Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wygrana na dobry początek ...

8

W dniu 20.11.2010 odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej rocznika 2000 organizowany przez Dziecięcą Akademie Piłkarską Dębica.

W turnieju tym uczestniczyła drużyna UKS 6 Jasło oraz  zespoły:
- DAP Dębica (organizator turnieju)
- Start Wola Mielecka
- Wisłoka Dębica
- Ekoball Sanok
- Soccer Ropczyce
- Glinik Gorlice

Rozgrywki odbywały się w systemie każdy z każdym. Zespół UKS 6 Jasło w pierwszym, niezbyt udanym występie uległ Wisłoce Dębica  0 – 2. W dalszej części turnieju spisywał się już jednak bardzo dobrze prezentując niezłą formę. Wszystkie pozostałe spotkania zakończyły się zwycięstwem drużyny UKS, co dało jej zwycięstwo w całym turnieju.

Zespól UKS 6 Jasło uzyskał w turnieju następujące wyniki:

- Wisłoka Dębica             0 – 2
- Soccer Ropczyce           4 – 1         Piątkowski – 3, Szura -1
- Start Wola Mielecka      2 – 0        Piątkowski – 1, Szura 1
- Ekoball Sanok                5 – 1        Piątkowski – 3,  Jędrusik – 1, Korneusz – 1
- Glinik Gorlice                2 – 1        Korneusz -1 , Jędrusik – 1
- DAP Dębica                   3 – 0        Szura -1, Wójcik – 1, Żytniak -1 (k)

Drużyna jasielska wystąpiła w składzie:
Grzegorz Żytniak, Gabriel Gierlasiński, Mateusz Cyntler, Kacper Szura, Patryk Korneusz, Kamil Piątkowski, Wiktor Madej, Wiktor Kobak, Piotr Kamiński, Kacper Jędrusik, Krystian Wójcik, Jakub Grzegorczyk.

Napastnik naszej drużyny Kamil Piątkowski został królem strzelców zdobywając w turnieju 7 goli.

Turniej ten rozpoczął sezon halowych występów dla wszystkich roczników Szóstki, a zima zapowiada się naprawdę ciekawie: jeszcze w tym roku 4 grudnia rocznik 2001 weźmie udział w turnieju w Dębicy,  5 grudnia rocznik 2000, a 18 rocznik 2001 zagra w Rzeszowie na turnieju Resovii, również w Dębicy 12 grudnia wystąpi rocznik 2002, 18 grudnia rocznik 1998, a 19 grudnia rocznik 2000 ( organizatorem zawodów jest Igloopol Dębica ). 6-7 stycznia 2011 roku rocznik 2000 wystąpi na dwudniowym turnieju w podkrakowskich Skotnikach, w dniach 29-30.01 w Tarnovie grać będzie na turnieju organizowanym przez Tarnovię rocznik 1998, a w tym samym czasie do Lublina pojedzie rocznik 2002. Tradycyjnie też odbędą się turnieje w Jaśle: 22 stycznia dla rocznika 2000 , 23 stycznia dla rocznika 2002 i prawdopodobnie w lutym organizatorem turnieju będzie drużyna rocznika 1998 . 22 lutego na „podbój” Tarnowa pojedzie rocznik 2000...

Wielkie brawa dla całej drużyny oraz trenera Artura Tomaszewskiego za udany występ w Dębicy – oby był to drobny prognostyk przed kolejnymi turniejami.

UKS Szóstka

Reklama

Komentarze: 8

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Kibic
dnia 19.01.2012, 14:56 · Zgłoś
Grzesiek Żytniak górą tak trzymaj
Odpowiedz
0
@ do torez
dnia 22.11.2010, 21:59 · Zgłoś
a ty nie chcesz lania?
Odpowiedz
0
@ torez
dnia 22.11.2010, 17:36 · Zgłoś
graja przynajmniej lepiej jak czarni ktorzy dostaja lanie ,ostatnio u siebie zaszczytne miejsce przed Chinczykami a w debicy w slabiutko obsadzonym turnieju czwarte miejsce .....zmiencie trenera...
Odpowiedz
0
@ ponphon
dnia 22.11.2010, 17:32 · Zgłoś
Turniej ogolnopolski ? ...nawet nie wojewodzki ,nie robcie jaj
Odpowiedz
0
@ [...][...]
dnia 22.11.2010, 15:14 · Zgłoś
kamil no nie z;e bravo
Odpowiedz
0
@ fan
dnia 22.11.2010, 14:43 · Zgłoś
Super rozpoczęcie sezonu halowego. Gratulacje dla całego zespołu i trenera oczywiście.
Odpowiedz
0
@ fanka
dnia 22.11.2010, 08:56 · Zgłoś
GRATULACJE CHŁOPCY:))
Odpowiedz
0
@ Makumba :P
dnia 21.11.2010, 22:13 · Zgłoś
Bioły najlepszy ^^
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.