Wrócili do Jasła z workiem pełnym medali. Sukces zawodników ASW Judo Jasło na Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego
Zawodnicy ASW Judo Jasło wywalczyli aż 19 medali na rozegranych w Krośnie Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego.
Zawodnicy trenerów: Karola Śmietany oraz Przemysława Czarneckiego spisali się znakomicie.
Złote medale wywalczyli:
Nikola Dziedzic
Wojtek Jaracz
Olusia Dubiel
Filip Burda
Blanka Zbylut

Srebrne medale zdobyli:
Mateusz Zagórski
Aleksandra Sieńkowska
Jagoda Dzik
Julia Nabożna
Julia Zagórska
Lena Gunia
Radosław Bebe
Oliwier Bęben
Błażej Woźniak

Brązowe medale:
Kornelia Mikrut
Magdalena Tusinska
Aleksander Lubaś
Klaudia Gozdecka
Ignacy Betlej

Poza podium swoje zmagania zakończyli Franciszek Hołda, Aleksandra Przybyłowicz, Dawid Cieślak, Dawid Bimkiewicz oraz Adam Nowosielski.

Wyjazd został zorganizowany dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Jasła.
UKS ASW JUDO JASŁO
