Wisłok Strzyżów nowym klubem Michała Wolańskiego
Michał Wolański nie jest już piłkarzem Czarnych Jasło. 27-letni zawodnik występujący w formacji pomocy na zasadzie transferu definitywnego zasilił szeregi Wisłoka Strzyżów – ligowego rywala jasielskiej drużyny. Umowa między klubami podpisana została we wtorek 25 lutego.

Wychowanek Wisłoki Dębica, który na przestrzeni lat reprezentował również m.in. Pogoń Leżajsk, Rzemieślnika Pilzno czy Stal Mielec dołączył do Czarnych w 2012 roku – na boiskach trzeciej ligi w barwach jasielskiego klubu rozegrał 20 spotkań strzelając 3 bramki. Podczas rozgrywek rundy jesiennej IV ligi podkarpackiej w sezonie 2013/2014 przebywał za granicą.
Końcem zeszłego roku pojawiały się spekulacje na temat możliwości przejścia Wolańskiego do drużyny, w której zaczynał on swą piłkarską przygodę. Ostatecznie nie wrócił do Dębicy, lecz wzmocnił zespół prowadzony przez doskonale znanego w środowisku jasielskiej piłki byłego zawodnika Nafty Jasło i Rafinerii/Czarnych, oraz szkoleniowca drużyny ze Śniadeckich Roberta Hapa. Na półmetku sezonu Wisłok Strzyżów w tabeli IV ligi podkarpackiej plasuje się na ostatniej lokacie.
Za pośrednictwem swojej strony internetowej Jasielski Klub Sportowy Czarni Jasło dziękuje Michałowi Wolańskiemu za grę w jego barwach i życzy powodzenia i sukcesów w nowej drużynie.
Jakub Hap
