Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wszystko dla Śląska

3

Puchar ufundowany przez głównego sponsora turnieju firmę Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo Gazownię Jasielską ( dyrektor Andrzej Data ) zabrała do domu drużyna ze Stadionu Śląskiego Chorzów, natomiast nagrodę główną: rower -  ufundowaną przez prezesa zarządu firmy PPHU GAMART SA Macieja Pawlusia przypadła zawodnikowi Polonii Bytom.

<Zapraszamy do fotorelacji>

Tak zakończył się IV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Chłopców Rocznik 2000 o Puchar Podkarpacia „Jasło 2010”. Organizatorami turnieju , który odbył się w dniach 18-19 września 2010 r. był UKS 6 Jasło oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który udostępnił swoje obiekty sportowe na potrzeby turnieju. Patronat nad tą imprezą objął Urząd Miasta Jasła.

W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników reprezentujących 14 drużyn z całej Polski. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy , gdzie mecze rozgrywane systemem „każdy z każdym”.

W grupie A zagrały : Korona Kielce, Polonia Bytom, Tarnovia Tarnów, UKS 6 Jasło I, Borek Kraków, Beniaminek Krosno, Glinik Gorlice, W grupie B zaś wystąpiły:  GKS Bełchatów, Stadion Śląski Chorzów, Motor Lublin, Resovia Rzeszów, Sandecja Nowy Sącz, Igloopol Dębica, UKS 6 Jasło II.

W drugim dniu turnieju mecze odbywały się już systemem pucharowym i po ich rozegraniu klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:
1. Stadion Śląski Chorzów
2. Korona Kielce
3. GKS Bełchatów
4. UKS 6 Jasło I
5. Sandecja Nowy Sącz
6. Igloopol Dębica
7. Polonia Bytom
8. Beniaminek Krosno
9. Glinik Gorlice
10. Motor Lublin
11. Beniaminek Krosno
12. Tarnovia Tarnów
13. Resovia Rzeszów
14. UKS 6 Jasło II

Najlepszy zawodnik – Olivier Lazar (Stadion Chorzów)
Najlepszy strzelec – Jakub Persak ( Igloopol Dębica )
Najlepszy bramkarz – Bartłomiej Mazur ( Beniaminek Krosno )

Pierwsza drużyna UKS osiągnęła w zawodach następujące wyniki:
Korona Kielce 3 : 3
Polonia Bytom 2 :1
Tarnovia  4 : 1
Beniaminek Krosno 2 : 1
Borek  Kraków  2 : 2
Glinik Gorlice 4 : 1
Igloopol Dębica  0 : 0
GKS Bełchatów  0 : 0
Korona Kielce  0 : 0
Stadion Śląski Chorzów 0 : 3

Szóstkę w turnieju reprezentowali: Grzegorz Żytniak, Paweł Kiszka, Łukasz Lepuck, Wiktor Madej, Jakub Grzegorczyk, Kacper Szura, Kacper Jędrusik, Norbert Sajdak, Gabriel Gierlasiński,  Jakub Wójcik, Piotr Kamiński, Bartosz Stasz, Szymon Stasz, Mateusz Filip, Mateusz Cyntler, Aleks Wątroba, Szymon Pankiewicz, Wiktor Kobak, Kamil Piątkowski, Patryk Korneusz.

UKS Szóstka Jasło

Reklama

Komentarze: 3

Dodaj komentarz Widok:
0
@ mm
dnia 24.09.2010, 08:59 · Zgłoś
SUPER TURNIEJ:)GRATULACJE:)
Odpowiedz
0
@ fanka
dnia 23.09.2010, 11:35 · Zgłoś
Serdecznie gratuluje :)
Odpowiedz
0
@ fan
dnia 23.09.2010, 10:31 · Zgłoś
Super turniej jakich w Jaśle niewiele. Brawo dla UKS-u zarówno trenera, rodziców oraz chłopaków za dobry wynik.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.