla jaślan, to może być, zawsze to lepsze niż te jasielkie knajpy na "K" i "G", w których stołują się na codzień.
@ Bolo
dnia 05.05.2021, 22:08
Ocena
komentarza:
2
A tobie chłopcze mamusia gotuje yhhh...
@ Ppp
dnia 23.04.2021, 13:30
Ocena
komentarza:
-6
Oni jeżdżą co roku
Wiec ich nie trzeba wspierac
Sanepid sie powinien zainteresowac
@ Fru
dnia 23.04.2021, 14:32
Ocena
komentarza:
2
Wow ale impreza, tylko okna zamykać bo zapaszek niesie. Jeszcze wino dodać i dwie imprezy w jednym:-)
@ jas
dnia 24.04.2021, 10:37
Ocena
komentarza:
4
Nie ma co się chwalić śmieciowym jedzeniem.
@ Natural Born Leader
dnia 24.04.2021, 12:21
Ocena
komentarza:
-2
Pora się doedukować. Najwyższa już pora.
Hamburger, hot-dog, pizza, tortilla, tacosy, to nie musi być śmieciowe jedzenie.
Śmieciowe jedzenie znajdziesz prędzej w jasielskich knajpach i pseudorestauracjach.
@ Docent2
dnia 24.04.2021, 13:13
Ocena
komentarza:
7
Najciekawsze jest to że najgorsza restauracja w kraju niejakiego przyszłęgo kandydata na burmistrza Jasła Pana Grzegorza S. dostałą od pastwa aż 0,6 mln aby sie dobrze bawić. Teraz tam przyda sie kontrola z US i ZUS
@ Natural Born Leader
dnia 24.04.2021, 13:22
Ocena
komentarza:
0
Jak jeszcze miałem facebooka, to pisałem do Magdaleny Gessler, czy w wydawanych przez nią przewodnikach jest pewna, że dalej ją poleca?
To nie jest restauracja, tylko kulinarny kryminał.
Brakło by znaków żeby napisać co tam się nie zgadza i szkoda się produkować, bo i tak wpis zniknie.
Jak maja ochotę niech się bawią w tym mieście po swojemu, ale jak jesteście smakoszami, to wiecie co robić.
@ degustatorka
dnia 26.04.2021, 15:59
Ocena
komentarza:
-7
Bardzo dobre jedzonko, zadowolona jestem. Ramen pierwsza klasa!
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Znaleźli receptę na szczęśliwe życie małżeńskie. Trzynaście par odznaczono Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

   

  Od pół wieku tworzą szczęśliwe małżeństwa. Trzynaście par z Jasła zostało uhonorowanych przez Prezydenta RP Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Dziewięć z nich odebrało je dzisiaj z rąk burmistrza Ryszarda Pabiana w sali lustrzanej Jasielskiego Domu Kultury. Nie zabrakło poczęstunku i tradycyjnego toastu.

 • „… A kultura tu podobno jest”. Krushfestu w tym roku nie będzie

   

  Fani ciężkiego brzmienia mogą czuć się rozczarowani. Krushfest, który przez ponad dekadę gościł na swojej scenie czołowe zespoły polskiej sceny rockowej, punk rockowej oraz heavy i death metalowej, w tym roku niestety się nie odbędzie...

 • Rozpoczęły się egzaminy ósmoklasistów

  Od dzisiaj przez trzy dni uczniowie klas ósmych szkół podstawowych będą rozwiązywać testy z języka polskiego, matematyki oraz języka obcego. Z Miasta Jasła do egzaminów przystępuje 515 uczniów.

 • Pani Natalia schudła 24 kg

   

  Poznajcie historię naszej pacjentki, która pod okiem dietetyka Pauliny Sitek w 8 miesięcy zredukowała nadmierne kilogramy i osiągnęła wyznaczony sobie cel. 

 • Kiedy ruszy budowa nowego łącznika na osiedlu Gądki w Jaśle? Projektanci kompletują dokumenty

  Oddany w ubiegłym roku most łączący osiedle Gądki z centrum miasta przyczynił się tego, że na do niedawna spokojnej i cichej ulicy znacząco zwiększył się ruch pojazdów. Miasto przymierza się do budowy nowej alternatywnej drogi. Obecnie są na etapie projektowym.

 • Szukasz pracy za granicą? Legalna praca w Holandii czeka na Ciebie

   

  Rynki pracy państw Unii Europejskiej wciąż głodne są rąk do pracy. Praca czeka na mieszkańców Podkarpacia między innymi w Holandii. Biura pracy Work Centre zajmujące się pośrednictwem pracy u pracodawców w tym właśnie kraju poszukują obecnie pracowników do niemal każdej branży, od rolnictwa, przez logistykę, na produkcji kończąc. Z aktualnymi ofertami można zapoznać się w biurach w Jaśle, Tomaszowie Lubelskim i Opolu.

 • Zgłoś swój projekt – rusza nabór propozycji od mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego

   

  Od dzisiaj rusza nabór propozycji projektów do Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego (JBO) na 2023 rok. Propozycję projektu może zgłosić każdy jaślanin, który ma 13 lat. Na propozycje naszych mieszkańców czekamy do końca czerwca.

   

 • Spędź dzień dziecka w Kinie Helios w Krośnie

   

  Kino Helios Krosno zaprasza na specjalne pokazy z konkursami z okazji Dnia Dziecka. Bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych wpisują się w cykl Helios Dla Dzieci. Na specjalne pokazy kino zaprasza 28-29 maja i 1 czerwca.

 • W Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie chirurga oskarżonego o przyjęcie łapówki. Wyrok jest nieprawomocny

  8 marca br. w Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie chirurga oskarżonego o przyjęcie korzyści majątkowej w wysokości 500 złotych. Lekarz został skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata. Wyrok jest nieprawomocny. Do Sądu Okręgowego w Krośnie została złożona apelacja.

   

 • Władze województwa zmieniają zdanie. Pociąg do Medzilaborec nie ominie Jasła

   

  „Wojak Szwejk” jednak nie ominie Jasła. Władze samorządowe województwa podkarpackiego zmieniły zdanie w sprawie organizacji wakacyjnego połączenia kolejowego Rzeszów – Medzilaborce. W lutym bieżącego roku UMWP w Rzeszowie poinformował o tym, że realizowane od kilku lat połączenie zostanie skrócone z pominięciem między innymi Jasła i Krosna. Plan ten spotkał się wówczas ze zdecydowaną krytyką środowisk związanych z kolejnictwem oraz poszczególnych samorządów.

 • Kolosalne ceny za budowę krytego lodowiska w Jaśle. Miasto zapowiada ogłoszenie kolejnego przetargu

  Miasto Jasło może przeznaczyć na budowę krytego lodowiska w Jaśle 5 mln zł. Oferty zaproponowane przez firmy, które stanęły do przetargu znacznie przekraczają możliwości finansowe samorządu. Cena najkorzystniejszej oferty wyniosła prawie 13,5 mln zł! Miasto unieważniło postępowanie i zapowiada ogłoszenie kolejnego przetargu.

 • Szpital Medyk w Zimnej Wodzie koło Jasła już przyjmuje pacjentów

   

  Wykwalifikowani specjaliści, nowoczesny sprzęt, zabiegi operacyjne– Centrum Medyczne Szpital Medyk w Zimnej Wodzie koło Jasła już działa i oferuje opiekę medyczną w zakresie ortopedii, urologii, laryngologii dla dzieci i dorosłych, chirurgii, a także badania USG.

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657