Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Wiosenny zlot food trucków w Jaśle. Jedz na wynos i wesprzyj gastronomię

11

Food trucki ruszyły w trasę i dzisiaj przyjadą do Jasła! Przez trzy dni będziemy przeżywać prawdziwy Rynek Smaków. Serwowane będą dania z całego świata od kuchni polskiej, po meksykańską, belgijską, amerykańską i wiele innych.

Dzisiaj w godzinach popołudniowych na jasielskim rynku pojawią się food trucki. Do niedzieli czekają na miłośników dobrego jedzenia. A będzie w czym wybierać. Kto już był i skosztował ich dań, wie, że warto tam wrócić. Od godziny 15.00 rozpocznie się wiosenny Rynek Smaków.

Dużym zainteresowaniem cieszą się burgery, ale nie zabraknie również frytek belgijskich, węgierskiego kurtosza i innych smakołyków. Warto pamiętać, że pandemia koronawirusa szczególnie uderzyła w branżę gastronomiczną. Do tej pory restauracje pozostają zamknięte, a jedyną alternatywą jest zamawianie dań na wynos. - Działamy zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa epidemiologicznego – zapewniają organizatorzy wydarzenia.

Food Trucki będą w Jaśle przez najbliższe trzy dni:

23 kwietnia (piątek) od 15.00-21.00

24. kwietnia (sobota) od 12.00-21.00

25. kwietnia (niedziela) od 12.00-20.00

id

Napisany dnia: 23.04.2021, 10:08
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ stary wyga
dnia 23.04.2021, 12:14
Ocena
komentarza:
-4
przyjadę zobaczę czy mnie emeryta będzie stać na skosztowanie chodź trzech dań
@ Natural Born Leader
dnia 23.04.2021, 13:28
Ocena
komentarza:
-3
Zawsze ci zostaje jakaś jasielska plebejska "restauracja" gotująca z odpadów spożywczych.
@ Natural Born Leader
dnia 23.04.2021, 15:13
Ocena
komentarza:
-4
Jednak po sprawdzeniu muszę napisać z bólem serca, że nie za specjalne - odradzam wszystkim smakoszom, a jak dla jaślan, to może być, zawsze to lepsze niż te jasielkie knajpy na "K" i "G", w których stołują się na codzień.
@ Bolo
dnia 05.05.2021, 22:08
Ocena
komentarza:
2
A tobie chłopcze mamusia gotuje yhhh...
@ Ppp
dnia 23.04.2021, 13:30
Ocena
komentarza:
-6
Oni jeżdżą co roku
Wiec ich nie trzeba wspierac
Sanepid sie powinien zainteresowac
@ Fru
dnia 23.04.2021, 14:32
Ocena
komentarza:
2
Wow ale impreza, tylko okna zamykać bo zapaszek niesie. Jeszcze wino dodać i dwie imprezy w jednym:-)
@ jas
dnia 24.04.2021, 10:37
Ocena
komentarza:
4
Nie ma co się chwalić śmieciowym jedzeniem.
@ Natural Born Leader
dnia 24.04.2021, 12:21
Ocena
komentarza:
-2
Pora się doedukować. Najwyższa już pora.
Hamburger, hot-dog, pizza, tortilla, tacosy, to nie musi być śmieciowe jedzenie.
Śmieciowe jedzenie znajdziesz prędzej w jasielskich knajpach i pseudorestauracjach.
@ Docent2
dnia 24.04.2021, 13:13
Ocena
komentarza:
7
Najciekawsze jest to że najgorsza restauracja w kraju niejakiego przyszłęgo kandydata na burmistrza Jasła Pana Grzegorza S. dostałą od pastwa aż 0,6 mln aby sie dobrze bawić. Teraz tam przyda sie kontrola z US i ZUS
@ Natural Born Leader
dnia 24.04.2021, 13:22
Ocena
komentarza:
0
Jak jeszcze miałem facebooka, to pisałem do Magdaleny Gessler, czy w wydawanych przez nią przewodnikach jest pewna, że dalej ją poleca?
To nie jest restauracja, tylko kulinarny kryminał.
Brakło by znaków żeby napisać co tam się nie zgadza i szkoda się produkować, bo i tak wpis zniknie.
Jak maja ochotę niech się bawią w tym mieście po swojemu, ale jak jesteście smakoszami, to wiecie co robić.
@ degustatorka
dnia 26.04.2021, 15:59
Ocena
komentarza:
-7
Bardzo dobre jedzonko, zadowolona jestem. Ramen pierwsza klasa!
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Rusza kolejny nabór do projektu „Twoja szansa na nowe kwalifikacje zawodowe”

   

  Uzyskaj dofinansowanie na wybraną Usługę Rozwojową. Nabór kandydatek/ów do projektu odbędzie się w dniach od 17.05.2021r. do 21.05.2021 r. w godz. 12.00-17.00.

 • Punkt szczepień powszechnych w JDK. Miasto nie uzyskało jeszcze decyzji wojewody na jego uruchomienie

  Początkiem maja w poradni przy ul. Szopena oraz w budynku, w którym do niedawna mieścił się rewir dzielnicowych przy ul. Kochanowskiego ruszyły masowe szczepienia zarejestrowanych pacjentów przeciw Covid-19. Mimo, iż miasto przygotowało w centrum miasta trzeci duży punkt i uzyskało pozytywną opinię NFZ, wciąż nie dopuszczono go do wykonywania szczepień.

