Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wspaniały występ jasielskich judoków w Wiedniu

13
W dniach 23-24 maja 2009 r. w Wiedniu  zawodnicy sekcji Judo Uczniowskiego Klubu Sportowego MOSiR Jasło brali udział w jednym z najmocniejszych i najbardziej licznych z turniejów  w całej Europie. Do udziału w tych zawodach zgłosiło się ponad 1500 osób z 23 krajów europejskich. Jak co roku zawody stały na bardzo wysokim poziomie a  zawodnicy z Jasła pokazali że liczą się w walkach o medale.







Medale w swoich kategoriach wiekowych i wagowych wywalczyły dziewczyny:

Srebrny medal wywalczyła Motkowicz Julia w kategorii wagowej do30kg,
Dubiel Aleksandra uplasowała się na trzecim stopniu podium, zostając
brązową medalistka w kategorii wagowej do 28kg.


Sara Kowalczyk  wywalczyła brązowy medal w kategorii wagowej do 52kg,

 
Wysokie, zwarzywszy na liczbę startujących jak i poziom zawodniczek poszczególne lokaty wywalczyły:

Kaźmierczyk Aleksandra
5 miejsce w kategorii wagowej do 33kg,
Śliwa Barbara 5 miejsce w kategorii wagowej do 33kg,
Dyląg Lilian 7 miejsce w kategorii wagowej do40kg,
Agnieszka Jamróg 7 miejsce w kategorii wagowej do 52kg,
Kluz Zuzanna 4miejsce w kategorii wagowej do  57kg,
Nocula Joanna i Natalia uplasowały się na piątych miejsca w kategorii wagowej do 26kg.


Wśród chłopców najlepszym zawodnikiem w swej kategorii wiekowej jak
i wagowej został: Garbacik Bartłomiej zdobywając  złoty medal w kategorii wagowej do 55kg.


Na dalszych lecz również zaszczytach miejscach uplasowali się zawodnicy:
Kaźmierczyk Szymon 4 miejsce w kategorii wagowej do 26kg,
Płaza Bartosz 9  miejsce  w kategorii wagowej do 33 kg,
Dubiel Michał 5 miejsce kategorii wagowej do 26kg,
Inglot Jakub 9 miejsce w kategorii wagowej do40kg.
Szczepan Jurusik 4miejsce  w kategorii wagowej do 60kg,
Szymkowski Dawid 9 miejsce w kategorii wagowej do 45kg.







Po zakończeniu zmagań na austryjackich matach zawodnicy udali się na zwiedzanie stolicy Austrii Wiednia. Dzięki pomocy zaprzyjaźnionej  mieszkanki Wiednia Lidii Niemiec udało nam się zobaczyć wiele zabytkowych i pięknych miejsc. Oczywiście nie brakło też czasu na zabawę, która towarzyszyła nam podczas całego pobytu , młodzi judocy zobaczyli i bawili się na jednym z największych parków rozrywki w Europie na Platerze.
 
Bardzo serdeczne podziękowania dla URZĘDU MIASTA JASŁO i  Firmą: „GAMRAT” ”DOMICELA” „MPM” za wsparcie finansowe i rzeczowe.

Dziękuje również rodzicom za zaangażowanie i opiekę.  

 
Michał Czarnecki
Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Gość
dnia 05.06.2009, 15:45 · Zgłoś
Świetnie! Julita i Ola zajęłyście jakieś miejsca bo nie widze :P no dobra dobra potem mi się opchwalicie... Bardzo uznanie gratulacje dla wszytskich a szczególnie dla TRENERÓW kawał dobrej roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 03.06.2009, 19:25 · Zgłoś
Wreszcie ktoś na "górze" powinien zauważyć, że nie tylko pływanie i prywatny pseudo klub Speed, ale też i inni odnoszą spektakularne sukcesy. I to wszystko bez rozdętego do granic możliwości(w przeciwieństwie do innych "trenerów")własnego ego szkoleniowca! Powodzenia i...tak trzymać!!!
Odpowiedz
0
@ fun
dnia 03.06.2009, 09:23 · Zgłoś
Gratulacje, ale 1500 to chyba razem z kibicami - patrz wyniki.
Odpowiedz
0
@ Marzena
dnia 03.06.2009, 08:03 · Zgłoś
Michał i Przemek - wielkie gratulacje:)))))
Odpowiedz
0
@ Pelaśka
dnia 02.06.2009, 11:20 · Zgłoś
Gratulacje dla Trenera i ekipy.Pozdrawiam cieplutko.Buziaczki.:D:D:D:D:D
Odpowiedz
0
@ andrzej
dnia 01.06.2009, 20:42 · Zgłoś
wszystko pięknie!
GRATULACJE!
Ale maty to nie są chyba "austryjackie" ?
Odpowiedz
0
@ Fanka
dnia 01.06.2009, 20:33 · Zgłoś
Świetnie! Brawa dla załogi i tenera ! Przemek rzadzisz! Nasi najlepsi ! Brawo Sara! Brawo Basia !:D:D:)
Odpowiedz
0
@ Sopelka
dnia 01.06.2009, 16:36 · Zgłoś
NIe [...] was ten goryl?:D rok temu pamiętam to [...] pare osób ;pp :) Austria to ogólnie fajne miejsce Gratuluje wszystkim!
Odpowiedz
0
@ smpa
dnia 01.06.2009, 14:39 · Zgłoś
Gratulacje :-) Michałowi i Przemkowi
Odpowiedz
0
@ antica
dnia 01.06.2009, 14:19 · Zgłoś
bez dobrego trenera nie byłoby takich wyników! brawa dla Przemusia:)
Odpowiedz
0
@ Ewela
dnia 01.06.2009, 11:40 · Zgłoś
Po raz kolejny gratuluję sukcesów!! JESTEŚCIE NAJLEPSI:))))
Odpowiedz
0
@ nikos
dnia 01.06.2009, 10:32 · Zgłoś
racja!!!!!!!! Przemek najlepszy!!!!!!!!:D
Odpowiedz
0
@ dębow...
dnia 01.06.2009, 10:31 · Zgłoś
Przemysław Czarnecki górą!!!!!!!!!!!!!!!:D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.