Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wspaniały występ jasielskich judoków na Międzynarodowy Turnieju Judo

5
W dniu 29.11.2008r. w Rzeszowie odbył się X Memoriał Maćka Nawrockiego – Międzynarodowy Turniej Judo.

Stratowało ponad 150 zawodników i zawodniczek z Polski, Ukrainy, Czech, Rumuni, Węgier, Słowacji. Wspaniale zaprezentowali się Jasielscy judocy, walcząc niejednokrotnie z mistrzami swoich krajów jak i ogólnie  wysoki poziom tych zawodów.










Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego MOSiR Jasło wywalczyli bardzo dobre lokaty w swych rocznikach i kategoriach wagowych:   

Złote medale wywalczyli:

Śliwa Barbara
w kategorii wagowe do 33 kilogramów
Matusik Łukasz w kategorii wagowej do 57kilogramów
 
Srebrnymi medalistkami zostały:

Dubiel Aleksandra
w kategorii wagowe do 25 kilogramów
Kaźmierczyk Aleksandra w kategorii wagowe do 36 kilogramów

Brązowy krążek otrzymali:

Skowron Zuzanna
w kategorii wagowe do 25 kilogramów
Kowalczyk Sara w kategorii wagowe do 57 kilogramów
Sajdak Wiktoria w kategorii wagowe do 57 kilogramów

Na piątej lokacie uplasowali się:

Garbacik Kamil
w kategorii wagowe do 60 kilogramów
Czernik Igor w kategorii wagowe do 55 kilogramów
Dubiel Michał w kategorii wagowe do 23 kilogramów

Na siódme miejsce wywalczyli:

Mrozowski Piotr
w kategorii wagowe do 60 kilogramów
Michalec Mateusz w kategorii wagowe do 60 kilogramów
Płaza Bartosz w kategorii wagowe do 35 kilogramów
Kolbusz Daniel w kategorii wagowe do 66 kilogramów



Michał Czarnecki
Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
0
@ anonim
dnia 05.12.2008, 11:06 · Zgłoś
Szacun dla Przemka, o nim nie można zapomnieć bo on też jest trenerem.....
Odpowiedz
0
@ Pelaśka
dnia 04.12.2008, 18:30 · Zgłoś
Brawo dzieciaczki,tak trzymać!!! Gratulacje dla trenera Michała.:D:D:D:D:D:D
Odpowiedz
0
@ smpa
dnia 03.12.2008, 22:53 · Zgłoś
Szacun dla Michała B)
Odpowiedz
0
@ Sara^^
dnia 03.12.2008, 15:03 · Zgłoś
Ha i to Sopelku na moim zdjeciu xD:D:D:D
Odpowiedz
0
@ Sopelka
dnia 03.12.2008, 13:00 · Zgłoś
Oo złapało mnie wkońcu na jednym zdjęciu:D heh jak sędziuje:) Z tego miejsca pragne zaprosić na Mikołajkowy turniej Judo który odbędzie sie w dniu 06.12.2008 hala mosir start godzina 11:00 wszyscy mile widziani:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.