Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wrócili do Jasła z workiem pełnym medali. Sukces zawodników ASW Judo Jasło na Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego

2

Zawodnicy ASW Judo Jasło wywalczyli aż 19 medali na rozegranych w Krośnie Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego.   

Zawodnicy trenerów: Karola Śmietany oraz Przemysława Czarneckiego spisali się znakomicie. 

Złote medale wywalczyli:

Nikola Dziedzic
Wojtek Jaracz
Olusia Dubiel
Filip Burda
Blanka Zbylut 

Srebrne medale zdobyli:

Mateusz Zagórski
Aleksandra Sieńkowska
Jagoda Dzik
Julia Nabożna
Julia Zagórska
Lena Gunia
Radosław Bebe
Oliwier Bęben
Błażej Woźniak

Brązowe medale:

Kornelia Mikrut
Magdalena Tusinska
Aleksander Lubaś
Klaudia Gozdecka
Ignacy Betlej

Poza podium  swoje zmagania zakończyli Franciszek Hołda, Aleksandra Przybyłowicz, Dawid Cieślak, Dawid Bimkiewicz oraz Adam Nowosielski.

Wyjazd został zorganizowany dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Jasła.

UKS ASW JUDO JASŁO

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
5
@ Judofan
dnia 14.12.2021, 10:51 · Zgłoś
Gratulacje!Trening, trening,trening przekłada się na wynik.
Odpowiedz
6
@ Judoka
dnia 13.12.2021, 22:20 · Zgłoś
Gratulacje dla najmłodszych adeptów judo w Jaśle.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.