 • Modernizacja stadionu przy ul. Śniadeckich wkracza w kolejny etap

   

  Od dnia, w którym na stadionie piłkarskim przy ul. Śniadeckich w Jaśle rozpoczęły się prace przygotowawcze w ramach modernizacji płyty głównej z naturalną nawierzchnią, minęło ponad pół roku. Na harmonogram realizacji zadania olbrzymi wpływ miały warunki atmosferyczne. Teraz jednak prace mają nabrać większego tempa. Wykonana ma zostać między innymi nawierzchnia trawiasta boiska.

 • Spróbuj pysznych dań wegańskich u "Wojtka"

   

  Nie samym mięsem żyje człowiek. Coraz częściej w codziennej diecie sięgamy po potrawy wegetariańskie i wegańskie. To nie tylko moda, lecz świadomy wybór.

 • Mieszkańcy skarżą się, że dostają mandaty. Jak jest naprawdę?

  Nowy most łączący centrum miasta z osiedlem Gądki wciąż nie został oddany do użytku i wzbudza wiele kontrowersji. Mieszkańcy nie zważając na znaki zakazujące poruszanie się przez nową przeprawę korzystają z niej skracając sobie drogę. W końcu pojawiła się w mediach społecznościowych informacja o wystawianych przez policjantów mandatach. Interwencję w tej sprawie podjął radny Jan Pierzchała, który wystąpił do burmistrza Jasła oraz komendanta KPP w Jaśle z pismem w tej sprawie.

 • W gminie Kołaczyce realizowane są ważne dla mieszkańców inwestycje

  Półmetek kadencji do dobry czas na podsumowanie samorządowych dokonań. Z burmistrzem Kołaczyc Stanisławem Żygłowiczem rozmawia Ilona Dziedzic

 • Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącym w Kołaczycach na rok szkolny 2021/2022

   

  Kończysz szkołę podstawową! Zapoznaj się z naszą ofertą, opracowaną z myślą właśnie o Tobie! Oprócz  sprawdzonych  form, mamy dla Ciebie  nowe rozwiązania!

 • Czy zabytkowy parowóz TKt48-102 wreszcie doczeka się renowacji?

   

  Od chwili, w której zabytkowa Lokomotywa TKt48-102 wróciła na swoje miejsce po kilkumiesięcznym pobycie w Chabówce, minął ponad rok. Można ją podziwiać ustawioną na bocznym torze naprzeciw byłego spichlerza. Od chwili, w której po raz ostatni ten pomnik historii kolejnictwa został poddany renowacji minęło już ponad dziesięć lat. Niestety, od marca ubiegłego roku wymagający interwencji parowóz wciąż czeka na remont.

 • Zdewastowali budynek Sekcji Eksploatacji w Jaśle. Trzech nieletnich za swoje czyny odpowie przez sądem

  Wczoraj tuż przed godziną 19. w Tarnowcu doszło do zniszczenia mienia. Trzech nieletnich w wieku 12 i 13 lat dokonało dewastacji budynku tzw. schroniska dla drogowców należącego do ISE w Jaśle. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

 • Przy ul. Kochanowskiego w Jaśle uruchomiono Punkt Szczepień Powszechnych

   

  Wczoraj rozpoczął działalność Punkt Szczepień Powszechnych przy ul. Kochanowskiego w Jaśle. Zaszczepiono już pierwszych chętnych. W dwóch gabinetach każdego dnia może zostać tutaj zaszczepionych aż 300 osób. Od kilku dni Punkt Szczepień Powszechnych funkcjonuje również w przychodni przy ul. Szopena. Na otwarcie wciąż czeka ten zorganizowany w budynku Jasielskiego Domu Kultury. Choć wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, władze miasta nie mogą doczekać się stosownej decyzji Narodowego Funduszu Zdrowia.

 • Polska 2050 Szymona Hołowni buduje struktury w powiecie jasielskim

   

  Z wyników sondażu opublikowanych dzisiaj na łamach internetowego serwisu dziennika „Rzeczpospolita” wynika, że Polska 2050 Szymona Hołowni może cieszyć się poparciem blisko 20 proc. wyborców. Oznacza to, że nowa siła na polskiej scenie politycznej plasuje się w tej materii jedynie za Prawem i Sprawiedliwością. Rosnąca popularność ruchu społeczno-politycznego sprawia, że jego struktury rozszerzają się na wiele regionów Polski, w tym również w na Podkarpaciu. Dzisiaj na płycie jasielskiego rynku liderzy polityczni Polski 2050 poinformowali o powołaniu do życia klubu Polski 2050 w Radzie Powiatu Jasielskiego. Jego przewodniczącym został radny Jan Urban.

 • Wizualizacja wnętrza gratis w DOMUS Jasło

   

  Szykując się do remontu łazienki, z reguły najwięcej czasu poświęcamy wyborowi płytek ceramicznych. Nic w tym dziwnego. To one bowiem nadają wnętrzu oczekiwanego przez nas charakteru. Spodziewany efekt można zobaczyć zanim przystąpimy do remontu. Taką możliwość daje swoim klientom DOMUS Jasło, gdzie projektant przygotowuje dla klientów darmową wizualizację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105